Skoči na vsebino
Vpiši se za sledenje  
Bessie

[Karantena] Konzolec

Priporočeni prispevki

Očitno je evforija zaradi novega mn3njalnika tako velika, da smo še na corono pozabili. Ali pa je mogoče situacija že takšna, da se karantena počasi pozablja? Kakorkoli, jaz se še vedno kar držim "izolacije", npr. v nobenem lokalu še nisem bil. Smo pa S.P.ji danes dobili nakazilo za pomoč ob krizi (torej 700 € kot nadomestilo prihodkov za april). Všečno :)

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Neki gledam, da Jajo toži Šarca, da se naj oprviči, ker je rekel, da je bil na smučanju, pa da ni res... pol pa ta slika!? A se mu je čist odpeljal?

Image 

uredilo bitje Bessie

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Haha, ta je dobra ja. Mislim, da je pozneje objavil, da je slika kao iz leta 2019 😄 It's like ..... Ali se laže sedaj, da ni bil na smučanju, ali se pa je lagal konec februarja,  da je bil, pa v bistvu ni bil 😄 V vsakem primeru ...... komedija 😄

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Ti politiki se bolj prcajo kot mi v Gostilni. Raje si niti ne predstavljam, da bi imeli celo nek svoj (kamoli javen) forum. Bogi moderatorji.  :)

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Po moje, če bil gol stal pred kamero in bi ga snemali, bi trdil, da je oblečen.  

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Pred 1 uro, Bessie pravi:

Neki gledam, da Jajo toži Šarca, da se naj oprviči, ker je rekel, da je bil na smučanju, pa da ni res... pol pa ta slika!? A se mu je čist odpeljal?

Image 

Najbolj smešno je, ker je to objavila NOVA 24 haha, lasten medij ga je rejpnil 😄😄😄 

uredilo bitje ĆAMIR

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Gospodje iz notranjosti naše lepe dežele, lepo vas vabim na slovensko obalo. Lahko se pridete kopat, ne smete se pa sončit! Lahko pa se usedete na teraso ob morji. Jaz nevem kdo je tem debilom dal dovoljenje za živet res.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Mimogrede, zadnjih par dni nisem spremljal novic in vladnih odlokov, kakor tudi ne tujedržavnih novosti. Je kaj novega glede obiska Hrvaške? V smislu, da imaš tam vikend?

Deli prispevek

Povezava do prispevka

lahko se kopaš in plavaš v morju, ne smeš poležavat na plaži, ampak lahko se pa posušiš na plaži (ne le obrišeš, ampak posušiš )... 

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Pred 39 minutami, dzaver pravi:

lahko se kopaš in plavaš v morju, ne smeš poležavat na plaži, ampak lahko se pa posušiš na plaži (ne le obrišeš, ampak posušiš )... 

Sej pravim. Debili. 

Deli prispevek

Povezava do prispevka

če ne hodte glih v delč najbl nabite kraje kjer se folk gužva kot sardine ne vem kaj se sekirate

1x na 5 let vidm policaje na morju

Deli prispevek

Povezava do prispevka

To itak, ampak ni point v tem. Neumnosti si zmišljujejo. Ne smeš se zadrževat na javnih površinah, v lokalu pa lahko sediš na terasi. Totalno nelogično. Po mojem se bojijo ljudi, ki bi šlo protestirat. Pa ne s kolesi.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Vpiši se za sledenje  
  • Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...