Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 12 minutami:

emkej referira nekaj specifičnega ;)

KSI tut pa zato ne pomeni, da je dobro. 

 

Dobre rime so vsem dosegljive. Poslušalcu se zdi kot da se primerja jabolka s hruškami (oz. pičko z ne-pičko). Razumem, da modelu sede ta dvojni pomen samo ne ga rabit na način ali /ali, ker pač pomena nista sorodna. 

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Ena pomoč, nisem ravno doma v rap sceni in ne poznam ne izvajalcev ne komadov (kar slišim mimogrede), ampak ene dva dni, po moje v ponedeljek zjutraj po 5:30 in pred 6h mogoče kako minitu čez sem na RŠ (listo imajo samo od 7h dalje objavljeno) slišal en slo rep komad, političen, na temo aktualne politike, kako vsi neki kradejo pa sem pa tja in danes sem se spomnil, da niti ni bil tolk slab in bi ga mogoče še enkrat slišal, mogoče je mal podoben Od ljudi za Ljudi (Murat&Jose) ampak ni ta. Pa, če ima kdo idejo kater komad bi to bil, nisem si pa zapomnil nič iz besedila samo pač temo, kritika politike in da je bil fajn...!?

Tenks!

Edit.

Hm, mogoče je ta

 

 

Sem se spomnil, da je neki na temo, da ne morš objavljat na istagramu, če si predsednilk, tukaj je besedilo blizu, samo se mi zdi, da ni to... al pa je bila kakšna nova verzija

Navedek

ČE MISL, DA VZORNO KOT PREDSENIK SE OBNAŠA?
SAM PRAŠAM, PO KRITIKAH JA VEŠ, DA VEČINA PRAV,
DA NISI POLITIK AMPAK ZVEZDA,
MA, KAŠN TWEETER, HVALA, PRVAK INSTAGRAMA

 

 

Edit 2, najdu. Bliz sem bil, tale je:

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...