Skoči na vsebino

Indonezija


Istvan

Priporočeni prispevki

Kruz reče pred 2 urama:

Kako se je odrezal vaš prebavni trakt :D (to vedno vprašam pri potovanju v te azije pa afrike haha)

Prvič odkar potujem v azijske/južnoameriške/afriške konce povsem brez težav :D Res pa sem bil edini od 4ih, ostali so imeli rahle težave, ampak nič hujšega. 

Povezava do prispevka

Fak si mi dal skomine :) bil skoraj 10 let nazaj več kot 1 mesec v Indoneziji in  mi je še vedno med top 3 mojimi potovanji! Nisva sicer bila tako pustolovska kot ti, ampak Javo, Bali, Komodo in Flores pa sva obletala. Noro lep in nasplošno kul del sveta. Treba nujno ponovit, samo da otroci mal zrastejo :)

Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 3 urami:

Z ženo sva ravno v debati glede Indonezije. Iz kje pa si letel in koliko denarjev te je prišlo vse skupaj, če ni skrivnost?

Ni skrivnost :)
Zagreb-Jakarta (Turkish, povratna z vključeno prtljago) - 590 eur
Vsi ostali stroški so stvar prioritet organizacije.. načeloma lahko zelo poceni prideš čez, če je to merilo. Ti naštejem nekaj mojih za občutek:
8 notranjih letov - 900 eur (med drugim tudi Jakarta-Jayapura, ki trajal 5 ur in smo šli čez 2 časovna pasova)
Bivanje in trek na Papui - 5 dni (Wamena, Baliem Valley) - 650 eur
Potapljanje (7 potopov, Raja Ampat in Komodo) - cca 400 eur
Nočitve večinoma poceni, soba za 2 v dobrem hotelu, skup z zajtrkom cca 10-30 eur (za dva), edino Raja Ampat je dražje, ker je skoz hrana vključena v ceno in je od 40 eur na osebo na noč naprej
Hrana zelo poceni, če ne iščeš neke eksotike (za njih), alkohol pa precej drag, ker je v večini države prepovedana prodaja. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...