Skoči na vsebino

[multi] Forza Motorsport Serija


Chris

Priporočeni prispevki

Matija Cestnik reče pred 6 urami:

Sej si vzel premium verzijo. Bo vse 'krat dva' . 

x2 bodo krediti za bolide kupovat. ne pa carXP.

pa se mi ne gre toliko za denar / XPje..bolj za to koliko bo ta koncept grindanja za odklepanje upgrejdov odvrnil folk od igranja tega špila, še posebej ker naj bi se komponente odklepale z leveliranjem avta, za katerega rabiš cca 3 ure baje za max level. 

Povezava do prispevka

Ja itak je na gamepassu.


Mene mal moti, da ni kake proge (cetudi izmisljene), kak gorski vzpon, na kakih klifih ob oceanu, kako nočno mesto, ali vsaj mesto…te klasične proge, so mi več ali manj kar dolgočasne. Spomnim se da vcasih ko igral FM se na x360, je to bilo, in sem izredno uzival.

 

Zelo me tudi zanima kako se vozi na gamepad, ker volanov ne kupujem. Tu se dirkačine zelo razlikujejo. 

 

Sicer pa ja, komaj cakam 10.oktober. Upam, da mi ne bo preveč sterilno vse skupaj in da ne bo pretiranega grinda. 

 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 31 minutami:

Ja itak je na gamepassu.


Mene mal moti, da ni kake proge (cetudi izmisljene), kak gorski vzpon, na kakih klifih ob oceanu, kako nočno mesto, ali vsaj mesto…te klasične proge, so mi več ali manj kar dolgočasne. Spomnim se da vcasih ko igral FM se na x360, je to bilo, in sem izredno uzival.

 

Zelo me tudi zanima kako se vozi na gamepad, ker volanov ne kupujem. Tu se dirkačine zelo razlikujejo. 

 

Sicer pa ja, komaj cakam 10.oktober. Upam, da mi ne bo preveč sterilno vse skupaj in da ne bo pretiranega grinda. 

 

ma pomoje se bo vozil odobro na gampad.. pomoje bo podpora za gampad taka, da cez par let bos delal boljse case na padu kot na volanu :))

 

mene pa moti grafika, pri Gran Turismo se mi zdi precej boljsa. tle igleda vse malo sprano in kot da je nek brightness na max

sicer pa sem jaz bolj nek casual, kar poznam do teh simulacija je gran turismo in motorsport, zame bo ql.. koliko bo trajalo pa ne vem

Povezava do prispevka

jst sem malo spilal offline pa lahko recem da je sam gameplay zelo dober. obcutek bolida je odlicen, cutis vsak zdrs, vsak robnik. cutis track evolution in temperaturo gum. najbolj me je pa presenetil zvok bolidov, ki je res bozanski. 

malo me edino moti, da je tezje voziti pocasne bolide ala mazda miata mx-5 kot gtje in tcrje. velik vpliv imajo pnevmatike, pri pocasnejsih avtih te hitro zgubijo oprijem in se stalno lovis. vseeno pa po par krogih hitro dobis feeling in zbijas cas. predvsem flow moras dobit in poslusat gume. 

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

ze v prvem delu izgubi kredibilnost z izjavami o kontrolerju in dlls performance

cinicen neobjektiven video 

primeren za provocitranje in dissanje

upam, da ni bil to namem

 

Ma ne vem no :D Model je bosanc, ki ve kaj dela. Je pa tud Broadbent dal vn prve vtise. In volan zaenkrat zgleda da res ni bil v prvem planu.

 

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 minuto:

Ma ne vem no :D Model je bosanc, ki ve kaj dela. Je pa tud Broadbent dal vn prve vtise. In volan zaenkrat zgleda da res ni bil v prvem planu.

 

 

forza je vedno boljsa na gamepadu, tudi kompetitivnejsa. upam da tako tudi ostane. tisti ki ima sim rig ima itak za spilat assetto ali iracing. 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 12 minutami:

Ma ne vem no :D Model je bosanc, ki ve kaj dela. Je pa tud Broadbent dal vn prve vtise. In volan zaenkrat zgleda da res ni bil v prvem planu.

