Skoči na vsebino

One Piece (Netflix series)


BlueSan

Priporočeni prispevki

Kvazi resno vzeli vsej finančno
(Okoli 150mils budgeta) -> 9-10 mils na epizodo

Zdej pa da vidmo. Kot lifelong fan in nekdo, ki mu je manga bolj pri srcu, kot katerokoli drugo "prozno" delo, bom zagotovo spremljal, gledal, pričakovanja seveda dal na minimum (zaradi lastnega dobrega) in pa upanje....mja ne upanje umira zadnje, sploh ker je vsej Oda investiral veliko časa in bil prisoten pri celem procesu. Dum spiro spero. 



Official release date 31.08.2023

 

Netflix 'One Piece' Live-Action Series Set to Premiere in 2023 - Variety
 

 

 

 

 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Dovolj je da vidiš kdo bo predvajal - Netflix. 

 

Pričakovanja imej čimnižja, na stopnji absolutne ničle.  

 

In to samo zaradi enega dejavnika - ne upoštevajo originalnih predlog (knjige, serije, drugi starejši filmi/serije), ampak naredijo po svoje in mrcvarijo da rata žalostni opomnik. 

 

Dal bom šanso, ko izide, ampak pričakovanja imam kot sem napisal na absolutni ničli. 

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

We shall see jst bom zadržal mnenje zlasti ker je One Piece na splošno tak, da že kot Anime ali manga ima svojo wacky artistično sceno, ki je marsikomu čudna a nato čudežno deluje za veliko ljudi. Zaenkrat je moje mnenje na teaser ok. 

 

Buggy-a so imo predvsem dobr zadel -> sinister look

Usopp nima dolgega nosa, Sanji nima swirly eyebrows....kar se mi vse zdijo kul odločitve. CGI Sea Kinga in Luffya...mi ni bil lihk ampak da vidimo....

Povezava do prispevka

Sej nihče ne gleda vsega, vsi gledamo One Pace, kjer so samo delčki epizod, ki so zgodbovno potegnjene direktno ven iz mange

 

in če vsak dan pogledaš en del tega, si v dveh letih na koncu

 

ti bi pomoje imel cajt to gledat, ker imaš itak cajt skos delat nove AEje in lurkat forum

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
mahoney reče Dne, 20. 6. 2023 at 21:20:

Vec kot 1000 epizod - vsaka cca. 20 min. Kdo bo imel cas to pogledat?

Jst gledam s tamalima.  Smo lihk na koncu Water 7.

 

Fillerje preskocimo in uporabljamo one pace website

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Official trailer je out

 

Nice!

 

 

 

 

 

 

 

Clean kostumi me najbolj zmotijo razn par ostalih stvari. Ker majo samo 8 epizod bodo vidm da združeval neki Arlong Park + Baratie ampak upam, da bodo glavne scene (Nami betrayal, Sanji kindness štimale)

Morm rečt, da sm pozitivno presenečen nad celotno zadevo. Bomo vidl kako bo na konc zgledal ane

 

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Lihkar pogledal 5 epizodo. 1. Mi je bla top 2. In 3. Slabse ampak 4 in pa sploh 5. Mi je bila zelo cool. Sm mislu da bo Mihawk fight meh pa je bil kr cool.

 

Zaenkrat res proper in orng nad pricakovanji.

Pogledam se zadnje 3 😉

 

Also

"One Piece is Currently #1 in 84 countries on NETFLIX surpassing the record previously held by Stranger Things and Wednesday."

 

image.png.69611094142cdb2758138a573363ce06.png

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
BlueSan reče Dne, 2. 9. 2023 at 22:20:

 

 

Also

"One Piece is Currently #1 in 84 countries on NETFLIX surpassing the record previously held by Stranger Things and Wednesday."

 

To Netflix napiše za vsako uspešno serijo lol, dokler ne dobimo dejanskih cifer, temu ne bom nikoli verjel

 

kaj je že bla neka serija, ki je imela kao #1 gledalcev, pa vseeno serija ni dobila druge sezone :lol: 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...