Skoči na vsebino

World of Warcraft

8815 odgovorov na to temo

#8801 Boris

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 392 sporočil

Objavljeno 20 september 2019 - 06:45

Oglej si sporočilohordak, ob 19 september 2019 - 23:50, rekši:

Kje kaj igrate, horda stran PVP server?

hordo mas na gehenas slo guild tree glow jih je en kup pa se raidajo

#8802 Spiralmind

mini ritka, dirkalne nogce

• prostozidarji
  • 912 sporočil

Objavljeno 20 september 2019 - 07:30

Jaz sem na retailu z veliko muke, obe novi frakciji do revered, le prišel do Pathfinderja 2 in trajno zaključil z BfA. Tako očitnega natega še ni bilo v špilu, da se vsaka stvar vleče nenormalno, najprej klasičen cockblock z daily quest gating, v novih conah je teren enostavno gnusen, če ni letenja, pozabi na tagganje rare-ov, ki dajejo rep, ker leteči igralci znukajo preden sploh castam mounta, mob density je nenormalen in vsaka akcija potegne v rotacijo še miljon enih jebenih polžov, želv in self-healing pizdarij (eni murloc retardi prav spawnajo en bubble, ki ga je treba zbit, da lahko moba pokončaš); prav čuti se, da je namenoma, da je le igralec čim dlje logiran in se ukvarja s temi neumnostmi. No, pri meni so dosegli ravno obratno, se vidimo v naslednjem dodatku. Ali pa nikdar več, rad bi bil svoboden od tega heroina.

Classic prišel do lvl13, a mi je preveč walking simulator in imam kar PTSD na vanilla trenutke, je pa lepo videti, da mnogi (znova) uživate.

ps sorry za rant

#8803 WinterThane

ima nov vzdevek.

• šerifi in depjutiji
  • 701 sporočil

Objavljeno 20 september 2019 - 07:35

dost ljudi je zbediralo laufanje okol, samo tak je, svet je velik ce ne mores letet

#8804 Razpaljotk

hejtr

• rumeni jaki
  • 2 580 sporočil

Objavljeno 20 september 2019 - 08:06

Oglej si sporočiloSpiralmind, ob 20 september 2019 - 07:30, rekši:

prav čuti se, da je namenoma, da je le igralec čim dlje logiran in se ukvarja s temi neumnostmi. No, pri meni so dosegli ravno obratno, se vidimo v naslednjem dodatku. Ali pa nikdar več, rad bi bil svoboden od tega heroina.

Jep, jaz sem obupal po dveh tednih 8.2 patcha.

Drugace sem pa na Golemahh horda.

#8805 kROKar

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• prostozidarji
  • 6 754 sporočil

Objavljeno 20 september 2019 - 10:08

Jest mal casualam na Zandalar Tribe, horda.

Oglej si sporočiloWinterThane, ob 20 september 2019 - 07:35, rekši:

dost ljudi je zbediralo laufanje okol, samo tak je, svet je velik ce ne mores letet
Res je tak feeling danes, da je full nekega laufanja. Mi je pa zanimiv kako je 15 let nazaj bil najbolj masivno igran MMORPG dejansko nekemu virtualnemu svetu podoben in ne instant gratifikation igra za milenijce.

#8806 Spiralmind

• prostozidarji
  • 912 sporočil

Objavljeno 20 september 2019 - 10:27

Ma ja, saj hoja je integralni del vanille, mene je verjetno skurilo to, da sem istočasno fural še retail rep grind (ne priporočam). Priznam, da so me prevevali krasni občutki, ko sem kot lvl1 warlock ruknil gor demon armor, in nakup grimoirjev, in ko je veliko višji resist mobov na spelle, in da bo treba v Uldaman po enchanting recepte, in karkoli zaslužil sproti skuril pri trainerjih, in umiranje galore ....

Navedek

Mi je pa zanimiv kako je 15 let nazaj bil najbolj masivno igran MMORPG dejansko nekemu virtualnemu svetu podoben in ne instant gratifikation igra za milenijce.

Zato sem jaz rabil pol leta, da sem prilezel do lvl60, ker mi je bil gear nepomemben in smo z (virtualnimi) frendi totalno neučinkovito in kot raztreseni blodili po zabavnem Azerothu.

Aja, Papalazarou (H) na Mirage Raceway.

#8807 drevored

je najdu rizlo za joint.

• mn3njalničarji
  • 266 sporočil

Objavljeno 20 september 2019 - 10:28

pa se tale design da mors it trikrat v eno zono da jo koncas pa ze ko delas queste v njej jo mors vsaj trikrat prehodit :D

uni chaini v duskwoodu so sicer zelo zanimivi s stalisca zgodbe ampak mors mrdat skos sem in tja

kva mi grejo magi na kurac k farmajo une basic mobe in pol "ez game gg". da ti jebem pejd aoejat trolle v arathi k so a) ranged, b) majo heal, c) majo silence. pa pol povej kako lahka je igra. pa tud dost igralcev circumventa dost contenta s farmanjem dungeonov in pol jokajo kako je game lahek in ni contenta. valda je lahek ce farmas zelene mobe v instancah.

