Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

gorančuga reče pred 25 minutami:

Kva je grd z leve strani tam pri spoju trikotnika ofak 

 

Drugac pa hud ja sam dej ne slik vec s te strani 

 

gorančuga reče pred 21 minutami:

 dej lej kak je grdo tam

 

Giant ma boljš ker je tud amo drugac pritrjen

 

Je pa grsi giant spredaj

 

 

Povezava do prispevka

@gorančugapreden boš kdaj šel na Golovc, pejt prej na bmx pump track. Dons v največji vročini sem 3/4 odfural modro progo in nekaj sekcij redeče, ker sem mislil, da je modra :D 

Batt delajo dobesedno bob steze z pump track elementi, in pri zahtevnejšoh dodajo še drope in gape. Sam preozko, preoštri zavoji, moraš met dobre bremze, možnost, da vžgeš v bermsih (ali bankirah po naše) je precejšna. Ful nekih cork screw variant, kot je ošter in pod visokim kotom bankira v levo in takoj nadaljuje v desno, s tem, da je med njima precej višinske razlike in bajk dobi nagravžno brzino. Tabletopi so bli easy peazy. Nekak nisem užival, preveč je pump track style. A ste tud ostali to opazl na Golovcu? Iskal sem zeleno progo, našel začetek  črne, rdeče in modre. Tektro bremze skor pregorele. Aja, bil sem na 500 ojrov 2018 Focusu hardtailu :D

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...