Skoči na vsebino

[NSW] ARMS


hook

Priporočeni prispevki

Od iger na Switchu mi je ena najomiljenejših ARMS in me zanima, če jo še kdo v naši kokoški rad preigrava, da rečemo kako na to temo.

 

Sam Grand Prix je kar zabaven (in od lvl 4-5 naprej težak), ampak online je – kot se spodobi za pretepačino – lahko brutalen. Hvala igralčarskim bogovom, obstajajo poleg Ranked Matches tudi bolj Party Match/Crash kot tudi online skupinice kot npr. Casual ARMS, ki vsak teden prireja več tekem bolj za zabavo (Swiss style, pogosto z nagradami).

 

Kdor je še ne pozna, gre za zelo izvirno pretepačino, kjer je kamera za pretepačem in kjer vsako roko upravljaš posebej. Joker ji je dal oceno 90% in pohvalil kako enostavno se je naučiš in kako globoka je lahko igra, če se ji bolj posvetiš (obojemu pritrjujem!). Super način se poglobiti v to igro sta the ARMS Institute (wiki) in pa ARMS Study Lab (TiTuba kanal).

Povezava do prispevka

Jaz jo imam oz. sem jo imel.

 

Čez čas mi je postala dolgočasna in sem se raj preselil k igri Splatoon 2ki, ki je fenomenalno dobra, če si tak zagrizenec tretjeosebnih streljačin - a samo z barvo, brez metkov! =)

 

Saj igra ni slaba, samo ni kakega hudega ARMS communityja v Slovenistanu žal.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Hecno, meni je pa ravno Splatoon 2 pustil tak občutek, da je zelo dobra igra, me samo ne pritegne.

 

Je pa res, da Nintendo of Europe – verjetno tudi zaradi svoje razdrobljenosti – ni posvetil ARMS toliko pozornosti kot npr. N. of America in pa seveda japonski domač veliki N. Škoda, ker so tudi z naše celine eni top igralcev te igre, pa za razliko od NA in JP nismo nikoli imeli uradnih celinskih tekmovanj. (seveda je tu npr. EU ARMS Competitive skupnost)

 

Glede ARMS communityja je pa s skupnostmi vedno tako …

 

Tako, da če bi kdo rad so-ustanovil neuradno slovensko ARMS mini-ligico, lahko skupaj razmislimo o tem.

Povezava do prispevka
hook reče pred 1 uro:

Tako, da če bi kdo rad so-ustanovil neuradno slovensko ARMS mini-ligico, lahko skupaj razmislimo o tem.


Haha, ta je pa dober hec! :D

 

Kaj takega se v naši državi zelo verjetno ne bo zgodilo.

 

Tudi, ko sem imel čez tekmovanje v igri Super Smash Bros. Ultimate (in nenazadnje tudi v Splatoon 2ki, ampak samo v lokalnem idrijskem okolju), se je prijavilo le peščica res vrhunskih tekmovalcev.

S tem, da je bil vmes tudi en model, ki je direktno s Srbije in je v to igro vložil preko 1.350 ur.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...