Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

S<3NEC reče pred 10 minutami:

Nope. Je preveč hribov vmes.

Kolk pa mas km po ac

 

Jeat mam 60+, pravzaprav tole je se najblizje kar bom mel😁😁

 

Edit: mas kar 100km ja, ne bi si mislu

 

Sej bomo pa naslednjic kje blizje tebi, men je vseeno od kje startamo

 

 

Zapel se do tihega pa pjta skup, mal se prilagajajmo en drugemu 

Povezava do prispevka

Ej @Boris, boš mogoče ti kaj vedel na to temo;

 

Lani čez leto sem na Factorju mel stalne težave z zadnjo bremzo (Ultegra 8xxx) - po furi ali dveh, odvisno od količine zaviranja, mi je rotor začel prijemati v pakne. Sem popravil (poravnal čeljust), 1-2 furi za tem spet isto. Lufta med paknami in rotorjem je dobesedno za las. Pa to samo na zadnji bremzi, sprednja je BP.

 

Včeraj sem imel bajk na rednem servisu, sem omenil mehaniku. Je popravil (poravnal čeljust in mislim da je rekel, da je dal not frišno olje) ampak je rekel, da zadnje čase opaža ful problemov s Shimano zavorami in da če se bo problem še naprej ponavljal naj probam reklamirat.

 

Si opazil kaj podobnega? Ultegra je stara 1 leto.

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 26 minutami:

Ej @Boris, boš mogoče ti kaj vedel na to temo;

 

Lani čez leto sem na Factorju mel stalne težave z zadnjo bremzo (Ultegra 8xxx) - po furi ali dveh, odvisno od količine zaviranja, mi je rotor začel prijemati v pakne. Sem popravil (poravnal čeljust), 1-2 furi za tem spet isto. Lufta med paknami in rotorjem je dobesedno za las. Pa to samo na zadnji bremzi, sprednja je BP.

 

Včeraj sem imel bajk na rednem servisu, sem omenil mehaniku. Je popravil (poravnal čeljust in mislim da je rekel, da je dal not frišno olje) ampak je rekel, da zadnje čase opaža ful problemov s Shimano zavorami in da če se bo problem še naprej ponavljal naj probam reklamirat.

 

Si opazil kaj podobnega? Ultegra je stara 1 leto.

Factor, pravis...hm

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...