Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

To je res, jeba je edino, ker taprav sedež dobiš s probavanjem, izbira pri nas pa ni bogve kaj.

 

Sem bil sicer pripravljen menjat, ker sem mislil, da bi lahko mogoče sedež povzročal probleme s stopali. Pa mi je na fitu rekel, da je pritisk na sedežu OK in da ni potrebe menjat.

 

Men je gol aluminij top! 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 urama:

L saddles go from 145 mm up to a maximum of 150 mm.

The number associated with the size (1, 2 or 3) then identifies the existence or absence of the central hole (Flow technology): a special anatomical shape that allows you to “discharge” the pressure onto the sitting point, ensuring excellent comfort through greater flexibility in the central part of the saddle.

 

 

ti bi rabu 155mm sirino sedeza

 

vsak sedez ma svoje oznake. 

Hvala, vecina L3 vidim da so 145 siroki, bom probu sprobat 155 in 145. 

Ena stacuna blizu posoja za testirat tele znamke, na konc bo tezava da bo rpevec izbire :D

 

Selle Italia, Selle SanMarco, Fizik, SQ Lab, Ergon

 

 

Povezava do prispevka

Ma namazu sm ga z nekim gelom k mi je dal frend k je avtolicar in je reku namazi na debelo 3-30min pustis in tojto. Sm 2x vse su cez. Jutri bom se spuliral da se shajna in pol prevlecem z prozornim lakom


morem se male spote zdrsat 

 

pa grafiko mi bo se jutri prnesu da nalimam 

 

C5E5EB8E-7730-44DF-9B1B-56545D659A9B.jpeg

1ACF27C6-B699-48A3-9ADD-D9DA24C82EF1.jpeg

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 38 minutami:

@gorc: bravo lepa turca. Vsa čast da si šel še pod Gorami pol. Jest bi mel čez glavo že sam Vršič.

 

@boris: a si ga z lavo namazov?

ma tist od begunj gor je res "ravnina" pol :D nbenih problemov pa sem dokaj tezek kolesar

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 58 minutami:

 

 

@boris: men je tole kr sexy, se mi pa zdi da pridejo švasi ful bolj do izraza. Ja tisto kar si napisal za namazat da gre barva dol, temu smo mi rekli lava včasih :)

nevem a naj samo mal grem cez z 1200 papirjem in pustim bolj surovo. Ali ga spulirat pred lakiranjem. Nekako mi ni vsec da se blesci

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...