Skoči na vsebino

NFL Fantasy Football


Jude

Priporočeni prispevki

Slučajno našel listek, kjer sem imel napisano geslo za ESPN, drugače se ne bi nikoli spomnil. :D

 

#pametnipisejo

#EMSOjebe

 

Jbg, predolg offseason je. :D 

 

 

aja, drugače bi vsi, ki ste lani igrali že morali biti avtomatsko joinani. Če kdo ni pa naj pove.

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 40 minutami:

Slučajno našel listek, kjer sem imel napisano geslo za ESPN, drugače se ne bi nikoli spomnil. :D

 

#pametnipisejo

#EMSOjebe

 

Jbg, predolg offseason je. :D 

 

 

aja, drugače bi vsi, ki ste lani igrali že morali biti avtomatsko joinani. Če kdo ni pa naj pove.

 

A kao ni forgotten password opcije? Mal dvomim. 

Povezava do prispevka

Samo v PL je so-komiš, če bi kdo tudi v Dinasty prevzel to vlogo, ga lahko dodam, če me slučajno kdaj ne bo, pa lahko uredi kakšno zadevo. :) 

 

Mislim, da bi bilo treba za standarden PPR na novo naredit ligo. Lahko pri nastavitvah točkovanja kaj nastavim, a ne vem, kak sistem točno je v PPR, ker že dolgo nisem igral.

 

Za QB dodatna točka za vsakih 10 zaključenih podaj? Kaj pa pri WR in RB?

 

Za nek prehod v PPR bi letos probal, da samo "nagradimo" big playe - 50+ yd passing/receiving TD in 40+yd rush TD. Recimo +2 točki.

 

 

@hawa meyta Prosim še ti nastavi 21 keeperjev v dinasty. Ostali so že bili pridni. :) 

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 39 minutami:

Dejmo kaksno spremembo za vec tock ufurat, sam na dan drafta js ne bi bil prevec radikalen pa uvaju novega sistema (ppr) 

Ok, sej ni problema. Bi morda potem vpeljali vsaj decimalke in gremo naslednje leto v spremembe (ali PRR ali spremembe točkovanja)?

Za letos pa torej vsaj decimalne točke, torej je 27 rushing yds velja 2,7 in ne 2 pts kot sedaj - moj predlog.

 

Seth reče pred 54 minutami:

Jaz sem mislil da je klasičen PPR 0,5 točke za reception? Sicer še sploh nisem nikdar igral lige s PPR, ampak 1 točka se sliši dosti. Bi pa bila dobrodošla kakšna sprememba morda ja. ;)

0,5 pts za reception je t.i. half PPR, full PPR (oziroma zgolj PPR, kot ga imenuje ESPN) je 1 pt na reception.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 3 urami:

@hawa meyta Prosim še ti nastavi 21 keeperjev v dinasty. Ostali so že bili pridni. :) 

 

gospod komisar,

 

žal se drafta ne morem udeležit zaradi službenih obveznosti v tujini (:(),- sem pa nastavil keeperje in preferenčno draftiranje po pozicijah.

 

sem pa tako ali tako samo v Dinasty ligi, kajne? :)

Povezava do prispevka

Sem nastavil zdaj na decimalke za RB in WR. Vsak osvojen jard 0,1 točke.

 

A dam za QBje tudi? Vsak passing jard 0.04 pike. 

 

Lahko tudi dam 5y = 0,2 ali 10y = 0,4, kaj se vam zdi boljše? Saj mislim, da se to da tudi še po draftu nastavljat, tako da ni neke panike. Pa kakega posebnega vpliva na draft strategijo (če jo kdo ima, jaz sem čisto nepripravljen :D) tudi ne bo imelo. 

 

aja, Saints je še živ in bo igral, nisem ga nič kaj videl? :) No, saj če ga ne bo mu bo itak autodraft naredil top ekipo. 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...