Skoči na vsebino

Our Flag Means Death


cin der

Priporočeni prispevki

  • 5 tednov kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...

Uživam ob ogledu, partnerica še bolj, najprej je dosti character developmenta v prvih treh delih, potem pa do konca kar fura s polnim gasom, vse od spogledovanjem s homoerotiko do maščevanj levo desno. Zih bo druga sezona, vejo kako držat zanimanje, sploh za sodobno publiko.

 

Jasno je, da se jim jebe za verno predstavitev preteklosti, zato je tudi humor "sodoben", sploh od Blackbearda, imaš npr. namigovanja na kako se je začela piramidna shema in kdo je Nigerijski princ, ki prosi za denar :D. V eni epizodi dobimo tudi Will Arnetta :avadodo:, ki je pure chaos energy.

 

Če vam je kul odnos Holta in njegovega moža v Brooklyn 99, potem vam bo tud to kul.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
Weraziel reče Dne, 15. 8. 2022 at 18:04:

Uživam ob ogledu, partnerica še bolj, najprej je dosti character developmenta v prvih treh delih, potem pa do konca kar fura s polnim gasom, vse od spogledovanjem s homoerotiko do maščevanj levo desno. Zih bo druga sezona, vejo kako držat zanimanje, sploh za sodobno publiko.

 

Jasno je, da se jim jebe za verno predstavitev preteklosti, zato je tudi humor "sodoben", sploh od Blackbearda, imaš npr. namigovanja na kako se je začela piramidna shema in kdo je Nigerijski princ, ki prosi za denar :D. V eni epizodi dobimo tudi Will Arnetta :avadodo:, ki je pure chaos energy.

 

Če vam je kul odnos Holta in njegovega moža v Brooklyn 99, potem vam bo tud to kul.

Fak, tam v 4. delu, ko skicira Fanga :avadodo:

 

"That's not a bad likeness."

"I just captured what's there." 

 

:avadodo: 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Weraziel reče Dne, 18. 9. 2022 at 18:12:

sej Office US tud ni lih originalno, pa je bolš k original

Lol

 

MA TAika ima tak zanimiv pogled. Za vampirje ki živijo tisočletja je valda navadno da so naveličani, quirky in čudni, medtem ko pirati, ki so bili nenehno na morju v sami moški družbi je valda logično da so homoseksualni pederji a ne? :D Plausible as gay fuck.

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

suvereno je US office boljši od gervaisovega originala. ravnokar gledava z ženo original in mi je meh, david brent ne seže do kolen michaelu scottu, da o razliki med garethom in dwightom niti ne govorimo. enako ostali liki. ne vem, sploh se ne zabavam ob ogledu izvirnika enako kot sem se ob ameriškem "rimejku".

Povezava do prispevka

To, da na mnenje nekoga (Were v tem primeru in kasneje še moje) odgovoriš z "lol", ni nikakršno "neprepričevanje prepričanih", ampak diskusija na ravni osnovnošolcev. Moj zadnji odgovor je bil pa samo namig, da na lastni koži vidiš kako tvoji odgovori izgledajo, ne pa pričakovanje, da me boš poskušal v karkoli prepričati. Ampak vidim, da je letelo visoko nad tvojo glavo, tko da... 

 

Veselo še naprej štepaj "lol-e", namesto da vsaj malce poizkušaš argumentirati, zakaj se z nečim ne strinjaš oz. misliš drugače. 

Povezava do prispevka

Ja, sure. Mrmraj si še naprej tole mantro, prosim, morda pa se boš na koncu le zavedel, da povedal si pa res čisto enako kot jaz, le da si lol raztegnil na en (1!!!!) stavek, primerjal hruške in jabolka kot Wera in pa podkrepil še z enim somišljenikom svojo tezo. Bravo, kar tako naprej, zelo srednješolsko od tebe. 

