Skoči na vsebino

Pozor pri uporabniku skitVitum


darkpsy

Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 46 minutami:

 

Glej, jaz sem tak odvetnik in če mene najame to takoj pade v vodo. On je omenjenega uporabnika 29.1. obtožil, da ne dviguje pošiljak kar "de facto drži", ker je do takrat res ni dvignil. Torej ga ni po krivem obdolžil. NIkjer ni explicitno napisal, da on ne dviguje pošiljk nikjer in nikoli, ampak samo, da do navedenega datuma ni dvignil pošiljke.

 

lp

Ampak če ti pošlješ pošiljko in je prevzemni čas 10 al 14 dni, ne morš 5. Dan rect, da ne prevzema pošiljk in je prasec. Kva pa če bi ležo v bolnici al neki 

Povezava do prispevka

Kako ne moreš rečt? Seveda lahko rečeš. Potem pa je tu več ozadij.

 

- ali je povedal resnico

- ali se je zlagal

- je povedal delno resnico 

- je zavajal 

- je namenoma ali nenamenoma zavajal.

 

V tem primeru je povedal resnico na tisti dan, ker prejemnik dejansko ni prevzel pošte do omenjenega trenutka objave posta. Je pa na nek način zamolčal dejstvo, da ima prejemnik še vedno rok za prevzem in ne more vedeti ali jo bo v tem roku po objavi posta še prevzel ali ne v okviru termina določenega s strani pošte... 

 

In podobne malenkosti...

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 35 minutami:

Bolj se gre, da javno objaviš ime in priimek nekoga in ga obtožiš, da ne dviguje pošiljk, čeprav ima še več kot 1 teden, da jo gre dvignit. 

 

Ne zagovarjam in nisem zagovarjal objave imena, bi komot napisal samo nick name. Jaz bi seveda tudi počakal in začel pizditi šele, ko bi pošto prejel vrnjeno nazaj na moj naslov.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Final delivery je bil 5.2.2024 torej zadnji -15 dan, predno bi se pošiljka (naslednji dan vrnila). Nikoli več ne pošiljam z odkupnino. Vedno več ljudi je neresnih. Poleg tega gre za najdražje plačano storitev za kupca, glede na provizijo in najdražje plačano poštnino za pošiljatelja.

 

 

Screen Shot 2024-02-11 at 18.23.44.png

uredilo bitje darkpsy
Povezava do prispevka
darkpsy reče Pravkar:

Final delivery je bil 5.2.2024 torej zadnji -15 dan, predno bi se pošiljka (naslednji dan vrnila). Nikoli več ne pošiljam z odkupnino. Vedno več ljudi je neresnih. Poleg tega gre za najdražje plačano storitev za kupca, glede na provizijo in najdražje plačano poštnino za pošiljatelja.

 

 

 

 

 

Screen Shot 2024-02-11 at 18.14.54.png

dej ti povej kaj je tak problem, da si moral pač počakat? 

bi raje ne prodal?

koliko si mel kupcev na lagerju? 

 

Povezava do prispevka

Men se je to enkrat zgodilo. Prodam fotoaparat z odkupnino in se ne javi. Naslov je bil nekje na Krasu. Neko selo. Dejansko potem prevzame paket in se upraviči. Je fasu pruh in prestal operacijo. Sem mu verjel. Ampak na srečo je prevzel. Sem pa rabil keš in bi vmes drugje prodal. Enkrat je en hotel tako, sem rekel pošlji denar po pošti in ko dobim, pošljem film. Seveda ni poslal. 

Povezava do prispevka

Včeraj zvečer mi piše nekdo preho bolhe, če še prodajam artikel. Mu nemudoma odgovorim, da še prodajam. Pravi, da bi zdaj prišel, pa če lahko "malo"preizkusi"

Si mislim, pozno je boma jutri in mu napišem, za danes. Mi napiše, da razume in hvala za prijaznost, saj sem mu v detajle napisal kaj ga zanima. Se danes dogovorima, kje zjutraj se dobima. Jaz, vse pripravim, zapakiram in mu napišem, na mi napiše pol ure prej, ko bo prišel. Napiše, Vredu bom. Še enkrat hvala za prijaznost. 20 minut kasneje pa mi napiše: Zdravo, žal ga ne morem kupiti, ker trenutno nimam denarja pri sebi. In vam nočem krasti časa in truda. Hvala za vašo prijaznost. 

