Skoči na vsebino

[Ofišil greznica tema] Eurosong 2022


apovsic

Priporočeni prispevki

trpotec65387628363 reče Pravkar:

Haha sj sm se zmer smejal ko si razlagal o njej, sam sm nedolgo nazaj mel podobno kravo. 😂 Raj plačujem za fuk ko da še 1x tako dobim.

 

Samo vidiš, tebi je tvoja bivša potem morala vsaj na nekem nivoju morala bit všeč in verjetno ni ime Rudi Voller frizure z glasom, ki je mešanica zobozdravnikovega svedra in rape whistla.

Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 1 minuto:

 

Samo vidiš, tebi je tvoja bivša potem morala vsaj na nekem nivoju morala bit všeč in verjetno ni ime Rudi Voller frizure z glasom, ki je mešanica zobozdravnikovega svedra in rape whistla.

Haha ja ker sva se spoznala malo pred zaprtjem in sva 95% komunikacije mela preko smsov. Pol ko se pa odprlo pa je resno postalo pa eno leto buzeriranja. 😂

 

Glas je mela pa normaln sam ko je stokala, toliko o tem. 😂

Povezava do prispevka

Ojoj slaba, ne ponovit napake. Vidiš, moja zdaj ima vse ok, ima sicer brata na polno introverta, ki je itak cel cajt v svoji sobi, foter je nekje spodaj v hiši, zadet indijanec (ko je bil zadet mi je hotel podarit svoje stare svilene srajce), mama pa misli, da sem nadangel Gabriel :D

Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 4 minutami:

Jao, je bil Mahmood zdaj dolgočasen, skoraj bi spil neki alko. Zdaj pa še ta ogabna Izraelka :D

 

@trpotec65387628363 če bi vedel, bi jih vzel, svilena srajca z nekim zmajem gor, dude :D

Haha to bi prav kratke hlače pa srajco tako pa šel na pir. Bmk. 😁 

 

Ja no sj mam ebay pa amazon 😂

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...