Skoči na vsebino

P: Intel I7 4770K s serverskim Supermicro ohišjem in matično ploščo


cashman

Priporočeni prispevki

Ohišje: Supermicro SC743 (ali CSE743, ne znam ju ločit) serversko ohišje full tower

Matična: Supermicro C7Z87-OCE

Procesor: Intel i7-4770K

Ram: Kingston HyperX Blu 8GB (2x4) 1600Mhz

Grafična: Asus gtx970 4GB Strix OC Edition

Disk: Crucial MX200 500Gb SSD

Napajalnik: BeQuiet Pure Power L8 CM 630W 80+ bronze

Mrežna kartica: TP-LINK-TL - WN 881WL 300Mbit PCI

DVD-RW - Asus

 

Matična, procesor, ram in disk kupljeno pri Vodokotliču oktobra 2015, ostalo na Hardware Versand.

Računov in škatel zaradi selitve nimam več pri sebi.

 

Dovodi so očiščeni toliko, kolikor vidite. Čas pa tokrat ne izbira strani.

 

 Cena: 200€

 (se oproščam zaradi čudno obrnjenih slik, tule izgleda objavlja le ležeče, slikane pa imam pokončne, razen, če se da urejat kako drugače...)

komp notri - blizu.jpg

komp notri - daleč.jpg

komp - spredaj odprt.jpg

komp zadaj.jpg

Povezava do prispevka
cashman reče pred 12 urami:

ja, to je bil kar hud fiasko nVidie :D

je bil pa ta model kartic sicer zelo lepo sprejet ;) za razliko od kartic tokratne generacije :D

Sem jo imel... Zelo zadovoljen :D

 

Drgač pa srečo pri prodaji. Mam nekaj podobnega doma za tamale 2 :D Roblox pa kake malo "starejše" igre ala Jurrasic World Evolution in razne lego variante lepo delajo.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Tadey reče pred 3 urami:

Sem jo imel... Zelo zadovoljen :D

 

Drgač pa srečo pri prodaji. Mam nekaj podobnega doma za tamale 2 :D Roblox pa kake malo "starejše" igre ala Jurrasic World Evolution in razne lego variante lepo delajo.

hvala :) tudi jaz zadovoljen...sicer mi je pred leti ene 3x pokazala neke artefakte (kockasta slika), sem mislil, da umira, a je že par let sedaj mir in deluje normalno :)

Se pa na Full HD resoluciji da čist lepo špilat tudi e-sports igre. Večinoma sem igral Rocket League, povsem gladko na cca.80-100 fps, tudi kake večigralske so OK (Wargaming igre), potem sem pa igral le še kake igre od Mimimi (Desperados in Shadow tactics), pa je tudi tisto vse gladko teklo.

maksi reče pred 1 uro:

za ceno 970ke v tistem času sedaj ne dobiš niti midrange grafe, i wonder why

ja, tudi mene to moti...serija 4070 je "all over the place" s štirimi modeli od 500-1000€. Moja Strix je bila takrat med dražjimi, pa sem dal 360€.

Moram pa reči, da je kartica v mojem novem kompu stala celo manj :D imam pa Radeon 6700XT. Upam, da še spada v midrange :p

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Tadey reče pred 34 minutami:

jah no... Jest sm dobil takrat 970 po res dobri ceni :) Leta 2015 in sem jo imel dolga leta... Do prihoda @Vodokotlič ko mi je pol 1080Ti prodal

image.thumb.png.4072e93a24b2f5b141df9cda2143965b.png

 

Minimalna plača 2015 = 790€ bruto

Minimalna plača 2024 = 1250€ bruto

 

S tem da današnja RTX 4070 ima poleg surove moči še DLSS. Kljub temu, da je bila GTX 970 neko kratko obdobje res no brainer in dober nakup, je danes RTX 4070 še zmeraj boljši.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 20 minutami:

Jao. Prodajam 4070ti po bistveno boljši ceni pa noben noče :D (no lažem ene par pa jih je) Nič več ne bom na zalogo vzemal :D

 

Za 340 prec vzamem :ninja:

 

atomic reče pred 4 minutami:

 

Minimalna plača 2015 = 790€ bruto

Minimalna plača 2024 = 1250€ bruto

 

S tem da današnja RTX 4070 ima poleg surove moči še DLSS. Kljub temu, da je bila GTX 970 neko kratko obdobje res no brainer in dober nakup, je danes RTX 4070 še zmeraj boljši.

To itak da je 4070 boljša sam če gledamo da je 970 bil mid range pa za tisto ceno pa če zdj gledamo 4070 kao mid range... Pač malo napihnjen vse sploh slo :(

 

Ko sm vzel 6800xt sem jo iz Nemčije dobil za 712,52 € medtem ko jo je Mlacom (edini na zalogi takrat) za whoping 1900€ (leta 22) ... 3080 ke pa kr čez 2000€ :O 

 

Plača mi pa ni šla tok gor kokr je razlika med bruto 2015 in 2024 :sick:

 

 

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...