 

Zdaj upam, da spet ni kateri iz mn3. Hočem, le napisati, ja ukradel je že moj čas. Ampak vsaj komuniciral je in za to se gre. Tudi sam, sem že kdaj kakšen dan zamudil na pošto. Načeloma pa sem korekten in preko forumov, kjer so ožji krogi ne bi pričakoval nategovanja

 

 

 

uredilo bitje darkpsy
Povezava do prispevka

Napisal sem že, da je dvignil zadnji možni dan. In ni mi vseeno, ker vemo, kakšni so poštarji, kako hitro se kakšen paket izgubi, poškoduje ipd. In dlje ko se paketek vozi sem in tja, saj verjetno so 2-dostavi, potem pa ga na pošti zadržujejo, več je možnosti za nezgode. Paniko delate paničarji. Jaz sem napisal: v vednost. In sem pričakoval prebujenje ali nekoga spravil v red, ko so se uporabniki začeli pizditi. Vem, da je za nekoga že bilo nekoč objavljeno nekaj v zvezi z pošto in podobnim kriminalom. Prehitro čas mineva, da se z takšnimi ukvarjam, ki ne znajo odgovoriti na preprosta vprašanja. Zato sem objavil temo, da se takšni kot ti vprašate, kje živimo in kaj ko bo tebe kaj takega doletelo, da ti bo malo dvignilo pritisk, potem boš mogoče razumel. Če se dogovorim z nekom in mu nudim premium uslugo zato nekaj pričakujem nazaj. Halo?

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
darkpsy reče pred 1 uro:

Včeraj zvečer mi piše nekdo preho bolhe, če še prodajam artikel. Mu nemudoma odgovorim, da še prodajam. Pravi, da bi zdaj prišel, pa če lahko "malo"preizkusi"

Si mislim, pozno je boma jutri in mu napišem, za danes. Mi napiše, da razume in hvala za prijaznost, saj sem mu v detajle napisal kaj ga zanima. Se danes dogovorima, kje zjutraj se dobima. Jaz, vse pripravim, zapakiram in mu napišem, na mi napiše pol ure prej, ko bo prišel. Napiše, Vredu bom. Še enkrat hvala za prijaznost. 20 minut kasneje pa mi napiše: Zdravo, žal ga ne morem kupiti, ker trenutno nimam denarja pri sebi. In vam nočem krasti časa in truda. Hvala za vašo prijaznost. 

 

Zdaj upam, da spet ni kateri iz mn3. Hočem, le napisati, ja ukradel je že moj čas. Ampak vsaj komuniciral je in za to se gre. Tudi sam, sem že kdaj kakšen dan zamudil na pošto. Načeloma pa sem korekten in preko forumov, kjer so ožji krogi ne bi pričakoval nategovanja

 

 

 

oh wow ti bošček ti vzel ti je natanko 10 min tvojega dragocenega lajfa ti pa pišeš k da si se 14 dni z njim pogajal za izdelek preko neta

 

fak ste eni res neke snežinkice

 

če neki prodajaš vedi da gre lahko miljon stvari prav in narobe in tuki je model res vsak korektno napisal da ti ne želi več jemat časa in to je to, ti pa popizdiš k da si mel zdej pecto eur stroška s tem

uredilo bitje vlaho
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jap pomoje mu je mn3 street cred tolk pomemben, da je šel takojci po paket :D 

 

darkpsy, cena prodajanja rabljenih izdelkov je tudi to, da naletiš na 1000 folka. Ne vem kako si preživel do sedaj plutje po bolha vodah, sam tole kar si naredil tule ni ok. Ti lahko tukaj zdaj se izgovarjaš, kako si mislil to in ono, tip je naredil vse znotraj okvirov in upam, da si se mu opravičil :) 

  • Na jagodo +1 2
  • Trol 1
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 10 minutami:

darkpsy izpadel bebček na koncu. Ampak zanimivo kako hitro smo vsi napadal reveža iz uvodnega posta in ga označevali za gnido. Predlagam, da darkpsy za pokoro objavi svoje osebne podatke, da ne bomo kupovali stvari od njega.

hja folk je pač sklepal, da je darkpsy dejansko najprej dobil vsaj obvestilo o neuspešnem vročanju oz. dobil paket nazaj preden je odprl temo. tip pa je torej le takoj po parih dnevih znotraj roka za prevzem doxxal majstra na javnem forumu. 
men se zdi tudi da je darkpsy dolžan več kot le opravičilo. 
 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Chris reče pred 4 minutami:

hja folk je pač sklepal, da je darkpsy dejansko najprej dobil vsaj obvestilo o neuspešnem vročanju oz. dobil paket nazaj preden je odprl temo. tip pa je torej le takoj po parih dnevih znotraj roka za prevzem doxxal majstra na javnem forumu. 
men se zdi tudi da je darkpsy dolžan več kot le opravičilo. 
 

Modi pa še naprej nič, niti ban za osebka ki doxxa ludeke (in to na podlagi laži) 

uredilo bitje Kruz
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...