Skoči na vsebino

Katere družabne igre si lastite


Sadako

Priporočeni prispevki

Ampak jaz hočem brat gore scenarija, mislim raje imam papir v roki in tiskane črke kot da mi nek glas bere iz aplikacije dej no. Pa valda mi je carsko tudi pisat zraven, pogrešam to. Vsake tolko igram kako oldschool igrco iz 90h in sem vesel ko radijo ko vidim, da je treba zraven pisat neki v zvezek. Zaradi tega razloga sem tudi prešel na namizne igre iz računalniških. Mislim kolko bolj carsko je, da moraš se naučit vsa pravila na pamet in jih aplicirat na igro, kot da to v ozadju računa računalnik. Ne vem, meni je neki ful romantičnega na tem.

 

Sej ne pravim, lahko da je dobra igra, verjetno tudi jo bom probal enkrat k se jo tok hvali, sam ta aspekt me prav uno odbija, imam odpor do appov na splošno, čim slišim to besedo se naježim. Folk ma neke appe za vse in pol so sam reklame in debilni vmesniki in v ozadju neka anonimna tuja sila, ki ti kao želi dobro v lajfu in vanj posega preko kibernetskega vmesnika, brrr.

Povezava do prispevka

Te cist stekam. Jaz sem recimo prebral goro knjig, ampak samo eno na ereaderju, preprosto ni isti filing. 

 

Tudi Sherlocka sam probral z appom, ki bere namesto mene. Bedarija totalna. 

 

Ampak pri Mansion of Madness je kot ze omenjeno zgodba drugacna. 

Povezava do prispevka

Kwa ste firbčni :D

 

Ne nič od Lacerde, ki me je sicer neizmerno mikal, sam so na igraj.si precej cenejše + ogromne škatle ma praviloma model in nism mel placa.

 

Zase sem vzel Tzolk'in ter za malega Raccoon Robbers.

 

Morem v kratkem mal updejtat listo. Neki sem jih pravu z shelf of shame, nekaj dodal.

uredilo bitje Sadako
Povezava do prispevka

Sem pa bral, da naj bi imel Tzolk'in brez tega dodatka eno veliko hibo in sicer, bulletproof zmagovalno strategijo v kar sicer močno dvomim.

 

Isto so namreč govorili za Lucianijevega Marca Pola in strategijo s pogodbami pa nasujem vsakega, ki bi se zanašal zgolj na pogodbe.

uredilo bitje Sadako
Povezava do prispevka

Sicer ga nisem igral ze vsaj ene 3 leta, se pa ne spomnem, da bi obstajala kakrsnakoli ena zmagovalna strategija, ki bi delovala vsakic.

 

also @Vse_je_najslabse mogoce Fury of Dracula za Haloween? Meni osebno zelo zabavna igra, kjer je Dracula skrit in uporablja hidden movement (spotoma postavlja razne pasti) po karti Evrope, drugi igralec\igralci pa ga morajo v dolocenem casovnem okvirju ali najti ali ubiti. Deluje zelo dobro v dveh, dolocenim youtuberjem je celo v dveh najboljsa.

Povezava do prispevka

Je sicer malo vec pravil, ampak naceloma jih moras poznat samo ti oz je priporocljivo, da igras Draculo (glede na to, da drugi igralec ne ve, kaj tocno Dracula dela in posledicno ne more popravljat napak). Sem igral z zeno in je igrala brez problemov Hunterje. Imajo itak samo par akcij, kaj lahko naredijo vsak krog in niso tezke za razumet. Ob morebitni napaki ali pa ce je rabila kak nasvet na zacetku, sem pomagal, pol je pa slo in ji je igra bila dejansko kul. Te Hidden movement mehanike znajo bit res fun v igri.

 

Je pa problem, da ni ravno kratka, mislim da traja cca 3 ure. Kar je za mojo zeno recimo problem :D

 

Drugace ima Tzolk’in visji complexity rating in je moji zeni bil svoj cas ena najljubsih iger. Ne igra toliko vloge imo, ce je soigralcu tematika tudi vsec (in si dobro zapomnis pravila, da igra lepo tece). Iskreno pa niti ne vem, na podlagi cesa bgg doloca complexity.

uredilo bitje mangoforatango
Povezava do prispevka

Maria res vsakic boljsa. Ce gre tako naprej, mi pride v top 3 igre. 

 

Drugace pa se imo Avstrija mora na zacetku drzat malo nazaj v defenzivi. Starta s samo 4VP za osvojit in je posledicno glavna tarca ostalih dveh, ki sta pac na potezi, da nekaj naredita glede tega.

 

Wingspan je res sedel :D

uredilo bitje mangoforatango
Povezava do prispevka

Ma jaz mislim da Avstrija mora izkoristit to, da ima precej generalov. Ker vidva ko gresta v ofenzivo se čisto naravno zožata in stisneta skupaj vsak s svojimi generali. Avstrija pa jih ima dovolj, da te točke brani, hkrati pa gre z drugimi okoli vašega napada nad vaše države, imo.

 

Ja, fajtat se pa nimam kej, ker me oba gengbengata in ne pridemo nikamor. Kire so sploh tvoje top 3? Wingspan, Everdell in ... ? Cascadia?

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Mi smo vceraj dobri dve urci zabili za CoB v 4, potem pa za relaks, ko je ze malo alkohol prijel se Dixit. 

 

Zdajle smo ponovno druzinsko posizkusili MoM Escape From Innsmouth. Ta scenarij me bo spravil ob zivce majke mi :)

 

Zvecer po moje se Gugong v dva, k sm ravno navodila nastudiral danes. Zgleda interesantno. 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 58 minutami:

Ma jaz mislim da Avstrija mora izkoristit to, da ima precej generalov. Ker vidva ko gresta v ofenzivo se čisto naravno zožata in stisneta skupaj vsak s svojimi generali. Avstrija pa jih ima dovolj, da te točke brani, hkrati pa gre z drugimi okoli vašega napada nad vaše države, imo.

 

Ja, fajtat se pa nimam kej, ker me oba gengbengata in ne pridemo nikamor. Kire so sploh tvoje top 3? Wingspan, Everdell in ... ? Cascadia?

 

Cascadio bi probal tbh :D

 

Moje top 3 pa kaj ti vem, verjetno kak Twilight Imperium (čeprav sem ga igral točno 1x), C&C: Ancients in Cyclades, te so vedno pri vrhu. Tesno za petami so jim sicer še Concordia, Falling Sky, Conflict of Heroes, Blood Rage, Game of Thrones, Last Eagles: Ligny 1815, Bitter Woods (zadnji dve sta malo obskurni, vem :D).

 

Aja, za tak chill po heavy igri bi znal tudi kak Azul biti dober.

 

ps: imam pa občutek, da zna Triumph & Tragedy, ko mu damo možnost, visoko kotirat na moji listi.

uredilo bitje mangoforatango
Povezava do prispevka
Sadako reče pred 21 urami:

V dva mi je precej bolje, ker je bolj tight. 

 

V 4 pridejo na vrsti vsi tajli in morajo vsi igrati cutthroat, kajti ce ne, imajo zivali precejsno (pre)moc sploh na nekaterih mapah (8).

Casles of Burgundy v štiri je meni ena najboljših iger. Ko pa si že ravno omenil mapo 8 in tudi že sam ugotovil, veliko jih igra brez te mape, tudi na tekmovanjih se je ne uporablja, ni dobro preračunana in je premočna.

Pa še Gugong si omenil, tudi ta mi je ena boljših iger.

Saj načeloma imam rad vse igre, ampak te dve pri meni prav silita navzgor.

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...