Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče Dne, 27. 10. 2022 at 18:59:

Zakaj? A to je že določeno da je Rogla na Giru? 

 

to se neke interne zasavske govorice, da se po vsem tem pehu preteklih let nikoli več ne bo koncentriral tako močno le na TDF.

 

ima pa z Girom še tiste neporavnane račune izpred parih let in če ga letos ne bo šel vozit, zna bit to IMO velika napaka.

 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 3 minutami:

Kvaj to? :D kater koncert je to, pa kaj je fora #stična? 

 

Rigoberto Uran je povabu Pogija na neko dirko v Kolumbijo, k jo organizira. Tole je bil pomoje koncert ob zaključku al neki :) Stična pa fora, k mi delujeta, da sta bla oba tm v mladosti, hkrat pa tkole noga-noga ples :D

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
hawa meyta reče Dne, 30. 11. 2022 at 18:47:

Rebellina povozil tovornjak na treningu, pri 51 letih.

 

RIP šefe.

 

@Shadow; pa verjetno odločilni gorski kronometer (Rogla vs. Remco) čisto na koncu Gira na novi asfaltirani cesti na Višarje, to bi nas bilo 40k+ Slovencev tam. :ododava:

Italija je tko pvp server na ravni brazilije kr se tice furanj bajkov. Folku se dobesedno jebe ce te povozijo. Mi smo leta 2012 al 2013 furali RAI in tko ene 10x so me zrinli iz ceste pa furali nasproti dokler ne zapeljes iz ceste. Nikoli vec

bolj k gres juzno od milana slabse je. Sardegna se spomnem folk fura v rdece 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...