Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

uh, potem je že nevarnost, da bi postali milijarderji :D 

 

M'si dva poraza proti Twinsom in so spet pod .500. Sem se kar upravičeno "bal", da bo letos sledil padec na realna tla namesto da bi nadgradili lansko sezono. Kot sem že rekel nam pač manjkata še konkreten bat ali dva, Julio in France sta tudi slabša od lani, Kelenic se je prav tako pričakovano ohladil po vročem štartu.

 

Tudi ne pričakujem, da bomo preveč dejavni na trade deadline (razen če ne bi šli zdaj na nek 8 game winning streak in si precej izboljšali položaj do konca meseca, ampak ne verjamem). Res upam, da Dipoto špara keš in se pripravlja za lov na Ohtanija v offseasonu. 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 3 urami:

Hud igrač. Ma pa zdej Kopi mal več šans da še kšno nagrado za Best defensive forwarda pobere.

Men en najljubsih kanadcanov. Nikol nobenih ekscesov nikol se ni kurcu, za razliko od unga stakorja, vedno je vse oddelju profi do kraja. Plus pr njemu mi je tut to da je bil zvest fransizi cel lajf. :avadodo: za kariero Triple Gold Club 

Povezava do prispevka

eh, menjava pitcherja, zdaj nas bo naš človek pokopal :D 

 

in HR derby se nadaljuje :D 

 

 

also, prvi 8-3-5 triple play po letu 1884!!!

 

The triple play marked a career first for all three Braves involved. With Harris putting things into motion, it marked just the fifth triple play since 2000 that was started by a center fielder, and the first 8-3-5 triple play since the Boston Beaneaters turned one against the Providence Grays on June 7, 1884, according to SABR's Triple Plays Database.

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...