Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Kaksne trening programe kaj priporocate na zwiftu, ce bi rad bildal kondicijo cez zimo? Sem zacel FTP builder (FTP test na zacetku) ampak se mi ne zdi koristno z vidika treninga, da sem vsak trening v VO2 max in rdeci coni 45min, glede na to da profi trenerji priporocajo 80% treninga v endurance coni. Tud garmin vsakic po treningu pol pravi, da moram 3 dni pocivat, v programu je pa 5 treningov na teden kar ne gre skup niti z mojo pripravljenostjo. 😁

Povezava do prispevka
Lyrical reče pred 4 urami:

Kaksne trening programe kaj priporocate na zwiftu, ce bi rad bildal kondicijo cez zimo? Sem zacel FTP builder (FTP test na zacetku) ampak se mi ne zdi koristno z vidika treninga, da sem vsak trening v VO2 max in rdeci coni 45min, glede na to da profi trenerji priporocajo 80% treninga v endurance coni. Tud garmin vsakic po treningu pol pravi, da moram 3 dni pocivat, v programu je pa 5 treningov na teden kar ne gre skup niti z mojo pripravljenostjo. 😁

Mislim buildat kondicijo pozimi nima smisla. Pozimi ce ze obdrzis neko normalno formo. 
Ftp buildaj ko bos naredu bazo. Nevem pa za kaj in kdaj treniras. Dvomim pa da za karkoli v februarju marcu. 
 

jst ponavadi zacnem malo vec vozit v februarju marcu. Do takrat nardim bazo in pol v aprilu se da ze delat lepe treninge na nivoju. 
 

drugace delaj treninge na 70-80% ftpja ce hoces delat kvalitetne treninge in buildat formo

pa valda cim vec klanca. Svalkanje po ravnem je za debelog

Povezava do prispevka

Ma iskreno ne vem zakaj sem se tega lotu, vidu sem program ki je traju lih čez zimo pa hotu sem bit bolj v formi kot sem bil letos, da bi naslednjo sezono bolj hitrim sodelavcem lažje sledil na klance :D

 

Sm se pa zmotu, šu sem na Build me up program ki je res ubitačen in mi ni bil všeč, pa vidim da je Active offseason isto dolg pa dela točno to kar praviš, se pravi bilda bazo. Med sezono pa klanci ftw itak. Hvala obema za odgovore.

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 3 urami:

Bog nas resuj kam smo prisli, jaz sem za karbonskega Cube s 105 opremo (ajde, ima obrocne zavore namesto diskov) svoj cas dal dobrih 1200...

 

Je pa res lep, naj ti dobro sluzi :)

pr elektriki gredo cene pocasi dol

 

Road pa MTB enduro je atm v pizdi in bodo cene se visoke 2 sezone min. 

Ja dost dnarja za tak bajk

Ce bi se se mal stegnu bi lahk kupu proper bajk tko k @Tihi Mi53k 

Povezava do prispevka

S teorijo “mal dodas pa mas to” prides hitro do karbonskih koles in opreme za 5000. Upostevajoc opremo in vse ostalo se je meni cena zdela vredna tega kar dobis, zato sem tudi vzel ta bajk.

 

Mi je pa cisto jasno, da bi kaksno leto prej ali kasneje dobil isti bajk ceneje ali kje drugje vec za isti denar. Sam do letos sem bil hejter cestnega kolesarjenja in trdno preprican, da me zivega ne bo nihce spravil v spandex oz. se mrtvega tezko. Jeseni sem pa prostovoljno zacel na sebe navlacit pajkice po kolesarskih trgovinah in gledat cestna kolesa. Je blo treba nekaj nabavit preden me mine in tale mi je padel v oko.

 

Mislim da bo super za moje potrebe.

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 56 minutami:

S teorijo “mal dodas pa mas to” prides hitro do karbonskih koles in opreme za 5000. Upostevajoc opremo in vse ostalo se je meni cena zdela vredna tega kar dobis, zato sem tudi vzel ta bajk.

 

Mi je pa cisto jasno, da bi kaksno leto prej ali kasneje dobil isti bajk ceneje ali kje drugje vec za isti denar. Sam do letos sem bil hejter cestnega kolesarjenja in trdno preprican, da me zivega ne bo nihce spravil v spandex oz. se mrtvega tezko. Jeseni sem pa prostovoljno zacel na sebe navlacit pajkice po kolesarskih trgovinah in gledat cestna kolesa. Je blo treba nekaj nabavit preden me mine in tale mi je padel v oko.

 

Mislim da bo super za moje potrebe.

Probaj cim manj borisove poste brat😄

 

Drugac so sle cene precej gor, v treh letih je moj model scott addict 2700eur, jaz pa dilar sva dala okol 2100

 

dobr si nabavu, mogoce bi rajs rim brakes nabavu ker 400eur razlike v ceni diski niso vredni

 

Ajd ce si 100 kilas kot jest pol so diski top😄

 

 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 4 urami:

Ja mal 

sam

je bajk k noc pa dan

Za tole kar vidim na sliki je 1700.- full

se mi pa zdi malo za bajk k ga je vzel misal za 3k 

Par watov razlike je med njima, za profice ni, za rekreativca se ne pozna tolk

 

Prioritete boris

 

Scasoma ko vzljubi in si zazeli kaj boljsega bo pa tud nabavu, za prvi bajk pa ne rab dajat 3k

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...