 

Najbolj hecno pri vsem mi je da se užigas čisto po nepotrebnem in v čisto napačno stvar, ker sploh ne štekas kaj je fora unega lola na Weratov prispevek. Naj ti razjasnim brc v temo... z Wero imava IZJEMNO podoben okus tako za serije kot tudi filme. :wacko:

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

mogoče pa sem njegova žena :O

 

midva z Žoržem se ne strinjava glede LOTR filma pa zih še glede drugih stvari - point te debate je pa bil to, da itak smo že vidli vse, ker ni nič novega pod soncem, to pa še vedno ne pomeni, da ne more nekaj kar ni original biti boljše (se pa strinjam, da je What we do in the Shadows boljše kot Our Flag Means Death, mi je pa oboje všeč)

Povezava do prispevka

Mos def, zato pa pravim, da se užiga čisto po nepotrebnem na čisto nepotrebno stvar. Jaz sem daleč od nekega čistuna in da ne bi mogel dati šanso kaki novi ne povsem originalni stvari. Meni Taikin stil sede zelo, ne bom pa zdaj tud vpil v nebo o superiornosti Our Flag Means Death, ko res ne bi bilo fer, saj stvar ni super originalna, je nekaj kar ventilatorji Taike poznamo do obisti, je pa vseeno fun in vsaj nekaj za nas, kajne?

 

Lol je bil pa na to, da sem točno s takim troll stavkom kot si ga napisal ti, pred več kot desetletjem zanetil pravi požar pri nekaterih kolerikih tu na mn3, pa sploh takrat nisem UK Offica pogledal, Office US je bil pa ongoing. :D No in izkazalo se je, da so čistuni imeli prav in je US Office tudi meni postal generično US sranje, ki se je vleklo na račun dobrih začetnih sezon (en big praise dobri  napovedi čistunov, da ko se bo zgodil Ros - Rachel moment s Pam in Jimom bo šlo v k). In potem ma praktično 1na1 situacija s Parcs an Recs zame. Ne US Offica ne Parcs & Rec nisem pogledal do konca, tako mi je blo bedno že. In hej niti malo me ne mika, da bi pogledal.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

mogoče pa sem njegova žena :O

 

midva z Žoržem se ne strinjava glede LOTR filma pa zih še glede drugih stvari - point te debate je pa bil to, da itak smo že vidli vse, ker ni nič novega pod soncem, to pa še vedno ne pomeni, da ne more nekaj kar ni original biti boljše (se pa strinjam, da je What we do in the Shadows boljše kot Our Flag Means Death, mi je pa oboje všeč)

 

LOTR serije, lepo prosim. Filmi so proper (razen če tebi niso :w00t:).

 

Užgal sem se pa zgolj zaradi disrespectful oz. troll vibe-a, ki ga odda nekdo z "lol" odgovorom na neko mnenje. Nimam nobenih težav z drugačnim mnenjem, dokler se avtor vsaj minimalno potrudi z argumentacijo oz. obrazložitvijo.

 

Še vedno trdim, da je US office superiornejši, se pa strinjam, da so kasnejše sezone (po odhodu Carella) vedno bolj bedne. Konec koncev ima UK verzija celi dve s po 6 deli na sezono. Menda je jasno, kje je lažje držati nivo.

Povezava do prispevka
Kakarotto reče Dne, 21. 9. 2022 at 9:05:

Mos def, zato pa pravim, da se užiga čisto po nepotrebnem na čisto nepotrebno stvar. Jaz sem daleč od nekega čistuna in da ne bi mogel dati šanso kaki novi ne povsem originalni stvari. Meni Taikin stil sede zelo, ne bom pa zdaj tud vpil v nebo o superiornosti Our Flag Means Death, ko res ne bi bilo fer, saj stvar ni super originalna, je nekaj kar ventilatorji Taike poznamo do obisti, je pa vseeno fun in vsaj nekaj za nas, kajne?

 

Lol je bil pa na to, da sem točno s takim troll stavkom kot si ga napisal ti, pred več kot desetletjem zanetil pravi požar pri nekaterih kolerikih tu na mn3, pa sploh takrat nisem UK Offica pogledal, Office US je bil pa ongoing. :D No in izkazalo se je, da so čistuni imeli prav in je US Office tudi meni postal generično US sranje, ki se je vleklo na račun dobrih začetnih sezon (en big praise dobri  napovedi čistunov, da ko se bo zgodil Ros - Rachel moment s Pam in Jimom bo šlo v k). In potem ma praktično 1na1 situacija s Parcs an Recs zame. Ne US Offica ne Parcs & Rec nisem pogledal do konca, tako mi je blo bedno že. In hej niti malo me ne mika, da bi pogledal.

K je carrel šel nisem gledal več, ma tiste do konca 7. sezone so na repeat skos, vsako leto vsaj enkrat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...