Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Eh, vredno probat :) Druga stvar se ki je zastonj, ene fajfe se da okrog obrnit pa ima vecji rise.

 

Ce mislis da ti bo pomagalo se splaca probat, magari povprasaj ce ima kdo za test za posodit za dve pive balanco, da glih ne kupujes. Navzdol se bos sigurno bolje pocutil.

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

jst furam deity fajfo 55mm deity belanco 800mm 25 rise

 

15mm je mal niyka ya enduro jst mam sicer vilco odrezano v poden. Probi dat en spejser pod fajfo sam bo bajk k kurac pol

 

sicer je slabo vidi sam pod fajfo mam 0,5 spejser da fajfa ne grebe v okvir

bi pa dal 35 rise da probam zihr bi blo bols 

 

295756961_5947764661903725_1865346153412

Povezava do prispevka

Od kje tebi da mam kakšne luknje v fajfi lol, fajfa je Spank Oozy 50 mm

 

Spank Oozy Trail Stem Ø 31,8 mm shotpeen black at bikester.co.uk

 

Sem ga pa kiksnil ko sem rekel da je obrnjena gor, zdej sem pogledal in vidim, da je ravna (0° naklona). 

 

Balanco me pa vleče 25 mm čeprav realno če vzamem 35 mm in poberem spejserje izpod fajfe dobim tudi 25 mm.

Povezava do prispevka

Nov Bold khm mislim Scott Genius. Ce bi bli carji bi naredili triple lockout na grip 2 damperju. Pa niso. Sicer lusten bicikel,

osebno lepsi kot Bold. Pa noben vam ne bo verjel da ni na elektriko, ker ima trebuh se vecji kot Spark. 
 

Nova Orbea Oiz, moram pogledati sploh kaj je novega, zgleda isto. 

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 4 urami:

Od kje tebi da mam kakšne luknje v fajfi lol, fajfa je Spank Oozy 50 mm

 

Sem ga pa kiksnil ko sem rekel da je obrnjena gor, zdej sem pogledal in vidim, da je ravna (0° naklona). 

 

Balanco me pa vleče 25 mm čeprav realno če vzamem 35 mm in poberem spejserje izpod fajfe dobim tudi 25 mm.

 

Evo, sem naročil balanco, Spank Oozy 780 x 25 mm rise. Po mojem bo čisto kul.

Povezava do prispevka

Mislem, neki grozno na blef tudi ni no, pač rad bi malček višji cockpit (15 mm rise se mi res zdi malo za endurota), drugih opcij pa tudi nimam (s spejserji ali podobno). Pri večjih rise-ih (več od 25) me pa potem skrbi, da bi me začelo na bolj strmih klancih spredaj preveč dvigovat v luft.

Bi pa z veseljem probal prej ja, ampak tu okoli žal nimam nobene štacune ki bi imela relativno spodobno izbiro in ponujala za teste.

 

Oozy balanco pa itak že zdaj furam, s tem da je pač ožja in nižja.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 12 minutami:

15 rise se drugace na enduro bajke ne montira. Pa glej da ne obracas belnce prevec naprej. Mora bit malenkost obrnjena proti tebi. 

 

Bom posredoval majstru ki je sestavil bajk XD

 

Kje je pa začetna pozicija za roll? Nekje sem prebral da je dobro začeti tako, da je kot balance v liniji s kotom vilice?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...