Skoči na vsebino

MotoGP [2020]


Riki

Priporočeni prispevki

JM se je mal preveč kurčil v soboto po sprintu, na nedeljski dirki pa je imel zgolj eno opcijo, vse ali nič, pričakovano. Čeprav škoda, da ni bilo borbe do zadnjega kroga in k sreči kljub parim torpedom brez resnih poškodb je bila dirka kot tudi celotna sezona odlična in upam, da se ta trend samo nadaljuje.

 

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
hawa meyta reče pred 1 uro:

a mi zna mogoče kdo obrazložit, zakaj so F1 dirke v arabskem svetu zaradi ramadana lahko samo ob sobotah, pri GP-ju pa to ne velja?

 

zaradai saudske, ker je to zahtevala :D Katar tega ni zahteval, Bahrain tudi ne. Sam ker v F1 velja pravilo da mora bit med dirkami 7 dni, pomeni da je mogu bit tudi Bahrain v soboto. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Zanimiv razplet včeraj. Kar žal mi je Vinalesa, da je odstopil :/

Je pa fino brat kako se folk pridno krega na netu glede krivde Pecco vs MM. Smo že nazaj v časih Rossija in MM :D 

V glavnem škoda no, si je nabral neko lepo začetno prednost v točkah JM. Pot je še dolga, sam vseeno. Ne vem zakaj ampak JM mi je antipatičen. A moj tamlajši glih za njega navija :D 

Povezava do prispevka
ArtaX reče Dne, 25. 3. 2024 at 7:55:

Zanimiv razplet včeraj. Kar žal mi je Vinalesa, da je odstopil :/

Je pa fino brat kako se folk pridno krega na netu glede krivde Pecco vs MM. Smo že nazaj v časih Rossija in MM :D 

V glavnem škoda no, si je nabral neko lepo začetno prednost v točkah JM. Pot je še dolga, sam vseeno. Ne vem zakaj ampak JM mi je antipatičen. A moj tamlajši glih za njega navija :D 

Jap, men je tudi antipaticen. Pa Pecco je tudi malo aroganten. In ceprav nikoli nisem bil neki fan Marqueza, ta je boljsi dirkac od vseh njih skupaj. Acosta pa me res preseneca.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Končno sem tudi jaz pogledal. Sem se moral osamiti od socialnih omrežih v izogib videnju rezultata :D

 

Super dirka je bila. Še kaka dirka, dve in bo Acosta pomojem stal na vrhu.

Prav užitek je gledat dirke, ko je več kandidatov za naslov. Da bi le trajalo čimdlje, preden se kakšni odlepijo v točkovanju.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Na sprintih vedno popuši, čeprav to danes je bil pa totalni zajeb. Je moj favorit še iz časov nižjih razredov ampak realno, močno dvomim, da bo letos ubranil naslov. S takim načinom bo dober, če bo sploh v top tri :/

Dobro, sezona je še dolga :) 

Povezava do prispevka

Pustite Pecota na miru, dec zna dirkat, sploh je pa ponavad v drugi polovici sezone kr konsistentna životinja. Martin sem pa prepričan, da je "on a mission" in tudi jako dober dirkač, ki pa se mora še malo potruditi za osvojitev naslova. Bolj je zanimivo, da se MM počasi a zanesljivo vrača na stara pota in bo če ne že letos sigurno naslednje leto resen konkurent za vnovičen naslov.

Je pa žal Acosta spoznal svoje meje, čeprav mi ni jasno kako se je lahko zmuznil ob padcu na dirki brez da bi še koga zraven pokupil. 

Povezava do prispevka

Jaz sem prepričan, da je MM boljsi od vseh trenutno na stezi. Pa ne malo boljsi, ampak konkretno boljsi. 

 

Če Ducati ne da Martinu drugega ducatija naslednje leto, so kreteni. Dvomim, da bo MM dobil, je pa le malo starejsi + rizicen zaradi poškodb.

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...