Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

uros678 reče pred 10 urami:

Bike fitting je za te amatercke da se pocutijo profiji..

 

To samo racunalnik al kak komplet? 220 al tu neki sem jaz dal za komplet z senzorji..

 

 

Garmin 530 brez senzorjev sem našel najcenej pri maxisportu za 240, sm šov do ExtremeVItala pa reku, evo a mi daš za tok, pa so rekl ok, k kao neki matchajo najnižje cene. Za cenej ga pa nisem našel, ne pri nas, ne kje drugje. Če ti veš za kje, ko bi bil cenej, pa povej :)

 

Wahoo Elemnt Bolt sm pa brez senzorjev našel najcenej na wiggle.co.uk, ampak je tud tam ko naštimaš na slovenijo cena 210 EUR. Nisem nikjer videl cenej, ponavad so še dražji...

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

To sm zase dal, torej je zanj se manj lahk napumpana

Vidim da majo razlicne gume razlicna priporocila, vem pa da ce tole gumo napumpam na 5 barov da je cist neudobno po teh nasih cestah, najbolj mi je tam okol 4,5 barov

Ves da ne bi mel spuscenih gum for lulz

Povezava do prispevka

Komot, ta guma je cist drugac ko kaksna 5000s, sej bo videl

Na prejsnem k sm mel 23mm gor sem na 8 pumpal, tele sm pa probal na 6 barov pa sm sam reku dej bejz ko kamen je bla trda

@dilar pol.je enaka guma pr men isto pise

 

Na 4,5 se peles ko z avtom cez zjebane ceste, na 5 pa skaces po cesti 

Na 7,5 bi rabu amortizerje

Dl

Nabav si pumpo niso drage v decathlonu, topeak so drazje sam.cist kul mam.ze 7 let

Itk bos rabil skoz

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 2 minutama:

Komot, ta guma je cist drugac ko kaksna 5000s, sej bo videl

Na prejsnem k sm mel 23mm gor sem na 8 pumpal, tele sm pa probal na 6 barov pa sm sam reku dej bejz ko kamen je bla trda

@dilar pol.je enaka guma pr men isto pise

 

Ja sej so zih, Schwalbe One Fold al neki

Povezava do prispevka
dilar reče pred 4 urami:

 

Garmin 530 brez senzorjev sem našel najcenej pri maxisportu za 240, sm šov do ExtremeVItala pa reku, evo a mi daš za tok, pa so rekl ok, k kao neki matchajo najnižje cene. Za cenej ga pa nisem našel, ne pri nas, ne kje drugje. Če ti veš za kje, ko bi bil cenej, pa povej :)

 

Wahoo Elemnt Bolt sm pa brez senzorjev našel najcenej na wiggle.co.uk, ampak je tud tam ko naštimaš na slovenijo cena 210 EUR. Nisem nikjer videl cenej, ponavad so še dražji...

 

 

Jaz sem na Amazonu na neko akcijo naletel takrat ko sem iskal...

 

 

Povezava do prispevka

letos ni dirk in furam cestaka ce gremo z frendi na kaksne prelaze fure 100-150km 3000 visincev. 

Ma furam en mesec eno en mesec drugo ker se razfukam na kaksnem spustu pol pavza od emtb

 

Zdej bo sele zacela tle sezona mtbja ker se sneg tali in gremo lahko pocasi od 2jurja navzgor furat pa se vse gondole so zdej od 6. odprte

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 5 minutami:

Fak, lepo je res, sam jest bi bil skoz na tleh verjetno, k bi nonstop gledal naokrog :)

 

Ej momci, a tole je ok? 

Spec crave

Ce je teb ok ga pjt pogledat, vazn da je 29" pa da ti je prav velikost, v tem.rangu brezveze komplicirat

 

Ce je takle kot ta

https://www.bolha.com/gorska-kolesa/specialized-crave-mtb-29-oglas-4044434

Pol vzem sej oprema je tud ok, ne vem pa kter letnik je k nc ne pise v tvojem oglasu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...