Skoči na vsebino

Katere družabne igre si lastite


Sadako

Priporočeni prispevki

Spirit Island ma nor learning curve. Ne obupat. Če boš rabu kak nasvet al pa razlago pri navodilih napiš. 

 

Edit: daj napiš kaj maš že v zbirki v tako kratkem času :D

 

Edit2: Anachrony mam že nekaj časa na wish listi (valda z unimi fancy figuricami) tko da komaj čakam report.

uredilo bitje Sadako
Povezava do prispevka

Nek napad solo gaminga mam lol, tko da sm se Architects of the West Kingdom sprobal. Ni svoh. 

 

Sem pa vceraj v tri igral Mansions of Madness in eden izmed igralcev je bil prvic tudi moj 5,5 letni sinko. Zanimivo je, da smo igrali u ibr zajeban scenarij Escape From Insmouth, ki nam(a) ga do sedaj se nikoli ni uspelo narest (v stirih poizkusih). No, tudi vceraj nam ga ni, ampak smo bli noro blizu. V bistvu smo imeli narejenega, a smo se prevec razveselili in naredili kljucno napako. U pizdu mater. 

Povezava do prispevka
Sadako reče Dne, 24. 9. 2022 at 10:37:

Spirit Island ma nor learning curve. Ne obupat. Če boš rabu kak nasvet al pa razlago pri navodilih napiš. 

 

Edit: daj napiš kaj maš že v zbirki v tako kratkem času :D

 

Edit2: Anachrony mam že nekaj časa na wish listi (valda z unimi fancy figuricami) tko da komaj čakam report.

Kul, tnx, veš da bom, isto ti za Anachrony (sicer bolj za navodila).

 

V zbirki imam pol Spletke, Patchwork, Jaipur, Wingspan (+ oceania na poti), Grand Austria hotel, Anachrony, 7 wonders navadnega in duel, Dixit z enim dodatkom, Love letters Star wars verzijo, Carcassonne, Castles of Burgundy in Radlands. 

 

Ja bom vidu če se mi bo dalo danes, finta je da je ful zahteven, moraš bit prav spočit, že samo da vse postaviš na mizo (ti bom fotkal). Sem ga samo enkrat igral v dveh ampak je prav en tak poseben užitek pol ... škoda da ga nimam s čim za primerjat po težavnosti, boš bolj ti povedal. Pa že za pravila se naučit sem rabu ful časa, prebral knjigico trikrat in pogledal youtube video. Drugače pravijo zanj da ga dodatek ful izboljša in prav ne vem, a bi prodal Anachrony če bom sploh imel čas se s tem jebavat, al bi še dodatek kupu. Ma zaenkrat bom šel par solo iger pa vidu pol.

 

Aja a Castles of Burgundy si probal igrat solo?

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Evo odigral Anachrony. Ne bom reku da sem ful neki užival, mogoče rabim več iger, je pa kul igra in se veselim, da se naučim boljše igrat (popušil sem totalno proti botu). Kar me moti: potovanje v čas ni neki blazno koristna strategija, ampak se ti splača ga uporabljat na silo zaradi pointsov, super projecti so mi preveč weak glede na to, kaj zahtevajo. Baje da dodatek to popravi in zaradi tega bi ga rad imel, bom pa prej šel še par iger z osnovno verzijo. 

 

 

20220927_185414.thumb.jpg.7acc5d8a3fd84b4a5f567dcffe440e7f.jpg

 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 6 urami:

Super, upam da bo šlo vse gladko ja, pa še pri castles of burgundy mi manjkata dva hextilea ko sem naročil rabljeno, upam da mi tudi to rata zrihtat, sploh nisem vedu da to tako poteka :lol:

 

Pri rabljenih igrah ni založnik kriv da nekaj manjka, tako da ne vem zakaj bi njim škodo delal in kradel čas..... oziroma poveš da ni njihova krivda ter da plačaš poštnino, ponavadi pošlejo.

 

 

uredilo bitje George
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 1 uro:

Kje si naročil rabljeno? 

Iz bolhe sem jo kupu

George reče Pravkar:

 

Pri rabljenih igrah ni založnik kriv da nekaj manjka, tako da ne vem zakaj bi njim škodo delal in kradel čas.....

 

 

Pač prošnja za uslugo je, kje drugje naj dobim manjkajoče dele? Verjetno jih ne stane bogastvo, da tu pa tam komu pošljejo kak košček, sej lahko jim tudi plačam par eur če bojo hotli, po drugi strani pa gradijo odnos med njimi in potrošniki.

Povezava do prispevka

Srečno! Zna bit kar zajebano, ker težavnost IMO narašča s številom playerjev. 

 

Maš pa sedaj eno malo morje variant za sprobat: različni spiriti, različni scenariji (z različnimi težavnostmi), solo lahko igraš tudi z dvema piritoma, ta zafukan side otoka, kartice za blighted island, minor in major powers brez une začetne variante ...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...