Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

apropo Končarju...

 

Navedek

To je predstava Republika Slovenija. Traja petindvajset let in je narejena z vašim denarjem. In ves ta čas ste – kot statisti ali glavni igralci – njen del. V njej upokojeni obveščevalec pove zgodbo o štetju milijonov, nato šesterica pomembnih mož tuhta o Sloveniji, ki se spreminja v mafijsko državo, na koncu pa se kleni vojaki lotijo klenega vohuna. Naša državljanska dolžnost je ozreti se na poosamosvojitveno obdobje; na čas, ko sanje niso bile več dovolj(ene). Vsi avtorji predstave bodo ostali anonimni. Posameznik v tem kontekstu preprosto ni pomemben. Pomembna je drža(va).

 

 

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 5 urami:

planine in jaz nismo lih na ti :D

sem pa ful ljubitelj sira v vseh možnih oblikah in variantah kolikor pač želodec dopusti

pa oprosti za avtizem samo pecorino je sardinjska stvar (maš še starodavno toskansko varianto iz rimskih časov pa par južnjaških variant, ni treba ravno v alpe za to :D

 

 

😂Pa saj ne rabiš planinarit, malo se lahko voziš tam po vrhunskih cestah, lepa narava, se ustaviš, kaj dobrega popapaš, ‘buongiorno, sono Sleip, piacere’ in te fore 😊

To vem ja, obožujem Sardinijo in hrano tam, en kolega je poročen s Sardinijko (a je to prav izraz?) in nam dostikrat pripelje kaj od tam, ampak meni je recimo toskanski pecorino boljši od originalnega, pa tudi ta ki ga dobiš v Piedmontu je meni osebno boljši 😊Just sayin’

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...