Skoči na vsebino

NFL Fantasy Football


Jude

Priporočeni prispevki

Jude reče pred 3 urami:

V Premier in Dynasty popravljen scoring za reception na 0,5 točke (Half PPR).

 

@ronaldinho vprašanje glede drafta v dynasty: Draft oder boš ti nastavil, smatram, da prva picka najslabša ekipa prejšnje sezone in tako naprej?

Sploh ne znam nastavit draft orderja, bi ga že jaz.

 

Edit: našel in tudi vidim, da si že nastavil.

 

Ja, tako kot pa normalni draft order deluje.

 

Mislim, da je avtomatsko nastavilo. Sem samo preveril in je bil v redu vrstni red, tako da ni bilo treba kaj spreminjat. Lahko pa da sem zadnjič, ko sem ligo aktiviral spremenil, se ne spomnim več. :D 

Povezava do prispevka
assault7 reče pred 22 urami:

Saints se sam s sabo pogovarja v fantasy chatu, če ga bomo kej upošteval :D

 

Evo sm se reaktiviral samo za potrebe fantasyja haha, da ne bom tam sameval :D

 

Shadow reče pred 22 urami:

o cem pa? da bo meu use visoke picke ze na IR po prvem tednu? :D 

 

Omg, sm šel nazadnje mal čekirat zgodovino lige in sem naletel na svoj team "where rbs come to die"

 

Me je takoj spet stisnl v prsnem košu, never forget #wartimeflashback

 

Shadow reče pred 27 minutami:

Kr draft day wooo :limona: 

 

 

 

a ste se kej prpravli? :D  jst sm mislu, da bom dns lepo mal u sluzbi precekiral, pa so se usi kurci nek spovlni da rabjo od mene. <_< nasledic si morm nastimat busy all day :D 

 

Že 5 leto se prepričujem v autodraft, da končno zmagam ligo  :rofl:  ampak si nikol ne pustim tko da bom spet šesti, oh well :whistle:

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 35 minutami:

Kr draft day wooo :limona: 

 

 

 

a ste se kej prpravli? :D  jst sm mislu, da bom dns lepo mal u sluzbi precekiral, pa so se usi kurci nek spovlni da rabjo od mene. <_< nasledic si morm nastimat busy all day :D 

 

A malo pa smo se že pripravli ja. Ampak kot da mi to kaj ekstra pomaga sploh na koncu. :lol:

Povezava do prispevka

Čudno, to se še ni zgodilo. 

 

Zdaj autodraft poteka, tako da ne morem kaj, bom potem probal dat reset, pa da vidimo, kaj bo. Samo se bojim, da bo vse ekipe zbrisalo. :S 

 

 

Mislim, da sem odkril, kaj bi lahko bil problem. Quessoy ni imel keeperjev nastavljenih pa Uros jih je imel samo 20.

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 3 minutami:

Čudno, to se še ni zgodilo. 

 

Zdaj autodraft poteka, tako da ne morem kaj, bom potem probal dat reset, pa da vidimo, kaj bo. Samo se bojim, da bo vse ekipe zbrisalo. :S 

 

 

Razmišljal sem, da zato, ker sem prestavil na half PPR. Ampak ko je bilo na full PPR vem, da ni nič menjalo, ker sem videl svoje keeperje tudi po tem ko sem spreminjal league settings.

 

Če ne bomo pa ekipe na roke vpisali glede na konec prejšnje sezone, pa te tri runde dynasty drafta nam tako vzamejo 20 minut.

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka
Jude reče pred 2 minutama:

Razmišljal sem, da zato, ker sem prestavil na half PPR. Ampak ko je bilo na full PPR vem, da ni nič menjalo, ker sem videl svoje keeperje tudi po tem ko sem spreminjal league settings.

 

Če ne bomo pa ekipe na roke vpisali glede na konec prejšnje sezone, pa te tri runde dynasty drafta nam tako vzamejo 20 minut.

 

 

Draft Recap - Metnoge Dinasty - ESPN Fantasy Football

 

Saj večina ekip bi morala ostati, samo pri Q ne vem, kaj bo naredilo. Tam bo mogoče treba ročno vnesti. 

Povezava do prispevka

Dajte prosim pogledat, če tam ko greš pod League in potem Keepers vidite, da imajo vse ekipe nastavljeno. Ker meni zdaj pod LM tools nekaj teži, da bi kao moral za celotno ligo K nastavit. :D 

 

Čeprav je pod nastavitvami 2023 Keeper Designated Round izbrano Beginning of draft (Default) ne pa Manually Set by League Manager

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...