#8808 Spiralmind

• prostozidarji
  • 912 sporočil

Objavljeno 20 september 2019 - 10:56

Če ne drugega bom levelal toliko, da vsaj vidim mojo favorit cono, tisto vasico v Silverpine Forest, ko so čez dan navadni(?) ljudeki, čez noč pa elitni worgeni.

#8809 Ex

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 868 sporočil

Objavljeno 20 september 2019 - 11:17

Jaz sem na retailu z veliko muke, obe novi frakciji do revered, le prišel do Pathfinderja 2 in trajno zaključil z BfA. Tako očitnega natega še ni bilo v špilu, da se vsaka stvar vleče nenormalno, najprej klasičen cockblock z daily quest gating, v novih conah je teren enostavno gnusen, če ni letenja, pozabi na tagganje rare-ov, ki dajejo rep, ker leteči igralci znukajo preden sploh castam mounta, mob density je nenormalen in vsaka akcija potegne v rotacijo še miljon enih jebenih polžov, želv in self-healing pizdarij (eni murloc retardi prav spawnajo en bubble, ki ga je treba zbit, da lahko moba pokončaš); prav čuti se, da je namenoma, da je le igralec čim dlje logiran in se ukvarja s temi neumnostmi. No, pri meni so dosegli ravno obratno, se vidimo v naslednjem dodatku. Ali pa nikdar več, rad bi bil svoboden od tega heroina.

Sej tega grinda maš tut v vanili velik. Sam je pa ena ogromna razlika. V vanili, ko ti zlvlaš, pogiraš, profešni....si zakluču. Fokusiraš se lahk na stvari, ki so ti fun, in nisi prisiljen delat nekej, kjer bruhaš zravn (island expeditioni za neck lol).

Men se zdi, da je Blizzard hotu vrnit nekej od tega starega grinda v retail, ampak so zafailal na polno.

Je pa res velik game breaking bugov pa exploitov. Večina itak zarad layeringa.

Za ekstra pa serverji crashajo ob 100vs100 world pvpju.

Majo še kr ogromn dela do P2.

#8810 WinterThane

ima nov vzdevek.

• šerifi in depjutiji
  • 701 sporočil

Objavljeno 20 september 2019 - 12:20

Oglej si sporočiloSpiralmind, ob 20 september 2019 - 10:27, rekši:

Aja, Papalazarou (H) na Mirage Raceway.
ti poslem guild invite ce hoces

#8811 Spiralmind

• prostozidarji
  • 912 sporočil

Objavljeno 20 september 2019 - 19:04

Seveda lahko.

#8812 Boris

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 392 sporočil

Objavljeno 21 september 2019 - 08:53

Oglej si sporočiloEx, ob 20 september 2019 - 11:17, rekši:

Fokusiraš se lahk na stvari, ki so ti fun,

farmas gold in natepavas ubrs :D

#8813 MaDrung

vseskozi piratizira! APZ, na pomoč!!!

• rumeni jaki
  • 1 768 sporočil

Objavljeno 21 september 2019 - 09:55

Zato pa sm srečen, da sem šel na RP server. Tam imaš še druge cilje kot monetarne, ki si jih community ustvari.

#8814 Tom7i

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 871 sporočil

Objavljeno 21 september 2019 - 11:09

No, pri meni so dosegli ravno obratno, se vidimo v naslednjem dodatku. Ali pa nikdar več, rad bi bil svoboden od tega heroina.
Evo, to se mi je po treh letih rednega igranja - na privat serverjih sicer - zgodilo okoli leta 2008, ko so portali patch 2.4.0 in z njim vred otok Quel'Danas.

Pol pa sem nevemkolko tednov zjutraj šel na šiht, oddelal 8 ur, prišel s šihta, se usedel za kišto in šel delat daily kroge po obali tega otoka. Na neki točki sem se pa pol vprašal, zakaj pravzaprav delam dva šihta, in takrat je v meni umrl en del ljubezni do WoW-a... Sem ga od takrat dalje pol še parkrat zalaufal, samo nikoli več za dlje kot za par tednov.

#8815 WinterThane

ima nov vzdevek.

• šerifi in depjutiji
  • 701 sporočil

Objavljeno danes, 08:00

a je kdo rogue okol lvl 31 na mirage raceway (horde)?
vceri mi je en rogue wispral "gz 50" pa nimam pojma kdo je to

#8816 WinterThane

ima nov vzdevek.

• šerifi in depjutiji
  • 701 sporočil

Objavljeno danes, 08:02

Oglej si sporočiloSpiralmind, ob 20 september 2019 - 19:04, rekši:

Seveda lahko.
dej wispraj Winterkrieg da te invitam

3 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 3 gostov, 0 anonimnih uporabnikov