 

 

aja angleski humor je potemtakem podoben bosnskem.. zdaj ko pomislim seems about right :))

jaja sej tip obvlada samo pol naprej nisem vec gledal, ko je vstrelil une dve cvetke

drugace tej profiji itak dissajo te casual simulateroje ala GT in motorsport

 

drugace pa.. da se ne boste s5 cudli, da vam ps kontroler ne dela.. sicer odvisno od platforme.. ne vem na steamu baje dela bp..

drugace xbox controler dela plug and play na pcju, vedno

 

za XBOX APP pa tudi pri drugih igrah piratskih igrah naprimer, sem opazil, mores instalirat uni program DS4Windows in mores v nastavitvah naštimat, da tips kontroler simulira Xbox kontroler

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

GT7 igram na pad, tudi za PC mam xbox pad, tko da to mam ready. Kar je pa bolj neka rdeča nit vseh teh reviewe zdaj je pa slab AI in pa kar je bolj bedno, slaba fizika :( Saj noben noče iRacinga ali ACC, ampak kurac vsaj GT7 nivo, če že ne more bit neke simcade s proper obrabo in temperaturo gum, če je pa vse nek drsanje skoz ovinke vmes ko te bomba AI pa ne bo racecraft ampak drkanje igrice. Ker sem socialc brez gamepassa bom upal, da pride še kakšen demo preden se stegujem po kreditno. Al pa sem mel preveč high hopes.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 8 minutami:

GT7 igram na pad, tudi za PC mam xbox pad, tko da to mam ready. Kar je pa bolj neka rdeča nit vseh teh reviewe zdaj je pa slab AI in pa kar je bolj bedno, slaba fizika :( Saj noben noče iRacinga ali ACC, ampak kurac vsaj GT7 nivo, če že ne more bit neke simcade s proper obrabo in temperaturo gum, če je pa vse nek drsanje skoz ovinke vmes ko te bomba AI pa ne bo racecraft ampak drkanje igrice. Ker sem socialc brez gamepassa bom upal, da pride še kakšen demo preden se stegujem po kreditno. Al pa sem mel preveč high hopes.

nevem, AI nisem poskusal, ker igram freeplay in samo nabijam case pa iscem limite. doseganje le teh je kar uzitno in tezko. 

V bran FM: AI-ji naj bi bili dinamicni in se bodo scasoma lahko naucili bolje vozit (vsaj to sem razbral iz kolumn devov iz prejsnjih mesecev, ko so opisovali sestavo igre. 

Zdaj nevem ali je to res ali je samo bil sweet talk da kupis spil. 

fizika je pac tipicna forza. manj understeery je kot FM7, blizje FM3 in FM4, in tisti ki v FM isce cisto simulacijo igra napacno igro. 

Kakorkoli pa itak bo pomoje bistvo igre multiplayer, ki je dozivel kar precejsen rework in ga komaj cakam sprobat in ugotovit kam dejansko spadam 

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka

Saj bi šel skoraj staviti da bo prvi mesec ali dva tud zelo pester s patchi in balansiranjem avtov in AIja, GT7 je bil ob izidu kar dizaster. Šlajfa tko al tko pride šele naslednje leto :P

 

Kako pa je z grafiko, na čim poganjate s kakšnimi rezultati? Men drugač zgleda vsaj v enih scenah bomba, ne vem če je kaj na podobnem nivoju.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 24 minutami:

Saj bi šel skoraj staviti da bo prvi mesec ali dva tud zelo pester s patchi in balansiranjem avtov in AIja, GT7 je bil ob izidu kar dizaster. Šlajfa tko al tko pride šele naslednje leto :P

 

Kako pa je z grafiko, na čim poganjate s kakšnimi rezultati? Men drugač zgleda vsaj v enih scenah bomba, ne vem če je kaj na podobnem nivoju.

jaz furam na ryzen 5700x, rtx 3060ti brez problema high settings brez RT 75fps. ful je odvisno kaksno vreme je, kar se mi zdi legit. ce bo megla ali dez valda ne bojo bolidi in okolica prisla do izraza, ponoci npr pa je ful lepa osvetljava, pa tudi kaka jutra in veceri. 

kvecjemu me moti v menijih kjer izbiras bolide je nek cuden efekt kjer zelo potemni dolocene zaromete. 

IMG_20231004_215051.jpg

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka

Ja me res zanima kak bo multiplayer, saj na koncu je to tisto kar naredi to igro zabavno. Itak pa niti ne pričakujem, niti ne želim, da bi bila to kakšna huda simulacija. 

 

Me pa letos, morda tudi zeloe zanima, kaj bo z novo WRC igro, ki jo pripravlja Codemaster in EA. Pač rally mi je bil vedno kralj motosporta :wub:. Izšla naj bi že 3. novembra. 

 

 

 

Povezava do prispevka
Matija Cestnik reče pred 10 urami:

Lol :D Bom uporabljal tole. Thx

upam da si devi hitro premislijo glede tega sistema, ker backlash je že kar velik, folk pravi da je igra repetitivna in te sili v igranje zaradi tega sistema. Sej sam koncept ni napačen, ampak ne mislim grindat ali pustit prižgan pc 3 ure za to da bo en bolid max level. bom pač igral spec series.

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...