Skoči na vsebino

MotoGP [2020]


Riki

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Yikes. Pecco bo še švical, če ni že odšvical. Kolikor navijam za Peccota za top dirkača, imam feeling, da bo na koncu borba med Bezzecchijem in Martinom.

Nekako navijam za Bezzecchija, če že Peccu ne uspe. Ne vem...sem primorc, by default so mi ITA dirkači bolj kul :P Pa nič proti Martinu, ker je v redu fantina. Edina ESP izjema mi je Aleix, ta mi je simpatičen in mu vsakič privoščim, ko naredi nek dosežek.

 

Upam, da bo jutri zanimiva dirka brez vremenskih nevšečnosti.

 

Se mi pa nekako zdi da od kar ni Valentinota in Jorgeja L. in je Marc tam zadaj spremno vozilo, da se je končala era nekih extra negativnih trenj. Tej fantje vsi happy drug za drugega, ko jim rata.

 

Drugače pa Vale46 4ever :D (pred tem pa sem bil Mick Doohan team)

Povezava do prispevka

Današnja dirka pa je bila res napeta. BB je mogoče kak krog prehitro izvedel prehitevanje, je pa dobro držal Martina. Je pa legenda že tretjič bil kaznovan z izgubo mesta na koncu.

Peccota pa nekaj baše. Bo še zanimivo, čeprav imam vedno večji filing, da bo na koncu slavil Martin. Itak, da zasluženo, samo uffffa :( :P 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Ni mi jasno ali komentatorja na naši tv gledata isto dirko kot mi? :D

Še zadnje ovinke ugibata ali bo Pecco uspel zadržati Bestio a je že 3 kroge očitno, da ga ni nameraval prehiteti.

 

Pa na Q je Frankie kazal pesek? Ne vem...meni je bilo dokaj jasno, da je MMju kazal kot psu, da naj pride poleg, ker mu je sledil :D 

 

Drugače pa kul dirka, ni bila pa nič posebnega.

Povezava do prispevka

Res huda dirka. Škoda Peccove napake na tistem zaviranju. Sicer bi rezultat verjetno bil vseeno tak kot je bil, bi pa vsaj še kak krog akcije videli.

 

Sem pa prav srečen, da sta komentatorja ene 50x omenila tlak v pnevmatikah, ker če ne bi pozabil na to. 

 

Kul, se že veselim Valencie. 

Povezava do prispevka

Z mularijo že planiramo pestro popoldne. Vsak s kapo svojega favorita (Pecco, Jorge in Fabio) in obvezne kokice :) 

Pa da vidimo kaj rata. Kolikor na vso moč navijam za Pecca, si močno želim, da postane prvak zato, ker mu uspe dobra dirka in ne ker bo safe bil na x mestu in dobil ravno zadostno številko točk :/ 

Povezava do prispevka

Hehe, super zadovoljen z razpletom :D Prvo mesto sicer na račun napak KTMov ampak ajde, sem happy.

Martin je lepo pospravil Marqueza in Binder bi skoraj nekaj podobnega storil Alexu :o Mi je pa zanimiva ta interpretacija pravila "drop one position". Ne vem, meni bi bilo logično, da to velja za tvojo trenutno pozicijo, ne pa da enega prehitiš in nato nazaj spustiš :D 

 

Kanalu A pa svaka čast. Bolj jim je pomembno, da zavrtijo Dva moža in pol kot da pokažejo do konca slavje. Svašta...

 

V glavnem, drugo leto bo zanimivo. Upam, da ostanejo v formi in da se bo boj nadaljeval. Še raje pa bi videl, da se še kak tretji vmeša zraven.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...