Skoči na vsebino

Pozor pri uporabniku skitVitum


darkpsy

Priporočeni prispevki

V vednost ostalim, oseba skitVitum 

 

navedena oseba po dogovoru o nakupu igre, ne odgovarja na prebrana poslana sporočila in pusti pošiljko na pošti do zadnjega dneva -15 dni. Potem lahko samo negotovo ugibaš kaj se dogaja? Zaradi takšnih bom pošiljal samo še z plačilom vnaprej - paypal ipd. Bo pa menda pošta spremenila od Februarja dalje, da paket na pošti čaka 8 dni in ne 15 dni kot je bilo do sedaj. Očitno ima tudi pošta dosti sranja

 

uredilo bitje darkpsy
  • Račka +1 5
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
darkpsy reče pred 26 minutami:

Zaradi takšnih bom pošiljal verjetno samo še z plačilom vnaprej - paypal ipd.

 

Sej prav, tako se to dela tukaj. Najlažje in najbolj praktično.

 

Ampak...kaj, če se mu je kaj pripetilo? Mogoče bi moral kdo preverit :nicjasno:

uredilo bitje MorskaGlista
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

objavil si pofukane osebne podatke zato, ker te nekdo zajebal za par grošov?

 

če že hočeš opozarjat folk je nickname dovolj. fakin osebne podatke objavljat. pacient si in privoščim ti, da si takole nategnjen, če se počutiš da par tvojih grošev odtehta objavljanje osebnih podatkov po internetih.

  • Trol 8
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 3 minutami:

objavil si pofukane osebne podatke zato, ker te nekdo zajebal za par grošov?

 

če že hočeš opozarjat folk je nickname dovolj. fakin osebne podatke objavljat. pacient si in privoščim ti, da si takole nategnjen, če se počutiš da par tvojih grošev odtehta objavljanje osebnih podatkov po internetih.

420319624_298169519897882_6961946034732012896_n.gif.148c0916fee6f9072e150bf1fecc2262.gif

 

  • Za crknit smešno +1 7
Povezava do prispevka

Na srečo nisem mel takih izkušenj in sem nekoč prodajal tudi preko Bohe. Zadnja leta pa praktično vse gre preko tega foruma med "preverjenimi" uporabniki in se vse zmenimo s takojšnjim plačilom in pošiljanjem brez odkupnin ipd. Raje dam za par € manj in prodam tukaj nekomu s katerim imam že izkušnje.

 

Ne morem pa prodajati izključno v živo, ker sem pač iz manjšega kraja in tu ni glih dosti potencialnih kupcev, to se lahko grete predvsem v večjih mestih.

 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
TrippinBalls reče Dne, 29. 1. 2024 at 21:35:

objavil si pofukane osebne podatke zato, ker te nekdo zajebal za par grošov?

 

če že hočeš opozarjat folk je nickname dovolj. fakin osebne podatke objavljat. pacient si in privoščim ti, da si takole nategnjen, če se počutiš da par tvojih grošev odtehta objavljanje osebnih podatkov po internetih.

Se mi zdi cist prav.

Nov acc napravit ni problem, naslovnika pa tezko veckrat sfejkas.

  • Račka +1 7
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 2 urama:

gnila posla ampak prodal si osebi ki je v 20 letih nastepala 3 poste...ze tle neki ne stima

Kup folka tle samo lurka, in tudi ce ne ni nobenega razloga da bi interesente ki zgeldajo cist ok odjebal. 
Pac kupec s tem imenom ne bo vec nicesar tle kupil, vsi zmagajo. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Feget reče pred 32 minutami:

Dejansko sem pripravljen vzeti strošek bencina, vzeti papirano vrečko, se notri posrati in jo zabiti v nabiralnik scumu, ki ni prevzel pošiljke. Tako da res top ideja :)

Ne pozabit da jo moreš še zažgat predej jo spustiš pred vrata, da jo je človek prisiljen poteptat. :D So to tudi meni enkrat naredili, neko govedo iz ne vem katerega xy sela, sem se nategnil za 15€ poštnine. Od takrat naprej ne pošiljam po pošti več ničesar.

Povezava do prispevka

kaj boste posiljali drek po posti dej, ki ste toliko skrt, da vem gre na kurac, ce nekdo ne dvigne posiljke zaradi postnine par eur

 

mislim sej gre vsem na kurac, sam pac to je part of the game.. tu pa tam se zgodi, na sreco redko

 

a tle se jokat in odpirat teme, ko neke picke.. to je pac uno.. sej mate prav ampak vseeno ste picke, ker vam ne bo pomagalo pol kurca nic razen, da se tolazite kako svet ni ql =))) 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sem ogromno pošiljal z odkupnino v preteklosti. Nikoli slabe izkušnje. Se mi pa tudi ne da več ukvarjati z neresneži, tako da tudi vztrajam z plačilom v naprej. Še cenejše je, kot odkupnina.

Do sedaj je še vsak plačal, oziroma tudi sam če sem nakazal na TRR sem še vsakič dobil.

 

Bi pa se morala pošta malo posodobit. Opcija z odkupnino, kjer kupec plača takoj, je pa denar zadržan dokler ne pride paket. V času ko je elektronsko bančništvo že nek standard, bi to moralo biti izvedljivo. Ne pa da ti poštar nosi cash na roke...

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...