Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Prav, jaz bom še naprej glasoval za stranko, ki se najbolj pokriva z mojimi nazori, v upanju, da se kdaj celo najde kakšna, kjer bom lahko dejansko glasoval ZA njo, ne samo izbral zame najmanj slabo opcijo.

 

To, da ga pa zelo serjejo v trentuni vladi, sem pa tako povedal. In z veseljem bom glasoval za kogarkoli drugega, če bom ocenil, da se njihov program bolj pokriva z mojimi vrednotami (in da imajo vsaj približne šanse za dosego parlamentarnega praga)

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče pred 3 urami:


Začni šravfat enga pa pol pridi isto rčt nazaj :D

Hja, lahk da sm mem usekal, sam se spomnim neki, da so na Vectra al eni GM platformi bli pac narejeni, ko sem se ene 10 let nazaj zanimal, da bi si nabavil 9-3 Aerota.

 

Pa sraufanje nej bi blo kr drago :D

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

Prav, jaz bom še naprej glasoval za stranko, ki se najbolj pokriva z mojimi nazori, v upanju, da se kdaj celo najde kakšna, kjer bom lahko dejansko glasoval ZA njo, ne samo izbral zame najmanj slabo opcijo.

 

To, da ga pa zelo serjejo v trentuni vladi, sem pa tako povedal. In z veseljem bom glasoval za kogarkoli drugega, če bom ocenil, da se njihov program bolj pokriva z mojimi vrednotami (in da imajo vsaj približne šanse za dosego parlamentarnega praga)

 

Samo saj veš da program so samo besede na papirju nič več. Ko pridejo do oblasti in okusa za neomejen dodotk denarja, se aktivira pohlepnost in program se avtomasko pozabi. No mogoče se pa motim pa bo bodoči novi obraz drugačen. 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 37 minutami:

tako je, za stare že vemo, da ne bodo

 

In točno zato, ker vemo kaki so, je totalno butasto potem spet voliti za tiste. Stari so bedniki... Tisti najstarejši, ki so najdlje v parlamentu pa še povrh pokvarjeni, lopovi in hohštaplerji. Ni druge kot upati, da nam enkrat vendarle uspe s čim. Žal pa jih mnogo voli po sistemu "nima veze kaki so, naši so za vedno". 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

Prav, jaz bom še naprej glasoval za stranko, ki se najbolj pokriva z mojimi nazori, v upanju, da se kdaj celo najde kakšna, kjer bom lahko dejansko glasoval ZA njo, ne samo izbral zame najmanj slabo opcijo.

 

To, da ga pa zelo serjejo v trentuni vladi, sem pa tako povedal. In z veseljem bom glasoval za kogarkoli drugega, če bom ocenil, da se njihov program bolj pokriva z mojimi vrednotami (in da imajo vsaj približne šanse za dosego parlamentarnega praga)

Prvo kot prvo : kaj so v letu 2023 še nazori? Kaj je program? 

 

Drugo : če stranka ne zna izpeljati svoje vizije : je to dobra stranka, vredna tvojega glasu?

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 20 urami:


Isces partnerko za zivljenje. Zajebe te, razocaran si nad njo. Koliko krat moras zadevo ponovit, da obupas in reces “vse so iste, nocem nove, naj se vrne ena od bivsih”?

 

Dokler ne najdes prave_ga, menjas. Volis nove. Ko eno volis veckrat, je ocitno prava. 

ja, ampak ne menjaš z eno z gonorejo 

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 10 minutami:

če stranka ne zna izpeljati svoje vizije : je to dobra stranka, vredna tvojega glasu?

 

preberi še enkrat, da skos pišem o najmanj slabi in upanju na dobro ;)

 

če je pa pretežko

ali je dobra stranka? NE

ali je vredna mojega glasu? DA, ker je najmanj slaba in želim sodelovati v demokratičnem procesu parlamentarnih volitev (volim vedno in tako bo tudi ostalo)

 

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 5 minutami:

 

preberi še enkrat, da skos pišem o najmanj slabi in upanju na dobro ;)

 

če je pa pretežko

ali je dobra stranka? NE

ali je vredna mojega glasu? DA, ker je najmanj slaba in želim sodelovati v demokratičnem procesu parlamentarnih volitev (volim vedno in tako bo tudi ostalo)

 

 

ampak kaj jih dela najboljšo možno stranko? To da so bližje tvojim prepričanjem? Kaj točno pa so naredili v skladu s tvojim prepričanjem?

 

Prepričanja so, razen pri skrajnih strankah, bolj kot ne stvar preteklosti

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 2 minutama:

ampak kaj jih dela najboljšo možno stranko?

To da so bližje tvojim prepričanjem?

Kaj točno pa so naredili v skladu s tvojim prepričanjem?

 

Prepričanja so, razen pri skrajnih strankah, bolj kot ne stvar preteklosti

 

1. Ne podtikaj mi tega najboljšo, sem že zapisal, da gre za najmanj slabe

2. Da

3. Bolj malo, zato tudi moji zapisi. Ampak drugi niti ne govorijo o tem, da bi naredili nekaj, kar bi se meni zdelo pravilno in koristno.

