Skoči na vsebino

Streaming servisi, naročnine, digitalni shopi, spolne bolezni (MS gamepass, PS now...)


johnbi

Priporočeni prispevki

Niblonian reče pred 7 urami:

Chill dude, mal poglej kake statistike prodanih spilov. Ni vse kar je money maker cod pa FIFA.

To je res. Daj statistiko though, pa spusti sonyjeve in nintendo ekskluzive, ker gre za 1st party system sellerje. 
Poleg tega nek rando mp igra aka cod vidi bistveno vec playtima kot en sp-only game. 
 

Ampak sure, moj post je bil valda ekstra pesimisticen. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

To je res. Daj statistiko though, pa spusti sonyjeve in nintendo ekskluzive, ker gre za 1st party system sellerje. 
Poleg tega nek rando mp igra aka cod vidi bistveno vec playtima kot en sp-only game. 
 

Ampak sure, moj post je bil valda ekstra pesimisticen. 

Valda majo lifestyle in mmo igre najvec playtimea, sam to ne pomeni da ostale igre ga nimajo nic. 

https://store.steampowered.com/stats/Steam-Game-and-Player-Statistics

 

Evo ti. Nek rdr2 npr je kr visoko tbh, ampak valda neprimerljivo z top 5.

 

Pač jaz tud ne bi vidu razloga zakaj bi placeval nekim devom da hostam spil ki ga noben ne igra. 

 

 

 

Povezava do prispevka

Noben al pa manjsina je tle pomembna razlika. Ka, Life Of Tiger tut ce jutr neha obstajat je nepomembno, problem je bolj kako se ta playtime vrednoti. Ker, kot sva ugotovila, se MP spili igrajo bistveno dlje kot sp only experienci, zakaj bi pol kot firma delal karkoli drugega, ce bom za isti vlozek dobil samo 30% payoffa. 

Povezava do prispevka

@AreyCist stekam point, ampak igre niso (nej nebi bile) samo cash grab, ampak so art form. Veliko indie iger se ne dela z primarnim ciljem da zasluzijo miljone, je pa valda dobrodosla posledica. 

 

Velike AAA igre pa dobijo vlozek povrnjen ze z preordeji (cyberpunk). 

 

Pac point je da aaa igre bojo vedno ble SP ne bo umrl, iskreno bi raj vidu 2-3 igre na quality ravni rdr2 ali last if us 2 kot pa miljon nekega Šrota. Za down time med AAA igrami te indie ali MP igre cisto lepo zadovoljijo, le te pa lahko igras na kateri drugi platformi MP pa tudi preko stream servica. Meni npr switch lepo sluzi kot indie zakladnica. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 5 tednov kasneje...
MacoLa reče pred 2 minutama:

Hej!  Ima kdo kaj izkušenj z Geforce Now, Stadio, Luno, ... v rodni nam kokoški? Predvsem me zanima iz tehničnega stališča (lag, kompresija, ...). Igral bi v 1080, co-op zadeve, mogoče tudi kak FPS, ampak nekompetitivno.

Jaz sem imel stadio, geforce now in xbox gamepass. Od naštetih je stadia tekla najboljše na optiki 200/40. 

Trenutno imam gamepass in deluje tako, da se moram preko vpn-ja prijavljat.

Povezava do prispevka

Kako pa Gamepass sploh deluje? Imaš pač nek nabor špilov, ki ga lahko igraš zastonj, potem pa kupuješ šile na Xbox store-u?

Geforce Now mi je ravno zato všeč, ker lahko igraš špile, ki si jih že lastiš na Steam-u, Epic-u, ...

 

Off-topic: Kje bi najceneje kupil najnovejši Xbox wireless kontroler? Ima kdo izkušnje z mounti za telefon? Ne bi rad kupoval nek poceni shit joypad za igranje na telefonu, če lahko xbox uporabiš tudi na PC-ju, tv-ju, ...

Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...

Je to prihodnost gaminga? Ne vem in upam da splošno gledano ne, vendar z vso gotovostjo se lahko trdi, da je to trenutno najbolj luksuzen način za igranje Cyberpunka 2077, čemur lahko osebno pritrdim.

 

 

https://www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/

 

GeForce NOW connects to digital PC game stores so you can stream the games you already own. Plus, game purchases you make on your personal store accounts will always stay with you.

 

GeForce NOW instantly transforms your laptop, desktop, Mac, TV, Android device, iPhone, or iPad into the powerful PC gaming rig you’ve always dreamed of.

 

Our premium membership plans offer you fastest access to the highest performance GeForce RTX rigs for a high-resolution, ultra-low latency, and competitive experience.

 

Say goodbye to large game downloads, updates, and patches. All GeForce NOW games are always up to date, so you can spend less time waiting and more time gaming.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...