Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Jst sm se p ta mesc koncn spravu mal bolj na bajk. Probam nardit ene 3 turce na teden, skupej tm mal cez 100 km (med tednom bolj po lokalnih Anglirujih Poljanske doline, za vikend pa probam prodret še km dl naokol).

 

Dons sm startal okol 6h v Hotemažah, pa sm prvič potegnu naprej do Jezerskega vrha. Kva je najs spust dol do Jezerskega. Prov smejal se mi je na poti dol cez Jezersko. Dobesedno edin kolesar sem bil na poti do meje, ko sem se pa mal čez 8 vračal v dolino pa že gruče kolesarjev pa

motoristov :) 

 

Slike so za en kurac, k se mi ni da ustavljat na poti čez Jezersko. Me je pa prvič letos polet zebl po dolin Kokre, k sm mel sam brezrokavnik pa rokave :D

 

CFAE6CEF-6E40-41F9-B110-8343CEB4AFEF.jpeg

 

F83AB344-59FB-4ECC-885B-2CB9F0F5AFB1.jpeg

 

1247F581-814B-43F0-8B97-663B1ECBB8B1.jpeg

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 minutama:

pa pomoje na folk k fura gor pa dol proti jezerskemu. Je vedno bilo adrenalinsko kako te prehitevajo na centimetre

 

Aja ok, to se strinjam ja, če greš pač čez dan. Sej pravm, k sm se spuščal dol prot dolin, sm pomoje vidu vsaj 100 kolesarjev že, k so bli na poti gor. Sam jst sm bil pred 9. uro zjutri že pr avtu. Ni šans da grem čez dan na Jezersko, je čist preveč avtov, motoristov in kolesarjev. Se spomnem, ko sm konc prve karantene šov na Češko in sm šov z avtom do Jezerskega popoldne. Sm bil čist presran, da bom kšnga kolesarja na havbo dobil, ko jih je blo tok, pa vsi faking Mohoriči super tuck dol grede :D

Povezava do prispevka
gorann reče pred 10 urami:

Kva reces na 220np, a je to dobr al slabo 

 

 

A ma kdo tezave s sateliti, dans mi je pomesalo mi kaze da sm v hrastniku zacel😆

 

 

Ne, men je normalno štartal. Sem pa opazil, da Komoot dost drgač višince nameri pri planiranju ture, kot jih pokaže Garmin, pa mi ni čist jasn, kje tok fali. Komoot je recimo za včerajšnjo turo kazal 920 m, Garmin ja pa nameril manj kot 800 višinskih. To se mi zdi kr velka napaka, 15 % :D

Povezava do prispevka
dilar reče pred 3 minutami:

 

Ne, men je normalno štartal. Sem pa opazil, da Komoot dost drgač višince nameri pri planiranju ture, kot jih pokaže Garmin, pa mi ni čist jasn, kje tok fali. Komoot je recimo za včerajšnjo turo kazal 920 m, Garmin ja pa nameril manj kot 800 višinskih. To se mi zdi kr velka napaka, 15 % :D

samo v tem primeru koomot oz strava name it fali pr visincih in ne garmin. Garmin ti ne steje visince ce si fural v tunelu.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 3 minutami:

samo v tem primeru koomot oz strava name it fali pr visincih in ne garmin. Garmin ti ne steje visince ce si fural v tunelu.

 

Možno, da ga kej zjebe (Garmina) tm po dolin, ker v enih trenutkih sm vidu, da je kr potegnu ravno črto in ni šel lepo po cesti na mapi, pol je pa kao naknadno postavu črto po cesti. Ampak ja, čist možno, da Komoot tud kej preveč optimistično naračuna :) Sej drgač mi je vseen, sam zanimiva mi je bila diskrepanca.

Povezava do prispevka
dilar reče pred 1 uro:

 

Ne, men je normalno štartal. Sem pa opazil, da Komoot dost drgač višince nameri pri planiranju ture, kot jih pokaže Garmin, pa mi ni čist jasn, kje tok fali. Komoot je recimo za včerajšnjo turo kazal 920 m, Garmin ja pa nameril manj kot 800 višinskih. To se mi zdi kr velka napaka, 15 % :D

 

mislim, da je kar znano, da komoot mal preveč višincev naračuna

 

drgač pa si nabavte wahooja, ta se mi vsaj ne laže, da sem lep, hiter in močan

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...