Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče Pravkar:

Muc off je zelo nežen, kar ne vem sicer a je dobr a slabo za stvari na bajku, je pa definitvno dobr za travo (če pereš bicikl na zelenici :)).

sej zdej so vsi te cistilci bio. Jst mam dost zeleno travo tam kjer perem. Je pa res da spiram dost gnoja dol iz mtbja na tistem delu trave :D

Povezava do prispevka

to je od frenda bajk. Tanov sram ja. Venge s works. Ker je prsu k kmet z usranim bajkom in sm mu sel oprat bajk oz ga naucit kako se mora bajk svetit

 

tole je oprano sam z motorexom nobene krtace. Je pa mel ketno pa zobnike cist crne ker je daju olje gor pred vsako furo.

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka
erted45 reče pred 3 minutami:

Tole:

Buy Motorex Easy Clean degreaser | ROSE Bikes

 

Dost boljši od tistega, ki ga je dilar nalepil par postov nazaj.

 

Ja sam tole je spet degreaser, kar prav Boris pa net, da v bistvu ni dobr za verigo.

 

erted45 reče pred 1 minuto:

@dilar, s čim pa mažeš ketno?

 

Ja do zdej nism z ničemer še, sm si pa kupu Muc-off nek ceramic dry lube, pa bom za naslednjič ko grem kolo spucal pa namazal. Mal je vseen glasna ratal pr pedaliranju.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 minuto:

to je od frenda bajk. Tanov sram ja. Venge s works. Ker je prsu k kmet z usranim bajkom in sm mu sel oprat bajk oz ga naucit kako se mora bajk svetit

 

tole je oprano sam z motorexom nobene krtace. Je pa mel ketno pa zobnike cist crne ker je daju olje gor pred vsako furo.

 

A ok, se mi je zdel, da maš ti Di2 Ultegro al Dura-ace iz slik, ki si jih objavljal.

 

No sej če je mev on čist črno ketno, pa je šlo dol, pol pri men ne bi smel bit problema, ker trenutno zgleda še čist clean, sam na zobnikih so mal črni spoti mejhni.

Povezava do prispevka
Boris reče Pravkar:

ni glih dobro z tem degreserjem prat ketne. Jst ga ponucam za prat diske pa ko menjam ploscice ocistim celjusti z pistoni (ne poznam slovenske besede) Pol naoljim in ocistim da lepo delujejo zavore.

Ves da se menmo o dvo batnih in stiri batnih bremzah a ne ves kaj je piston po slovensko

 

Lol

Povezava do prispevka
Boris reče pred 9 minutami:

tale bovdn mas dost kratek. Vsaj za ene 2cm al sam na sliki tko zgleda

 

hmm ne vem, mogoce se na tej sliko boljs vid. Tko so mi ga sestavl pred nakupom. Na kva pa vpliva ro ce je prekratek/predolg? sej mejbi je neumn vprasanje, sam jst sm costo noob o teh stvareh

CC368605-72A6-4A91-9868-8FF06EAB339D.jpeg

 

9D8A99AA-5AA2-46C3-87EB-7F41CB1490A8.jpeg

 

788F4E26-9AA3-4DC7-A393-F10BD1D88497.jpeg

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 minuto:

vsak menjalnik more met lep lok. Drgac je menjalnik pocasen ker zajla ne tece lepo 

 

Drugač se mi ne zdi, da bi počas menjal prestave na zadnjih zobnikih. Sem lih prej hotel napisat, da si sploh ne znam predstavljat, kako lahko Di2 še hitreje prestavlja, ker se mi že pri mehanski Ultegri zdi, da menja zadnje prestave v momentu. Bolj počas mi edin spredaj prestavi. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...