Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Zgleda dobr. Ti kr postaj fotke. Zdej si me mal zdražu, bi kr šu svojga tastarga Scotta Atacamo slečt do aluminija pa v gravela predelat :)

 

Ej kdo iz društva mnenjalniških klošarjev je pošiljal tisti price match na Extreme vital? A kdo ve če se da po tistem ko ti matchajo ceno, še pokoristit bon za prvi nakup? 

Povezava do prispevka

@erted45, namesto manjsih zobnikov spredaj, sem danes dal zadaj 11-40 mtb kaseto od slx :D dela z ultegrinim menjalnikom bp

zdaj je 34/40 razmerje, menja ok, ketne nisem druge dajal ker ne krizam velki prednji zobnik z velkim zadaj, bom pa naslednjic daljso dal zarad tega, ce se kdaj zajebem, da ne bo odtrgal menjalnika

 

 

 

 

Povezava do prispevka

sel v extrema po komolcnike odsel s hlacami (ker sem glih najdu ene k mi pasejo)

sprobal sem se drese, ki so po 70 eur (LOL) in ne delajo nic drugega razen tega, da se ti nipli vidijo skoz

 

kratke hlace sem skoraj kupil ene alpinestarove ampak so mi dolge hlace ble bolj udobne. tele stevilke so za popizdit. vse je narejeno za palicnjake in ce mas mal misic gor na riti in nogah je problem.

 

2018_ONeal_LEGACY_Pants_black-copy-copy.

 

scitnike sem pa gledal alpinestars vector pro

1650519-10-fr_vector-pro-elbow-protector

 

in fox enduro D30

 

26428001_1?fit=constrain,1&wid=410&hei=6

 

fox so dosti tanjsi in mas jih brez problema pod dolgimi rokavi. zgledajo pa full gay, ce mas jih na kratkih rokavih. udobni za nosit so oboji. zascita nimam pojma keri so boljsi. tko da rabim priporocila glede tega.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...