Skoči na vsebino

Katere družabne igre si lastite


Sadako

Priporočeni prispevki

Sadako reče pred 19 minutami:

Bolj ne. Meni je dejansko ta špil najbolje igrati solo.

Ma je ful boljše če se spiriti med sabo dopoldnjujejo in pomagajo, nekateri so prav narejeni kot support ... s tem da če igraš solo 2 handed je pa ful preveč časovno potratno in brain burning ... sej np če ti ni, samo hočem povedat da v dveh je bolje.

Povezava do prispevka

V bistvu je tkole

 

1. Ce je cena tm tm s trgovino jo kupini v trgovini

2. ce isces deale in se ti zdi da je ponujena cena deal vzami

3. Ce isces neke dodatne fore kot je spedenan insert ovitki pobarvane figurce itd... spet lahk na takih mestih dobis.

4. Ce isces igre ki jih ne mors dobit v trgovini

 

To si res povrsno preletel ce si mnenja da na mn3njalnici ne dobis nic.

 

Jst sm. Dobu tm

- Lewis and clark

- Battle star galactica + expansioni plus pobarvane figure organizator

- Russian Railroads

- Argent Consortium

- Summoner wars 2nd base box duplikat

- Android Netrunner stvari

- Modern Art

- pa se kej

 

Prodal sem pa ze celga boga iger. In naredil stran zato da se folku ne velajo doma igre k jih folk ne igra in da povecamo in povezemo slo board gane community

 

Tako nekako 😃

 

 

P.s. spirit island je mene kot game razocaral in sem pricakoval vec

uredilo bitje BlueSan
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Uf malo berem po temi... iger kot toče. Je kar težko prefiltrirat kaj je kaj zanimivega tudi za nas. Igramo večinoma družinsko 2 odrasla 2 teenegerja

 

Doma imamo Catan+dodatke (radi igramo ampak vzame kar nekaj časa že za samo 1 igro)

Monopoly (Slo elektronska oblika. Original še z YU kraji se je porazgubil)

Flick em up (pričakoval da bo nadomestila Catan.. pa nekako ni. 2x igrali in to je to. Bolj počiva)

Slovenija - Potujemo z kocko (ko so bili otoci mlajši smo kar igrali, sedaj ne več toliko)

Črne zgodbe (Dobili pred kratkim za darilo, sprobali dve... ne vem, ni ravno prepričala. Mogoče pretemačna )

Hobbit (to smo se šli ogromno, ko smo jo dobili, poznali že vse uganke na pamet..sedaj zbira prah)

 

Hčerka je sedaj prosila za Taco Cat goat, jaz sem pa videl poceni Exploding kittens tko da sprobamo ko pride oboje.

 

Še komu pade kaj na pamet, kar bi bilo za sprobat? Podobno catan, monopoly da nekaj zbiraš, pa da sreča tudi malce vpliva. Ne prezahtevna pravila. Igralni čas kakih 30minut, da greš lahko 2-3 runde.

Mogoče celo igra kjer se sodeluje? To še nismo nobene sprobal. Mogoče Dorfromantik.

 

Kot rečeno izbire ogromno, da niti ne veš kaj sploh probat.

 

 

 

 

uredilo bitje MIHAc
Povezava do prispevka

Nočem bit beden sam to so res slabe izbire. Jaz bi vam svetoval kake lažje euro igre za vstop, recimo Ticket to ride europe, Heat, če vam je všeč tematika dirkanja s formulami, The crew: quest for planet 9 za kooperativno igranje (če ste vsaj trije igralci), Carcasonne (dodatek Mists over Carcassonne za kooperativen način je zelo kul), 7 Wonders.

Povezava do prispevka

Jaz bom pričakovano priporočal Ticket to Ride. Je sicer malo daljša, štirje boste igrali dve uri. Res ne poznam človeka, ki mu ne bi bila všeč. To je ena tistih iger, ki ljudi, ki nikdar niso igrali teh iger, spravi v ta hobi. Pa Quacks of Quedlinburg bi vam znali tudi odgovarjat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...