Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

Ta napad Bame je imo še boljši od lanskega LSU. :avadodo:Res neverjetno, kam sta ti dve ekipi prišli. Se še spomnim, ko sem ravno začel bolj podrobno spremljat NCAA in je bil  leta 2011 "Game of the century", ko je LSU premagal Bamo 9-6. :D Takrat sta imeli obe ekipi top obrambo in run game, ampak totalno nesposobne QB. McCarron je bil QB Bame, za LSU sem že pozabil, ampak mislim, da so ga med tekmo menjali.

 

Od WR je Bama isto leto v NFL poslala Julia Jonesa, ki je bil takrat beast, ampak če primerjamo njegove številke v zadnji sezoni (78 catchev, 1133 jardov, 7 TD v 13 tekmah) z letošnjo sezono Smitha (117/1856/23 v 13 tekmah), potem je vse jasno. Sicer je (v skladu z NFL) tudi celoten NCAA in SEC (ki je pred tem veljal za obrambno konferenco) šel (še bolj) v smeri čim več točk, večja zanimivost, ampak vsekakor ne gre spregledati, kako se je razvil njihov napad, predvsem passing game. Že Amari Cooper je 2014 imel hude statse (124/1727/16 v 14 tekmah), ampak v zadnjih letih so res začeli serijsko proizvajat top NFL WRje (ob veliko boljših QBjih). Najprej Calvin Ridley 2018, lani dva 1st rounderja (Ruggs in Jeudy), letos bosta Smith in Waddle 1st rounderja in skoraj sigurno tudi top 10-15, DeVonta bi lahko bil tudi top 5. Za naslednjo sezono pa že napovedujem eksplozijo Metchieja. Pri QBjih so tudi prišli od McCarrona in McElroya do Hurtsa, Tue in Maca Jonesa. Edino RBje so imeli vseskozi dobre, čeprav sta recimo Trent Richardson in Lacy (z izjemo prvih dveh sezon) failala v NFL, so pa uspeli Ingram, Henry, Jacobs in prepričan sem, da bo tudi Harris uspešen.

 

Na drugi strani je LSU prišel od Zacha Mettenbergerja, Matta Flynna in še pred njima mega busta JaMarcussa Russella do Burrowa (ki je bil sicer transfer z OSU, pa vseeno). OBJ in Landry sta imela oba top 2013 sezono, preden sta bila draftana. DJ Chark je bil 2018 draftan v 2. rundi, ampak je dejansko boljši NFL WR, kot je bil na collegu. Jefferson je lani beastal z Burrrowom, zdaj pa že v NFL. Letos bo pa JaMarr Chase (ki je sicer opt-outal to sezono) sigurno visok pick pa Terrace Marshall tudi 2. runda najbrž, mogoče celo pride na konec 1. Tako da tudi pri LSU se vidi sprememba v pristopu, bomo pa videli, če bodo lahko drugo leto spet dobili dobrega QB. Max Johnson se mi ne zdi slab, je pa bil freshman letos.

 

 

Also, sem razmišljal o QBjih, ki so še ostali v playoffu. V AFC so vsi U25, na drugi strani v NFC trije veterani, ki bi skoraj lahko bili fotri tem mulcem  (no, predvsem Tomaž in Brees) ter bogvekdo bo igral za Ramse. :D

 

Mayfield 25

Mahomes 25

Jackson 24

Allen 24

 

Brady 43

Brees 41

Rodgers 37

???

Povezava do prispevka
Navedek

President Trump had planned to give Bill Belichick the Presidential Medal of Freedom, but the coach cited last week’s violence at the Capitol in a statement announcing that he would not receive it.

 

In a statement, Belichick said he was flattered to be nominated for the award, the highest civilian honor in the country, because of its past recipients. But he said he has great reverence for “our nation’s values,” represents his family and the Patriots, and has worked with his players to combat social injustice.

 

“Continuing those efforts while remaining true to the people, team and country that I love outweigh the benefits of any individual award,” he wrote in a statement.

 

:D

 

bi bilo zanimivo vidt, kaj bi ostalo od Patsov, če bi jo sprejel.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Dobro napisano...

 

And that’s why criticizing Schottenheimer, or Darrell Bevell or for that matter, is always such an ambiguous task. How much of Seattle’s shortcomings are on the OC, and how much of it is Carroll forcing his will on how the offense will operate? It’s unclear exactly how much freedom and creativity any OC is allowed when it gets outside the framework of Carroll’s philosophies.

Which leads us to the most pressing question: How much does this news ultimately matter and how will it impact the Seahawks in 2021 and beyond?

Some worthy candidates might not want the job given Carroll’s oversight and vision, even with the allure of working with Russell Wilson. Others will be handpicked to execute Carroll’s vision.

This isn’t to suggest Schottenheimer was flawless or didn’t deserve to be on the hot seat. Wanting to go a different direction offensively is justified following the failure that occurred in the Wild Card Round. But with that, there's a need for fans to set expectations for what comes next.

The moral of the story is this: Until Pete Carroll removes himself from the offense, the acumen and ability of any future OC will continue to be diluted, at least to a certain degree.

 

https://www.nbcsports.com/northwest/seahawks/why-seahawks-need-new-oc-insignificant-if-pete-carroll-remains-micromanager

Povezava do prispevka

imo ma Carroll prevec vpliva na organizacijo, pizda deluje ze kot owner. 

Pa se mi ne zdi da je run game biu spet tok problematicen, jst bi reku da tej playi za po zraku so bli wack glede na to da mas locketta, dk in wilsona 

 

 

 

 

  • 23:30 Pittsburgh Penguins at Philadelphia Flyers
  • 01:00 Montréal Canadiens at Toronto Maple Leafs 
  • 02:00 Chicago Blackhawks at Tampa Bay Lightning
  • 04:00 Vancouver Canucks at Edmonton Oilers 
  • 04:30 St. Louis Blues at Colorado Avalanche
uredilo bitje Shadow
Povezava do prispevka

Nah, tam je bila vsaj zame pričakovana zmaga Brownsov kot sem napisal, čeprav sem bil malo skeptičen ker so jim manjkali playerji zaradi covid sranja. Ampak saj niso ravno nekaj ekstra briljirali kolikor so bili Steelersi zanič. :D KC jih bo povozil za 20+. :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...