Skoči na vsebino

P: Nintendo Fat Game Boy škatlo, P: Airsoft pištole, P: stare računalniške komponente


Renamon

Priporočeni prispevki

1. Prodam Nintendo Game Boy škatlo s pripadajočimi prospekti. Škatla je malo stlačena kar se vidi na slikah. Drugače dobro ohranjena - brez madežev, prask ali druge grobe obrabe. 50€
2. Prodam Airsoft pištole. Nisem še probal vseh, ene delujejo, ene ne. Bom napisal cene in testiral posamezno itd.., če je za to še kaj zanimanja (?)
3. Prodam stare računalniške komponente, za katere še ne vem kaj vse so. Bom prav tako bom dopolnil ceno, ohranjenost itd... če bo za kakšno komponento zanimanje (?)

Vse slike so tukaj: https://doggo-dino.com/photos.html 

 

 

 

 

 

 

 

20231012_191913.jpg

20231012_191850.jpg

20231012_191836.jpg

20231012_191844.jpg

20231012_191854.jpg

20231012_191907.jpg

uredilo bitje Renamon
Povezava do prispevka
Renamon reče pred 1 uro:

Ok, žal se nimam časa ful poglabljat kaj koliko stane, se opravičujem, če vas to jezi :closedeyes:.
Zdi se mi pa škoda kar vreči stran, brez da bi vsaj nekam objavil, če mogoče koga zanima oz. zbira, rabi, obnavlja itd...

 

Sej škatla sigurno pride prav komu, ki je nima, ma računaj, da te pride osnovni paket GB + škatla (lepa) + Tetris tam okoli 120€.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
keba reče pred 23 minutami:

Marsikaj smo že tu gor doživeli, ampak ta je sigurno med top 3. :worship:

 

Ja pa niti ne bi bilo tako čudno za določene škatle, samo v tem primeru pač ni tako.

 

Če bi jaz kje dobil dobro ohranjeno škatlo (z vsemi papirji in navodili) za GBA SP surf blue bi jo najbrž tudi za 50€ vzel.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

tista računalniška oprema je tako pase, da je že 10 let ni več na smetiščih kaj šele da bi jo kdo kupil

(pa da ne bo zamere)

 

tiste tri? kwc 92fs berette vzamem po simbolični ceni, če bi se jih rad znebil. Bi nam prav prišle za trening.

uredilo bitje Lenkas
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Renamon reče Dne, 12. 10. 2023 at 19:47:

Prodam Airsoft pištole. Nisem še probal vseh, ene delujejo, ene ne. Bom napisal cene in testiral posamezno itd.., če je za to še kaj zanimanja (?)


Kaj točno od Airsofta imaš? Nekaj malega se ukvarjam s tem, pa me zanima. 

Edit: ok, sem pogledal fotke. So na plin ali na baterije? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...