Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

mr.killer reče pred 49 minutami:

Ma jaz bi imel sam še enega

 

sam zaradi regulativ ne bomo imeli nikoli tega v Evropi

 

ZR 25 r

 

pri 18k ima rdečo linijo jao jao

 

pa če grem še kdaj na Tajsko ga sprobam

 

 

 

Brat si je nabavil 400cc KTM cestaka. Hud k popr, sam sem prevec pigfat za tak motor. Pa po slabih 10km me je zacel bolet hrbet :D

 

Sem imel neki cajta dva mopeda, samo kje mam pa cajt oba furat. Pa se GS mi je tolk comfy za furat, da mi je katerikoli bolj sportni moped muka za vozit. Bom sel cez par let na enga Indiana, ko mi wamp se mal zraste.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Paljo reče pred 16 urami:

 

Brat si je nabavil 400cc KTM cestaka. Hud k popr, sam sem prevec pigfat za tak motor. Pa po slabih 10km me je zacel bolet hrbet :D

 

Sem imel neki cajta dva mopeda, samo kje mam pa cajt oba furat. Pa se GS mi je tolk comfy za furat, da mi je katerikoli bolj sportni moped muka za vozit. Bom sel cez par let na enga Indiana, ko mi wamp se mal zraste.

 

ma sej vem

 

evo mene na športaku

 

 

 

_7e811bea-3b59-4f0b-960d-862739bd307e.thumb.jpeg.7fe67b1ed1118121e4a05368386ac301.jpeg

 

lep lp

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Rubuz reče Dne, 16. 9. 2023 at 14:54:

Harley-Davidson Sport Glide (FLSB) 2023.

107 kubičnih inčev (1745ccm), 139Nm navora in 85 konjev.

Zaenkrat vse orginal, kupljen nov v Nemčiji. 

 

Že en cajt si želim HDja in tošel je končno prenesel tak hud udarec. :D

 

Še ena slika brez sprednje maske:

a maš to mondeo karavan? :blush: a je res, da se novejši (2015+) slabše peljejo kot starejši, ker so šli kao bolj na udobje?

Povezava do prispevka
bainit reče pred 16 urami:

a maš to mondeo karavan? :blush: a je res, da se novejši (2015+) slabše peljejo kot starejši, ker so šli kao bolj na udobje?

 

Je Mondeo karavan, sam ni moj. Od fotra. :D Tud ti ne znam povedat če se slabše pelje kot starejši, ker je ta edini ki sem ga peljal. Lahko samo povem da se (meni) boljše pelje kot moj star 2014 Focus. :D

Povezava do prispevka

@drevored Trajekt je zasoljena cena, če ga plačaš tam. Če ga rezerviraš prej je lahko tudi zelo ugoden.

 

Sem bil pa že večkrat na Sardiniji in enkrat na Korziki z mopedom, Sardinija je v bistvu boljša za malo bolj dinamično vožnjo, boljši asfalt je, dosti manj gužve, dosti bolj prijazen folk. Korzika ima pa lepše razglede ampak je dejansko čisto nagužvana z avtobusi, ceste so ozke in povečini bolj slabe (no ne vem, kako je v zadnjem času), pa francozi so mi smotani. Je pa za it pogledat, to ja. Najboljše naredit oboje v isti furi, itak na Korziki več kot par dni nimaš kaj delat.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...