Skoči na vsebino

Mobilni operaterji


erted45

Priporočeni prispevki

Avion reče Dne, 14. 4. 2024 at 16:21:

Ne, jaz bi samo za eno :D 

 

Saj je gor tudi napisal:

 

 če nimaš nič pri telemachu lahko skeneš na novo FIX in velja ta akcija 24m 1 eur še več

- ali skleneš 2 mobilni, 1 po splošni akciji 12M 9,90 eur potem redna cena paketa VEČ  + druga mobilna 24M 1 EUR paket ŠE VEČ

 

Kolikor jaz to razumem, bi potem za dve številki plačeval 10,90€, po enem letu pa kaj, polno ceno enega paketa + 1€ za to akcijo, se pravi 19€ za dve številki?

 

 

če skleneš in preneseš samo 1 mobilno številko in nimaš še nič pri telemachu dobiš akcijo 12 mesecev 9,90 eur potem pa redna cena paketa

 

če zraven te prve skleneš in preneseš še drugo telefonsko pa to drugo plačuješ 2 leti 1 eur mesečno, paket še več

 

 

Povezava do prispevka

Ko že nekateri iščete/razmišljate o menjavi operaterjev. Js imam BOB pa moram rečt da se kr ornk zadovoljen, vse dela BP, cene so pa res nizke. Trenutno imajo še akcijo, mislim, da 40% off za 2 leti, če te nekdo priporoča (v ZS če rabi kdo kodo za popust). Zadeva je potem skoraj smešno poceni:

slika.png.5dc8074867ee3c8e87f9dc25fbd7a0be.png

 

Kar mi je pa pri njih najboljši feature, je to da lahko 1x mesečno brezplačno menjaš paket in se ti resetirajo vsi limiti. Torej npr. imaš Hit bob, porabiš v 14 dneh vseh 7GB podatkov, lagano prestaviš brezplačno paket na drzni bob in dobiš novih 90GB podatkov za porabit do konca obračunskega obdobja. Plačaš  pa višji paket samo sorazmerno za preostanek meseca. Meni to zelo prav pride ko sem na Hrvaškem in se mi z menjavo paketa med obdobjem ubistvu podvoji količina podatkov ki jih imam na voljo, na koncu pa dejansko plačam manj, kot če bi imel skoz višji paket vklopljen :D

Povezava do prispevka

Ja saj meni načeloma tudi ne, edino v tujini sem to parkrat koristil. Če grem na morje poleti za par tednov, vzamem sabo službo in potem hitro pokurim tistih 10 al kok je vključenih GB prenosa izven Slovenije. Nato zamenjam paket (na cenejšega) in spet brezplačno dobim nekih 7gb podatkov. Pride prav

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...