4. Ok, js ne vem, po čem drugem naj jih sodim, kot programu in dejanjih

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

 

1. Ne podtikaj mi tega najboljšo, sem že zapisal, da gre za najmanj slabe

2. Da

3. Bolj malo, zato tudi moji zapisi. Ampak drugi niti ne govorijo o tem, da bi naredili nekaj, kar bi se meni zdelo pravilno in koristno.

4. Ok, js ne vem, po čem drugem naj jih sodim, kot programu in dejanjih

najmanj slaba je obenem najboljša možna :)

 

sodiš jih po kompetentnosti

Povezava do prispevka

V bistvu je kar kul, da je Zaraf nazaj :D Nekoč me je včasih razpizdil, zdaj pa je samo komedijant in popestri. Ko izveš, da ga zasmehujejo tako na FF kot povsod kje se pojavi, a on misli, da je neka avtoriteta ne enem obskurnem forumu :lol: Top življenjski dosežek. Keep giving my frined.

 

Res pa je, da si se baje enemu profesorju nekoč smilil in te je probal nekako spravit v red, ko je videl kak mess si. Sem upal, da boš mogoče kaj spremenil. Pa ni blo ne... pol pa pač postaneš komedijant.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 16 minutami:

V bistvu je kar kul, da je Zaraf nazaj :D Nekoč me je včasih razpizdil, zdaj pa je samo komedijant in popestri. Ko izveš, da ga zasmehujejo tako na FF kot povsod kje se pojavi, a on misli, da je neka avtoriteta ne enem obskurnem forumu :lol: Top življenjski dosežek. Keep giving my frined.

 

Res pa je, da si se baje enemu profesorju nekoč smilil in te je probal nekako spravit v red, ko je videl kak mess si. Sem upal, da boš mogoče kaj spremenil. Pa ni blo ne... pol pa pač postaneš komedijant.

čaki mal, kdo zarafa zasmehuje na FF? 

 

zaraf ni nobena avtoriteta. zaraf je nekdo, ki se je namučil za resnico, ki se je namučil za kritično mišljenje. ki lahko pogleda mimo "janša nas je tepu, tršica" 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 2 minutama:


ze mogoce (da ne izgubljam casa z oporekanjem) ampak alternativa je imela

ob gonoreji se hiv, nasilne izbruhe, pet retardiranih otrok in ni se razcistila z bivsim partnerjem :D 

 

 

ampak alternativa je bila še vedno opravilno sposobna in čeprav je bil seks malo "čuden" ... je na koncu vsaj bil orgazem. 

 

tole je pa mahanje z mlahavim. 

 

in izredno zanimiva situacija. na eni strani imamo sposobne barabe, na drugi pa nesposobne "good guys"

 

Vprašaj se tako: kdo je bolj zafural državo? Janša ki krade ali teli, ki ne znajo enga problema rešit?

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
fauzo reče Pravkar:

ampak alternativa je bila še vedno opravilno sposobna in čeprav je bil seks malo "čuden" ... je na koncu vsaj bil orgazem. 

 

tole je pa mahanje z mlahavim. 

 

in izredno zanimiva situacija. na eni strani imamo sposobne barabe, na drugi pa nesposobne "good guys"


no, pol pa voli janso, ce ti je samo do seksa :D 

 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 11 minutami:


no, pol pa voli janso, ce ti je samo do seksa :D 

 

poglej edit :P

 

Vprašaj se tako: kdo je bolj zafural državo? Janša ki krade ali teli, ki ne znajo enga problema rešit?

 

iz nekega nevtralnega stališča je to izjemno zanimivo vprašanje. veš, da sem načelen človek, ki težko gre preko svojih načel ... ampak dejansko je zanimivo, ker ne vem koga voliti. če volim po načelih : dobim kup gnoja. če volim po pameti : se mi poserjejo pred fakulteto (dobesedno) 

 

EDIT: še zrak so sfukali v Ljubljani!

 

 

sej sem ti reku da bi mogli ustanovit stranko. jst bi bil ko dugin idejni vodja, ti pa bi invazijo naredil na trst. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
DaddySpankMeHard reče pred 3 urami:

Vidim, da se spet pretvarjamo, kako je sedanja oblast, ki ima udobno večino neopravilna. Prejšnja, ki ni imela niti večine pa je zmogla zgolj odloke, ki so zdržali samo do prvega sodišča pa opravilna. 

 

Žalostno ane, imajo vse možne večine pa jim nič ne uspe naredit. Se pravi je nopravilna. Razen če šteješ nabijanje davkov za velik uspeh.

Povezava do prispevka
DaddySpankMeHard reče pred 1 uro:

A jim kakšnega zakona, ki so ga želeli sprejeti ni uspelo? Jim je zmanjkalo glasov? Jim je padel na referendumu? Ga je razveljavilo sodišče?

Mogoče si hotel reči neuspešna pa si pomešal besede. Nič hudega, se zgodi. 

 

Haha kakšnega zakona, daj no malo se daj v stik z realnostjo. Samo zdravstvo poglej pa ti bo vse jasno. Kje smo bili pa kje smo sedaj. Pizda, še Hrvatom uspeva zmanjševat čakalne vrste. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...