Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

rage reče pred 12 urami:

Vidim, da je papak Bruno poslal sodnika v kurac. Kakšen petdeseti nogometaš letos. Spomnim pa se samo enega, ki je dobil tudi ban. Kje so dušebrižniki, ki so pametovati, ko sem napisal, da se bo to zgodilo samo Liverpoolovemu nogometašu?

 

 

a je to slučajno to? če te prav zastopim bi ga ti banal ker mu je par sekund jokal po tekmi?

Povezava do prispevka

Isto je blo s kartonom Tomiyasuju za "zavlačevanje" auta. 

Tisto je bil drugi rumeni, in je bil tipo izključen zaradi tega.

Potem so ble statistike, da so se ostali auti ful dalj časa izvajali na isti tekmi pa ne bili sankcionirani. 

Od takrat nisem na eni tekmi videl, da bi kdo dobil rumenega zaradi predolgega izvajanja outa.

Nobene konsistence ni, tle ma Rage prav.

Povezava do prispevka
rage reče pred 10 minutami:

Ne, tudi v kurac ga je poslal.

 

Meni je čisto vseeno a je nogometaš za takšne stvari banan ali ne. Ne more pa en nogometaš bit banan, drugih trideset pa za isto stvar ne. Ali se še to ne moremo strinjat?

 

dej več teh datajlov od "poslal v kurac", ker jest ne najdem.

 

kokr vidm je VVD dobil ban ker: The defender appeared to use abusive language against referee John Brooks, calling the decision a "f*cking joke," and initially refused to leave the pitch. The Dutch centre-back also looked to have a heated confrontation with fourth official Craig Pawson.

 

a ni mal razlike tle?

Povezava do prispevka

Ja, no, saj nenavijaču Liverpoola najbrž tudi ni nič nenavadnega, da je Liverpool v prvi tretjini PL sezone pokasiral pet rdečih, prej v vseh sezonah pod Kloppom skupaj jih je pa 6. In zmeraj so bili na vrhu fair play lestvice. Se zgodijo takšna naključja :santa:

 

Injury 11 bi najbrž kar konkretno premagal današnjo prvo postavo :doctor:

 

GG77KCHXEAAFOts.jpg

Povezava do prispevka
kemik reče pred 10 minutami:

Lani: haha navijači uniteda mislite da je carabao cup trofeja

Letos: 

 

 

 

:D 

 

 

 

Najbrž zaradi konteksta tolk zlamane ekipe, domnevam?

Sicer pa, nihče ne oporeka, da je bil vaš lanski lig kap zgodovinski dosežek! 

Za te tekme se živi.

Povezava do prispevka

V finalu je zaigralo sedem igralcev iz domačega pogona, še dva bi zagotovo igrala, če ne bi bila poškodovana. Za ene par sem še jaz slišal šele tretjič ali četrtič. Otročki. Moraš imeti kar muda, da jih vržeš v igro :worship:

 

Conor Bradley (20), 72 min. Bobby Clark (19), 48 min. Jayden Danns (18), 33 min. James McConnell (19), 33 min. Jarell Quansah (21), 14min. Harvey Elliott (20), 120 min. Caoimhin Kelleher (25), 120 min.

 

Elliott je bil včeraj praktično veteran, pa je star 20 :blink:

 

Res bo na bad, ko bo Klopp šel, takšen trener se klubu, za katerega navijaš, najbrž lahko zgodi samo enkrat na generacijo :hmm:

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

A ti to resno ves čas tako jokaš a se že malo norca delaš? Dobesedno 2 mulca sta v prvi postavi, ostalo vse člani prve ekipe. Vsi imajo poškodbe, Barca pomoje še ene tekme letos ni začela brez 3-4 najstnikov v prvi postavi pa nihče ne joka.

 

Po današnjem mini-čudežu Darwinhota bom namesto na gnoju tukaj pokazal kako trditev, da Liverpool itak nima takšnih težav s poškodbami in da sta itak igrala samo dva mulca v prvi postavi pač preprosto ne drži...

 

(Mimogrede, meni je jasno, da vsak od nas najbolj spremlja svojo ekipo in da kadrov drugih ekip ne pozna tako dobro. Pač, okej, ampak dajte se potem vsaj zadržat s takšnimi trditvami, ker res ne držijo.)

 

No, da bo jasno: desni bek Conor Bradley, ki ima zdaj pod sabo že precej tekem v prvi ekipi*, je lani igral v tretji ligi. Pred dobrim mesecem ni dobil priložnosti v prvi postavi, ker je bil poškodovan Trent Alexander Arnold, od katerega je bila v veliki meri odvisna celotna igra Liverpoola... Priložnost je dobil zato, ker sta poleg Trenta bila poškodovana tako Andy Robertson kot tudi Kostas Tsimikas na levem beku. To je pomenilo, da je moral po sili razmer tam igrati Joe Gomez. Drugače bi on bil tisti, ki bi igral na desni. Tukaj torej govorimo o tretji opciji za levega beka in tretji opciji za desnega beka. Pred Bradleyem je pred tem na desnem beku prednost dobil celo Curtis Jones.

