Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

jaz mam isti problem. ko enkrat zacnejo smrdet pol ni vec spasa. da ne omenjam kako trde ratajo ko jih operes. zadnjic se pripeljem z opranimi rokavicami v ruzaku na petrol da natankam, napumpam gume in grem na foro. pol pa rokavic nisem mogel gor spravit fak in se ko so ble gor sme komaj prste premikal. sem jim tam kar z vodo zalil, da so cimhitreje zmehcale.

 

vglavnem kupujem nove rokavice, te imajo itak ze luknjo na prstu ampak nikjer ne dobim nekih spodobnih ledrastih rokavic. povecini delajo nek ogovno k ma blago. vse ledraste pa so drage ko zafran. pa se iskat moras kere dolzine prstov ti pasejo

 

revit-dirt-2-gloves.jpg

 

 

Povezava do prispevka

Jst sm za toplejse vreme vzel Dirt 3 od Revita pa Offtrack 2 mam za hladnejse vreme, ker majo mal vec izolacije ampak se zmer luftajo.

 

Ce si lederpeder rokavice opral v vodi, jih mors pol s kako Niveo namazat zuni/notri, drgac jih lahk sam fuknes stran.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
drevored reče pred 18 urami:

jaz mam isti problem. ko enkrat zacnejo smrdet pol ni vec spasa. da ne omenjam kako trde ratajo ko jih operes. zadnjic se pripeljem z opranimi rokavicami v ruzaku na petrol da natankam, napumpam gume in grem na foro. pol pa rokavic nisem mogel gor spravit fak in se ko so ble gor sme komaj prste premikal. sem jim tam kar z vodo zalil, da so cimhitreje zmehcale.

 

vglavnem kupujem nove rokavice, te imajo itak ze luknjo na prstu ampak nikjer ne dobim nekih spodobnih ledrastih rokavic. povecini delajo nek ogovno k ma blago. vse ledraste pa so drage ko zafran. pa se iskat moras kere dolzine prstov ti pasejo

 

revit-dirt-2-gloves.jpg

 

 

A pol si jih kar v stroju opral? Ker meni se pri pranju na roko ne skrčijo kaj.

Povezava do prispevka
Paljo reče Dne, 2. 10. 2023 at 10:49:

Ni sans, da grem nazaj na lederpeder jakno, prevec vroce polet.

 

Da bi pa se hlace mel take, pa sam sus u glavo.

 

ma kaka vrocina

 

ko vidis kako seksuljo hodit po plocniku in navijes obrate, da zarohni masina in se ji dvigne kiklca leder jakna poskrbi, da ji tud hlacke dol padejo

 

l34M2Na.jpeg

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
modriadsl reče pred 14 minutami:

Kolk je sploh cena servisa za tak razred motorja pa registracija in kasko?

Jst dam za GSa cca ~150eur vsak let, letos je blo okol 300 iirc, ker je bil vecji servis + checkup pri 20kkm.

 

Polni kasko je drag k spizde. Jaz sem za delnega dajal ~800 because fafing, zdaj osnovno + AO+ itd. je ~200

Povezava do prispevka
Lenkas reče Dne, 26. 10. 2023 at 17:55:

m1000xr je uradno na voljo

 

rip

 

35k

 

image.thumb.png.434382aa85cbf516fd4159757ceed86b.png

 

Lahko bi bil vsaj tolk fer in bi napisal, da si gor obesil vse, kar se gor obesiti da. Začetna cena je namreč 27k in imaš že tam not praktično vse, kar si lahko želiš. Tisti M paket za 5k ni nič drugega kot šminka.

Ne pravim, da je poceni, ampak tole je pa tudi zavajanje folka.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...