Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 19 urami:

Valda da Sjuku pustijo, njega itak nobeden ne razume kaj govori. Tko da je dost isto kot če ne bi dal intervjuja. 

 

meni je Koren se hujsi, ampak on vsaj (res) pocasi govori, tako da se da razumet. :D

 

dilar reče pred 9 urami:

hmm, tole se ne sliš preveč promising za Roglo...

 

kot govorim ze vseskozi, na TJV se ne gre prevec zanasat. zdaj je dal pa Rogla ze toliko skozi, da se verjetno tega zaveda tudi sam. 

 

IMO bo moral uzgat lansko Pogijevo taktiko priklopa elastike na vlakec (letos bo to spet Ineos) in upat na najboljse. 

 

glede na to, da pride na TDF iz prakticno dvomesecnih visinskih priprav, koncno neposkodovan in brutalno motiviran, me zanj niti ni strah. medtem pa se ne morem znebit obcutka, da je Pogi morda celo mal preforsiral z aktivnostmi tik pred TDF...

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Kva si mislte o novem izgledu koles Jumbo VIsme:

 

B8vdY7VYN4aZJvap5Zyux3-1024-80.jpg.webp

 

Sprednja guma je modra baje zarad sponzorja Swapfiets, ki je neka subscription scena za izposojo koles, kjer imajo značilno sprednje gumo v modri barvi

 

Drugač pa Alpecin Fenix bodo mel drugačne drese na tokratnem Touru v čast van der Poelovem dedku Raymondu Poulidorju, legendi francoskega kolesarstva, ki je preminul 2 leti nazaj:

 

205686452_366394374845283_35548076798322

 

Drugač pa je baje jutrišnja etapa dokaj opasna. 3 km pred ciljem pridejo do 90-stopinjskega ovinka, ki sovpada z zožanjem cestišča, zarad česar zna bit velik živčnosti v pelotonu. Hkrati pa etapa ni klasificirana kot šprinterska, kar pomen, da ne bo tistega nevtraliziranega zaključka. Komi čakam :)

Povezava do prispevka

Ko bi imeli vsaj obe gume modre pol bi se šlo.. Tko je pa samo ogabno. 

 

Dres mi je ql samo škoda ker ga milijon reklam uniči. 

 

Meni je še vedno top kolesarski dres tale:

image.png.f6367f267a0f8571af27029aabf8d531.png

 

Pa Molteni od Mercxa. Ali pa Peugeot. 

 

Pa prvi modri Bianchi dres. 

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...