 

In ja, Gomez je senior igralec in je danes igral. Ampak tipo, ki je primarno centralni branilec, po potrebi utility na desnem beku, še bolj po potrebi pa pokrije levega beka, je igral v faking vezi. Mislim, da po pokalni tekmi med tednom drugič v karieri. Vsaj na uradnih tekmah se ga jaz ne spomnim tam. V vezi je danes igral tudi Bobby Clark, ki mu pred sezono ne bi pripisal, da bo blizu prve postave v ligi. Pred obema bi v vezi začelo sedem drugih nogometašev, če ne bi bili poškodovani ali če bi bili dovolj fit, da bi začeli. Sedem! In sploh ni debate ali bi imeli pred njima prednost. Pred obema bi v vezi začel tudi Harvey Elliott, ki pa je zaradi enake krize v napadu pač moral zaigrati na desnem krilu, da ne bi tam znova začenjali mulci, ki so do sedaj igrali samo v mladinskem pogonu.

 

Sicer pa se Klopp nikjer ne pritožuje nad tem, ampak samo reče, da bojo kakor bojo. Jaz pa menda lahko napišem, da je tole popolnoma oskubljena ekipa, če je to dejstvo?

 

* Zdaj je od takrat igral že na +10 tekmah.

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Vem kako delujejo poškodbe in da je trenutno Liverpool v krizi medtem ko je bil prej kdo drug, proti koncu sezone bo pa nekdo tretji. Lahko bi brez problema "tekmoval" s  tabo kdo je bolj v kurcu in za koga igra več otrok pa vem da nikogar ne zanima in je oftopic. 

 

Obregnil sem se le zato, ker pred vsako tekmo pišeš kot je da je to čudo neviđeno, ki se dogaja le Liverpoolu medtem ko je to žal postalo običajno za vsak klub v nekem delu sezone. 

 

Dejansko Klopp in ekipa precej boljše sprejme vse skupaj. Se borijo, igrajo in celo zmagujejo. Kar tako naprej. 

Povezava do prispevka

Ja, saj nisem hotel jamrat, pač napisal sem zato, ker s takšnim nekim skrajnim flikanjem ekipe realno težko pričakuješ konsistentne rezultate. In sam jih v bistvu ne, pa jih nekako še sestavljajo in ostajajo v vseh tekmovanjih. Ob tej današnji sflikani ekipi me je kar glava zabolela.

 

Tako da mi je pač neverjetno, that’s all. Jasno da se to ne dogaja samo Liverpoolu - se pa skoraj po pravilu, če pride do tega, pač vse skupaj razsuje. Mogoče ne takoj, ma relativno hitro, posebej v PL zaradi intenzivnosti. 

Povezava do prispevka

Rage tegale ultra faila včeraj, ki je šel v korist Poolu pa ne boš komenitral? :)

 

https://www.bbc.com/sport/football/68459920

 

 

 

Navedek

 

Speaking on Match of the Day, former Premier League striker Alan Shearer said the referee had dropped a "big clanger".

"He's got it totally wrong," he said. "Hudson-Odoi has the ball and then he blows. He then gives the ball back, unchallenged to the [Liverpool] goalkeeper, which is totally wrong.

"It should be a Forest ball on the wing where it was touched. I get the time point - one minute and 50 seconds - to a certain degree. But if you drop it to where Forest should have had it, everything changes."

Fellow MOTD pundit Jermaine Jenas added: "I think it is a shocking decision. Forest have got Liverpool under pressure, Hudson-Odoi might get anther corner, there might be another shot on goal. And to release that pressure in that moment, at that point of that game, is massive. It's a big one for Forest to have to take and move on from."

 

 

 

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka

Ja, PL mora imeti očitno vsak gameweek kakšen “škandal” pa da se malo uravnotežuje, tudi ko ga v resnici ni. Konate je tukaj obležal, ker ga je Forestov nogometaš kung-fu brcnil v glavo in bi za to moral dobiti rdečega. Ampak če to vključiš v štorijo pač ne more bit neke kao debate, a ne?

 

Si pa PGMOL res dobesedno v lastno skledo serje ves čas in potem se sprašujejo, zakaj nimajo avtoritete. Clattenburg (za tiste, ki ne vedo: vpliven nekdanji sodnik) je takoj po tekmi šel komentirati zadevo na TV, hotel v slačilnico sodnikov itd. Tipa pa za “svetovanje” glede sodniških odločitev plačuje Nottingham. In človek se celo hvali, kako jim ureja dostop do vrha sodniške organizacije, kako sedi z Webbom in se z njim posvetuje glede teh stvari itd. Jao jao, kako si lahko dovoljujejo takšne konflikte interesov mi res ne bo nikoli jasno.

 

 

IMG_4853.jpeg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...