Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

b4d reče pred 2 urama:

Random prasek ki ga doma najdem.

 

@erted45A to se res splaca, jaz bi bankrotiral, vsaka dva dni s tem prat :D 

 

Mislim, kolikor imam jaz tovrstnih cunj in kolikor jih perem mi liter drzi med 6 in 12 mesecev, tako da ja, meni se splaca. Tisti peformance wash recimo doziram 30-50 ml na set cunj, tako da si lahko preracunas koliko pranj dobis iz 1 litra. Plus, Iglu ima itak venomer neke akcije, popuste in slicne radodajske aktivnosti, ce ti to kaj pomeni.

Ce ne drugega mi je izjemen plus (vsaj za performance wash), da so oprane cunje popolnoma brez vonja. Ne me sprasevat zakaj ampak ce nosim neke grozno odisavljene cunje med fizicno aktivnostjo me vlece bruhat.

Povezava do prispevka

40 evrov na liter, assos prašek, kakšne to berem :D jebo ga, še premal ga lupjo v švici.

 

V DM maš en antibakterijsk kao mehčalc (ni, samo ga daš v stroj ko mehčalc). To lahko pereš na 30 pa te ne bo jebal švic. Pa ker te cunje pereš na nizki temperaturi tekoč detergent, sicer se ne bo lepo topil in boš mel fleke. Sploh če maš kakšen slabši pralni stroj. Opcija b je, da maš Asssos namenski stroj za športne cunje in Assos žegnano vodico (40€/l), poj rabiš rabeš sam še ženo. Lohk to naredi usput ko ti zjutri na stol priprav cunje za v svet (neki k nima lukenj pa paše skup, da ji ne delaš bruke).

 

Povezava do prispevka

mislim okvir in stil je k stari bosch bajki. Poglej si en bosch bajk za 4 5 k je ze lepsi dizajn oz kako je vmescen motor v okvir. To sm hotu povedat. 

 

pr dost teh commute bajkih je tkole. 

 

Recimo bajk za 4k 

 

isto nek skatlast okvir in zasvasan motor notr

 

vecinoma take bajke kupujejo fotri k jim je vseeno kako izgleda motor. 

 

specialized-turbo-vado-4-0-2022.jpg

 

 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 14 minutami:

mislim okvir in stil je k stari bosch bajki. Poglej si en bosch bajk za 4 5 k je ze lepsi dizajn oz kako je vmescen motor v okvir. To sm hotu povedat. 

 

pr dost teh commute bajkih je tkole. 

 

Recimo bajk za 4k 

 

isto nek skatlast okvir in zasvasan motor notr

 

vecinoma take bajke kupujejo fotri k jim je vseeno kako izgleda motor. 

 

specialized-turbo-vado-4-0-2022.jpg

 

 

 

Ja sej ta linkan bajk je tud 4 jurje, sam tm je ta melona od motorja še bolj retardirano vmeščena v cel okvir :D

Povezava do prispevka
b4d reče Dne, 13. 11. 2022 at 22:07:

Vsi mi vemo, da kliknes tam adjust elevation, pa potem izberes al ti Strava vec naracuna al Garmin no :D

 

Boris reče Dne, 13. 11. 2022 at 22:26:

Njega verjetno matrajo vati ker je na garmin conectu cist drugace strava jih pomoje neki od oka izracuna in ne vzame podatka iz garmina al neki

 

b4d reče Dne, 14. 11. 2022 at 6:55:

Strava privzeto pobere iz tracka visince, ce pa das tam adjust elevation pa vzame te njene poracunane, odstopanja so kar velika vcasih. Isto lahko naredis z razdaljo in se cem. Ampak kdo ima cajt se s tem jebat, jest vedno pustim Garminove podatke.

Za wate govorim kolega 

 

Na garmin connectu borisu kaze 300w vec kot strava

 

pa lep lp

Povezava do prispevka
tiesto reče Dne, 24. 11. 2022 at 19:39:

A je bundle Garmin 1030 za 410e dobr deal? Je sicer ze star model, 1040 je pa predrag. Sm mel nagledanega 830 sam je 1030 sam 40e vec.

dober deal sam ce uporabljas paske itd. Jst sm lani dobil 1030 v italiji za 250.-

Danes k so popusti mal pogooglaj

Problem pr garminih je k je zlo mala marza in trgovine na to ne dajajo neki velikih scontov. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

dober deal sam ce uporabljas paske itd. Jst sm lani dobil 1030 v italiji za 250.-

Danes k so popusti mal pogooglaj

Problem pr garminih je k je zlo mala marza in trgovine na to ne dajajo neki velikih scontov. 

https://www.bike-discount.de/de/garmin-edge-1030-plus-bundle-fahrrad-gps-navigationssystem
 

Tole mam nagledano. Glede na to, da se nimam pasa in sm mel v planu 830, ta je pa 30 drazji, je pomoje kr dobr deal.

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka

dobr deal ja. To kupis pa mas 5 plus let. Jst sm fural 1000ko ene 6 7 let sm pol podaril garmina k sm prodal bajk pa vzel 1030. Jst za road ne bi jemal 830 ker mi je premala in mam rad vse na eni strani in pr tako velikem ekranu se da. Pr 830 bos mogu saltat med page 1 2. 

 

pa senzorje ce ne rabis pol prodas pa si na 300e 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...