Skoči na vsebino

[EA] Zgodan dostop


Priporočeni prispevki

Uff, je kr carska. Atmosfericnosti in Thief-like obcutka ji ne gre oporekati, je pa se zelo ojštra po robovih. Grafika je arhaicna as fuck, mogoce koga to odvrne pa gameplay je cist oldschool, brez drzanja za rokico, kot se za pravomoski spil spodobi

 

Sem pa samo do polovice prvega levela trenutno, ampak obeta :)

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče Dne, 11. 9. 2022 at 5:37:

A je to indie?

 

Ja, za njim sta 2 deva in na Steamu ima tag Indie.

 

Drugače pa sem ravno malo prej naletel na to (še) EA igro, za katero do zdaj nisem vedel (v EA je že od 2017) in se mi zdi dost zanimiva za šerat:

 

Foxhole, a massively multiplayer game where thousands of players shape the outcome of a persistent online war.

 

Špil namreč baje pride ven iz EA 28. 9. z Inferno updatom, za katerega spodaj dodajam trailer. Izgleda kot neke vrste ARPG-style MMORPG (kot Lost Ark, heh), ki se dogaja v WW1/2 času, kjer ima vsak igralec svojo funkcijo v war effort-u. Lahko ste po želji tudi kemik v rafineriji, ki proizvaja gorivo za tanke ali pa voznik lokomotive, ki to gorivo kasneje pelje na bojišče.

 

 

Edit, še en gameplay video za začetnike:

 

 

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Sup earlyaccessovci

 

Zdle sta pred kratkim izsla v razmaku 8 dni narazn dva EA naslova, na katera je vredno vreci uc

 

Against the Storm

header.jpg?t=1667816644

 

https://store.steampowered.com/app/1336490/Against_the_Storm/

 

City builder z roguelike primesmi. Sanso sem ga mel igrat glih pol ure, na prvo zogo deluje jako zanimiva, mal potegne na board game stil. Pricopral vam bom @Lunco-ta, da vam mogoc pove mal vec

 

Cosmoteer: Starship Architect & Commander

header.jpg?t=1667680960

 

https://store.steampowered.com/app/799600/Cosmoteer_Starship_Architect__Commander/

 

Raziskovanje svemirja s poudarkom na grajenju ladjic, ladij, mamaladij, stationov, mining outpostov, Death Starjev, Normandyjev iz Mass Effecta, (true story) in tovarn. Ship editor je glih prav globok, neomejujoc in streamline-an do te mere, da je tut idiotu jasno kaj in kako. V primerjavi s kakim Empyrionom, ki poseduje jako mocno orodje za grajenje ladij, ni tolk nabasan z nepotrebnim balastom in grdim UI-jem, da te precej hitro mine do lastnega grajenja stvari in raje spizdis random blueprinte iz Steam Workshopa. Tule sem do zdaj se vedno bil sposoben sam zmodificirat in stweakat lastno ladjo brez outside pomoci. Poznajo se tut primesi kakega Factoria z nabiranjem surovin in predelavo le teh v usable stvari, ceprav je receptov ful malo, pa tut na FTL potegne na trenutke z meneđiranjem posadke in nastavljanjem prioritet. Z eno besedo vglavnem: addicting. @Tom7i, pocekiraj :D

Povezava do prispevka

v enem tednu sm nabil 50 ur :D sicer malenkost pojenja sla po igranju, ker sem odklenu že skoraj vse in zmanjkuje raznolikosti. počasi plezam po težavnostih, reče se jim prestige, in vsak level doda malo več težavnosti (ene hujše kot druge). tle je mogoče smotrno omenit, da je igra že eno leto na epic games, tako da je že precej contenta. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...