Skoči na vsebino

LEGO

Denny Crane

Priporočeni prispevki

Aja sploh ne gleda ta posnetek tistega drugega ko da v predlogo pecikl. Jao, če sam pecikle sanja....:lol: To je bil pa LEvo za cesto naret ala supermoto odprt 70 top speed, logično bo mel najhitrejše gume gor. Ta se že zdavnaj fura po Dunaju... spet serjemo tu  briši moderator komentarje.:rofl: 

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka
Boris reče pred 11 urami:

to kovacnicno morem se sestavit. A si priredil kovacnico za drugo zgradbo ali je tudi to na voljo?

Tole sem vzel za drugo kovačnico, sem imel tako oba seta doma.

https://rebrickable.com/mocs/MOC-83786/Gr33tje13/medieval-tavern/#details

Edino kar sem spremenil je, da sem obe stavbi dal na basplate 32x32. To pomeni, da sem pri tem drugem MOC-u spremnil desni del pa malo po svoje obrnil zadeve ta drevesa, da sem lahko stlačilo not. Ker drugače je ta MOC daljiši kot 32.

Tole ima tudi zanimiv mlin.

https://rebrickable.com/mocs/MOC-78729/Gr33tje13/medieval-windmill/#details

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka
Lenkas reče pred 13 urami:

a to si kupil 2 kovacnici, al si partoutal moc

Ne za ta MOC rabiš samo eno kovačnico in en Bonsai Tree, nobenih dodatnih kock. Na koncu ti ostane iz obeh setov ca. 750 kock. Ta MOC jih ima 2.283. 

Pa še tisti mlin bi pasal, ko je sedaj ker popusta na mimovrste za tretjo kovačnico, samo ni več placa. Vsi ti MOCI tudi mlin ne potrebuje nobenih dodatnih kock, zato so alternate build. Takoj ko rabiš dodatne kock nima več smisla, ker zelo podraži zadevo. RAzen, če gre res za kakšen hud MOC ala Friends Apartment. :rofl:

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 10 urami:

Po mojem se narobe zastopta :)

Na sliki sta dve kovačnici ane. 1 original in ena alternate build zmiksana z bonsajem?

Ja tako je, sem mislil, da je to očitno. Desna je original, leva je pa MOC.

Malo očitno zmede, ker je skupaj povezano, ampak gre to baseplate narazen. Tako, da tisto desno odmislimo, če bi kdo hotel narediti samo MOC.:)

Je pa seveda potrebno še nekaj kock za tla okoli hišk, ker drugače je v setih premalo stvari, tako plates kot tiles.

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka

Kdo spremlja Lego master šov po Tv-ju? Malo sem polurkal, kaj pa vem, nekaj stvaritev je bilo norih, samo mi nekako cel potek šova ne potegne. Une dve stoični Lego lutki, pardon sodnika sta pa sploh brez komentarja, oziroma delujeta, kot da ne pašeta niti malo v ta šov, izgovoriti znata pa le ooo in mhm, ali pa ni dobro. Pa to, da je en kup gobcanja in bore malo prikazanega kako točno je kaj zgrajeno je še največji minus oddaje. Namesto da bi kamera pokazala detajle, počasi šla mimo vsega zgrajenega, se najpomembnejšemu delu Legic - gradnji posveti absolutno premalo časa. 

uredilo bitje Ripper
Povezava do prispevka
Ripper reče pred 4 urami:

Kdo spremlja Lego master šov po Tv-ju? Malo sem polurkal, kaj pa vem, nekaj stvaritev je bilo norih, samo mi nekako cel potek šova ne potegne. Une dve stoični Lego lutki, pardon sodnika sta pa sploh brez komentarja, oziroma delujeta, kot da ne pašeta niti malo v ta šov, izgovoriti znata pa le ooo in mhm, ali pa ni dobro. Pa to, da je en kup gobcanja in bore malo prikazanega kako točno je kaj zgrajeno je še največji minus oddaje. Namesto da bi kamera pokazala detajle, počasi šla mimo vsega zgrajenega, se najpomembnejšemu delu Legic - gradnji posveti absolutno premalo časa. 

Zato pa jaz te zrežirane žajfnice ne gledam spljoh, škoda čas.:rofl:

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka
Lenkas reče pred 1 uro:

nice

in kako je moc

Če gledam na splošno set, ki bo sedaj star počasi 7 let ,presenetljivo dober build. Zelo zanimive tehnike gradnje, nobenih gapov, super detajli, novejši avtomobili niso niti toliko boljši. V temo so res brcnal z proporcijam originala, kar me malo čudi, ker bi se definitivno dalo, kot kaže tale MOD, ki tudi ni perfekten.

Je pa ostalo začuda veliko kock. Sigurno toliko, kot jih je bilo potrebno nabavit, da je bilo potrebno pogledat, če sem kaj falil....:nicjasno: 

Krom felge bi pa tukaj pasale, pa če le samo radkape, ampak še vedno ultra predrago, ker jih ima samo tisti Madžar.

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...