Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Tekmo zjebal Ole, če včeri ni cel svet videl že po 45 minutah da je Fred lahko srečen da še ni fasal kartona, a tip ga pošlje nazaj na igrišče po polčasu. 

 

Drugače pa kar unitedova klasika, poraz doma kot ponavadi, škoda ker je marcial nespo pred golom. 

Povezava do prispevka

Tako bom rekel, po moje je p/p najboljše kar lahko dobiš od evropskega proizvajalca

 

Moraš pa vedet, da imajo to black friday odprodajo staro zalogo, za proteinske (hype) bare je vseeno, pri flapjackih in brownijih se pa pozna, ko ni več sveže

 

cookijev nisem probal isto ne onih veganskih. drugih proizvodov pa tako nimajo razen neke beljakovinsko-ovsene mešanice

 

po kvaliteti, sestavinah in okusu so drugače mts, samo je samomor to uvažat

najbolj kvalitetne so rx, samo so ful predrage pa slabega okusa, pa še par ljudi, ki jih je probalo je pravilo, da prdiš kot budala (vključno z mano samo jaz ne štejem)

 

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 1 uro:

Tako bom rekel, po moje je p/p najboljše kar lahko dobiš od evropskega proizvajalca

 

Moraš pa vedet, da imajo to black friday odprodajo staro zalogo, za proteinske (hype) bare je vseeno, pri flapjackih in brownijih se pa pozna, ko ni več sveže

 

cookijev nisem probal isto ne onih veganskih. drugih proizvodov pa tako nimajo razen neke beljakovinsko-ovsene mešanice

 

po kvaliteti, sestavinah in okusu so drugače mts, samo je samomor to uvažat

najbolj kvalitetne so rx, samo so ful predrage pa slabega okusa, pa še par ljudi, ki jih je probalo je pravilo, da prdiš kot budala (vključno z mano samo jaz ne štejem)

 

 

po kok so hype bari? na sportpursuit sem jih enkrat vzel in so top, škatla (12 kosov) je 16€.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...