Skoči na vsebino

Moon Knight


cin der

Priporočeni prispevki

spacer.png

 

Marc Spector (Oscar Isaac), who suffers from dissociative identity disorder (DID), is drawn into a deadly war of gods with his multiple identities after gaining powers. "A former U.S. Marine with dissociative identity disorder who becomes the conduit for the Egyptian moon god Khonshu."

 

 

https://www.firstshowing.net/2022/first-trailer-for-marvels-moon-knight-series-with-oscar-isaac/

Povezava do prispevka

Zelo odvisno od pisca, so pa bolj znane zgodbe o njem res precej nasilne za Marvelov strip. Me zanima kako se bodo lotili lika, ker v stripih (vsaj tistih, ki sem jih jaz bral, nikakor nisem vseh) je dogajanje precej ločeno od ostalega Marvel vesolja in po vzdušju malo bolj resno. V teh serijah in filmih pa mora bit prej kot slej vse povezano ... Pa še suit up scena iz trailerja mi je zanimiva, glede na to, da je v stripih Moon Knight v glavnem vigilante brez supermoči à la Batman. Bomo videli. ;)

Povezava do prispevka

Gaspard Ulliel: Moon Knight actor dies aged 37 after ski accident

spacer.png

 

 

Navedek

 

French actor Gaspard Ulliel, who is set to appear in Marvel's forthcoming TV series Moon Knight, has died aged 37.

His family told news agency AFP he died on Wednesday following a skiing accident in the Alps.

Ulliel, one of France's best-known actors, has appeared in It's Only the End of the World and Saint Laurent, the biopic of the French fashion designer.

The actor was skiing in the Savoie region on Tuesday when he collided with another person.

He suffered severe brain trauma and was airlifted to a hospital in Grenoble, where he died the next day.

The other skier was not hospitalised and an investigation is now under way.

 

The news of his death came just a day after the trailer for Moon Knight, in which he stars as Midnight Man, was released online.

 

 

 

R.I.P... premlad

 

slab začetek za serijo

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Meni osebno tudi ne potegne serija, močno upam, da se kaj popravi situacija, ker mi je tole okrog egipčanskih bogov zelo sexy. 

Spoiler

Tale split personality scena oz. več oseb v enem telesu mi nikakor ne potegne :( Malo mi vleče na Venoma in se mi zdi prežvečen koncept :( 

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...