Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us 2 - spoilerji, zgodba ter in-game videoti/slike


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 3 minutami:

Nekdo je očitno spregledal da je tudi Ellie mučila Noro da je dobila informacije ;) 

 

 

Eno je povzrocat bolecino da dobis informacije in najdes nekoga da ga "bringas to justice", drugo je da to delas iz zadovoljstva/uzitka. You kidding me? Drugace je bila pa Ellie po dejanju pretresena in cist fucked up. Daj beri vse kar napisem mogoce, kolkrat moram to ponovit?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

Btw a tud filme nehate gledat takoj ko glavni lik ni lepotica? Potemtakem je film Monster v katerem je sicer lepotica Charlize Teron preobražena v kruto možačo avtomatsko slab film nevreden ogleda al kako?

 

 

Zdej nevem a se delas budalo zato ker je lazje strawmannat al res ne dojames?


Problem je da je lik NAMERNO TAK zaradi pushanja LGBTja in podobno retardiranih agend s strani Druckmana, kar je sam priznal vec let preden je TLOU2 sploh izsel. Te stvari so popolnoma nepotrebne in obstajajo samo zaradi idiotov kot Anita Sarkeesian. Zakaj mi vsiljujejo ta SJW shit v fakin igre?

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Static reče pred 2 minutama:

 

 

Eno je povzrocat bolecino da dobis informacije in najdes nekoga da ga "bringas to justice", drugo je da to delas iz zadovoljstva/uzitka. You kidding me? Drugace je bila pa Ellie po dejanju pretresena in cist fucked up. Daj beri vse kar napisem mogoce, kolkrat moram to ponovit?

 

Ellie je od prvenca naprej odraščala v mirnem mestecu, kjer so več ali manj v okoliških krajih samo pucali clickerje. Abby je pa odraščala v krepko bolj krutem Seattlu. Če ne vidiš ogromne razlike potem si pač slep.

Povezava do prispevka

Ženska brez empatije se je zavoljo otrok ki jih je poznala 2 dni spravila na svoje bivše soborce? Absolutno je vajena biti kruta, ker je pač vsa ta leta pobijala najprej vojsko potem pa fanatike in jih tudi mučila - to ti je lahko jasno tik preden pridemo do njenega šefa Isaaca. Ampak jebiga pač ni imela te sreče da bi živela v mirnem mestecu in bi jo "fotr" peljal v muzej dinozavov za rojstni dan, ter ji zapovrh še pričaral izkušnjo poleta z raketo.

Povezava do prispevka

To pa je izgovor ja. Samo je mela fotra s katerim je resevala zivali in uzivala v zivljenju brez major problemov dosti dlje kot Ellie, ki je bila brez starsev, pred njo se je turnala njena najboljsa prijateljica (katero je pol morala ubit - najbrz), pobijala je folk in zombije ko je imela pol manj lot kot ko je Abby umrl fotr..

 

To da je v dveh dneh zacela pobijat svoje jebene best frende s katerimi je prej jedla kosila in se druzila ti samo se bolj pokaze kako brez custev in empatije je. Mislim res wtf?


Poglej si video.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 23 minutami:

spacer.png

 

priporočam, da se potožiš še na sodišče, ker si bil posiljen s strani drukmana

 

Niti ne bi bil presenecen da nekdo tozi Naughty Dog zaradi false advertisinga.

Povezava do prispevka
Static reče pred 11 minutami:

To pa je izgovor ja. Samo je mela fotra s katerim je resevala zivali in uzivala v zivljenju brez major problemov dosti dlje kot Ellie, ki je bila brez starsev, pred njo se je turnala njena najboljsa prijateljica (katero je pol morala ubit - najbrz), pobijala je folk in zombije ko je imela pol manj lot kot ko je Abby umrl fotr..

 

To da je v dveh dneh zacela pobijat svoje jebene best frende s katerimi je prej jedla kosila in se druzila ti samo se bolj pokaze kako brez custev in empatije je. Mislim res wtf?


Poglej si video.

 

Si ti sploh igral igro? Njeni best friendi so vsi po vrsti umrli pod roko Ellie.

 

Ne rabim gledat enga rant videa, že iz tvojih postov vidim da bi bil to waste of time.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Aja zgleda z ostalimi WLFerji ni bila frendica.. Dobro ves kaj mislim. Res vsakic ko mi odpises mi nabijes neke strawmanne (misrepresentas moje mnenje, in pol kontriras to ker je pac lazje).

 

Ona zacne pobijat svoje random team memberje iz WLFa (kar pomeni da logicno najverjeneje pobija svoje kolege, med njimi tudi kaksne zelo dobre).

 

Poglej is ze video ki sem ga linkal, nevem zakaj moram to sploh razlagat, je tam VSE razlozeno.

Povezava do prispevka

Static, a si drgač preigral al maš mnenje bazirano na videih? 

 

Ker pač kok je pa v tej igrici enih podrobnosti glede žrtev, agresorjev. Koliko enih nians lahko pobereš iz okolice, to pač doslej v gamingu še ni bilo videno. Je popolno narejeno? Ne. In štekam, da te trans liki in lezbijke motijo, samo realno gledano pa je zadeva res dobro narejena. Jaz sem sicer zdaj zarad življenjske situacije dal na pavzo, ker imam dva ožja sorodnika v bolnici in ne morem rezat glav, ker sem že sicer precej vznemirjen. Ampak ko končam pa bom strnil nekaj misli in pokazal, da pač - subjektivnost mnenja gor dol - nimaš prav, ker ignoriraš preveč elementov v igrici. 

Povezava do prispevka

Preigral sem sam. Cez celoten del igranja kot Abby sm trpel na polno, res KOMAJ da nisem zaprl igre in nehal igrat. Ni slo dat iz glave misli kako pushano SJW shit (je ogrooooomno enih takih malih stvari ki so res ocitne ko malo razmilslis), in kako bi bilo boljse ce bi igral kot Ellie. Kasneje sem si rekel okej ajde, tudi ce odmislimo te SJW neumnost je se vedno bedno, iz razlogov ze nastetih.

 

Sej igra kot sama je u bistvu dobra, gameplay super, grafika nora, animacije bolane (ajde z nekaj buggi tu in tam). Story kot sam je tudi super, ampak STORY TELLING je totalno govno.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Fak gatsu res.

 

Miljon postov in se kar ne dojames niti procenta. Razlozeno vse ze 10x, ce noces razumet pac ne bos razumel, to je to.

 

Ampak ne, ni zato ker se ne strinjam z SJW agendo. To je edino cesnja na smetani, naredi pac se slabse, ni pa glavni razlog.

Povezava do prispevka

Jaz te čist razumem da ti SJW smrdi. Tud men marsikje forsiranje SJW smrdi. Ampak razen če ne bodo kar naenkrat vse igre ratale SJW mene ne moti če je en izdelek tak. Sej smo mel prej Uncharted 1-4 kjer so bli moški liki ta glavni. Pa tud TLOU je bil razen dodatka čist brez SJW. Ampak ja dejmo zdej raztrgat en špil sam zato ker je not par lezbijk, en trans ter nabildana heteroseksualna sadistka.

 

Čist druga pesem je zame transformacija Lare Croft v zadnjih Tombraiderjih kjer je iz samozavestne sexi plenilke grobov postala povprečna kura z sfukanim podstrešjem. To pa tud mene mot. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

Jaz te čist razumem da ti SJW smrdi. Tud men marsikje forsiranje SJW smrdi. Ampak razen če ne bodo kar naenkrat vse igre ratale SJW mene ne moti če je en izdelek tak. Sej smo mel prej Uncharted 1-4 kjer so bli moški liki ta glavni. Pa tud TLOU je bil razen dodatka čist brez SJW. Ampak ja dejmo zdej raztrgat en špil sam zato ker je not par lezbijk, en trans ter nabildana heteroseksualna sadistka.

 

Čist druga pesem je zame transformacija Lare Croft v zadnjih Tombraiderjih kjer je iz samozavestne sexi plenilke grobov postala povprečna kura z sfukanim podstrešjem. To pa tud mene mot. 

 

 

Caki mal, iz igre so vrgli vse glavne like in jih nadomestili z dvema trannyjema (Abby je tranny na hormonih, dej priznejmo si no.. To je namignjeno izjemno mocno, na vec mestih). Ce kdaj pride ven TLOU3, bo nadaljevanje najbrz o Abby in Lev.

 

j19w8nyoro651.jpg?width=1024&auto=webp&s

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

Čist druga pesem je zame transformacija Lare Croft v zadnjih Tombraiderjih kjer je iz samozavestne sexi plenilke grobov postala povprečna kura z sfukanim podstrešjem. To pa tud mene mot. 

 

Hja, Lara je nardila premik iz kartonaste karikature v kompleksen lik, npr TLOU roster pa je že štartal kot kompleksni liki. (isto leto drugač :D ). Zdaj al je to odraz časa, ali nujen element, da lahko loviš sodoben cinematičen fotorealizem, ali forsiranje politične korektnosti, ne vem. Imo vsega nekaj. Samo če bi prvi TLOU izšel leta 97, bi tudi imel malo drugače s pisane like verjetno, pa bi bilo bad ne dobit igric, ki smo jih dobili danes, četudi bi to pomenilo revamp lika

Povezava do prispevka

Static

 

In kdo natanko si ti, da bi morali umetniki napisat zgodbo po tvojih željah in osebnih preferencah? Prav kot osebno žalitev si vzel, da je človek želel napisat scenarij po svojih prepričanjih in umetniških zmožnostih. 

 

Pa da ne bo pomote - absolutno lahko imaš negativno mnenje o igrici in zgodbi! Sam s to osebno užaljenostjo pa ga special snowflakaš na polno

uredilo bitje ĆAMIR
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...