Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

ana reče pred 1 uro:

Ja, ker to je point.:rolleyes: Odpri podjetje z dvema zaposlenima pa pridelaj 2000+davki ekstra v dveh mesecih. Recimo, če si kafič in imaš maržo na kavo 20centov (cena -oprema, elektrika, surovine, zavarovanje, delo etc). To je 10000 več kav, ki jih moraš prodati v dveh mesecih.

Lmao. 

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 18 minutami:

Levi spet neki brihtni o financah. 

Ne rabis bit lev da se ti zdi prav da je folk posteno placan

 

A ves, ko ti pridejo delat romuni in indijci ki spijo po kartonih v tvoji ribarnici medtem ko gradis vile mi pac ne bos govoril da je placilo posteno

 

V tej zgodbi si zasluzjo samar desnicarji ki zagovarjajo to prakso in """"levicarji""""" lolberalci z 2second attention spanom ki to obrnjeno v let them  wageslaves in virtue signaling namesto da bi se boril za delavce ker so pac retardi.

 

 

In obrnu sm dovolj firm da vem da nikjer niso revezi kot opisuje ana z nekimi v drugo skrajnost 2 zaposlena 30cent kavice primeri

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
ana reče pred 18 minutami:

Magic money three...

 

Kako neumni so v Sloveniji ljudje, da niso vsi privatniki, ker je tako lahko bajno zaslužiti. 

 

Daleč od tega, da je lahko biti privatnik, moraš imeti precej znanja/jajc/financ. Mi grejo pa kocine v vertikalo, ko prikazujejo "revščino" od poslovanja in kako lahko samo zaprejo firmo, če bi morali dati kakšen nepredviden euro iz žepa. V resnici se pa na črno obrne denarja še pa još pri nas, še cene ti po defaultu navajajo brez računa. 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 3 minutami:

Ne rabis bit lev da se ti zdi prav da je folk posteno placan

 

A ves, ko ti pridejo delat romuni in indijci ki spijo po kartonih v tvoji ribarnici medtem ko gradis vile mi pac ne bos govoril da je placilo posteno

 

In obrnu sm dovolj firm da vem da nikjer niso revezi kot opisuje ana z nekimi v drugo skrajnost 2 zaposlena 30cent kavice primeri

 

 

Eno podjetje, ki izkorišča delavce je kar norma po ta novem a?

 

Sej dnar bo, ampak bo verjetno en mogu iti, da bodo ostali delavci dobil. Podjetnik ima dnarja kot ga ima.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 40 minutami:

Kako neumni so ljudje ki dejansko verjamejo da bi vse firme lah sam zaprle ce bi folku izplacale bozicnice

Ravno tako neumni kot tisti (Mesec), ki mislijo, da bodo vse lahko izplačale božičnico. Ravno v pojmu vse je problem. :rolleyes:

 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
Wallux reče pred 16 minutami:

Dej joki no. 12 mesecev delaš hočeš pa pošteno bit plačan z še eno ekstra plačo. Dej pol pejt v štacuno pa kupi 12 pomaranč, plači jih pa 13. 

Deal, ne samo to, namest 1 kilovatne ure jih bom zdej placal 7 

15056833_fm2oldexsaadgx8_jpege52d35eebe863625e86245317cefc4f4.jpeg.352ec94c6252488f196f1a6c44f7f5e0.jpeg

 

Sj ne vem ce ti upam povedat da v avstriji dost firm izplacuje tut 14. Placo

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 minuto:

Deal, ne samo to, namest 1 kilovatne ure jih bom zdej placal 7 

 

 

Sej delodajalec jih tut.

 

 

Sovica reče pred 1 minuto:

Sj ne vem ce ti upam povedat da v avstriji dost firm izplacuje tut 14. Placo

 

 

 

A pa to majo prov dekret od držav? Ali je dobra volja uspešnih podjetij?

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče Pravkar:

haha, seething

Ne. Mesec bi pokopal slovensko gospodarstvo ne irsko, tako da to me osebno ne prizadane. Drugače pa po moje pol vlade zavija oči, ko on to izjavlja. 

 

Si upam tu stavit, da obvezno božičnica ne bo šla skozi. Ker po eni strani se obljublja pomoč gospodarstvu po drugi bi pa nakopali podjetjem visok dodatni strošek v času, ko bodo stroški elektrike in ogrevanja največji. Kaj predlagate potem? Še kako miljardo več za reševanje podjetij, ki so izplačala božičnico, ki si jo ne morejo privoščit?

Povezava do prispevka
Navedek

Dej joki no. 12 mesecev delaš hočeš pa pošteno bit plačan z še eno ekstra plačo. Dej pol pejt v štacuno pa kupi 12 pomaranč, plači jih pa 13. 

Pozabu si povedat da od teh 12 mesecev nanese cca 112 dni vikendov in delam samo 1/3 dneva +25 dni dopusta+prazniki tko da od oka mi pripada glih mesecna placa na leto pa naj se dokazem

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 7 minutami:

Deal, ne samo to, namest 1 kilovatne ure jih bom zdej placal 7 

15056833_fm2oldexsaadgx8_jpege52d35eebe863625e86245317cefc4f4.jpeg.352ec94c6252488f196f1a6c44f7f5e0.jpeg

 

Sj ne vem ce ti upam povedat da v avstriji dost firm izplacuje tut 14. Placo

 

 

Mi izplacujemo plačo vsak teden. Koliko jih je, je čisto brezveze, pomembno je koliko plača je. Veš zakaj so božičnice super? Ker so neobdavčene. Tebi se fino zdi ker si dobil malo extra denarja, so pa to v veliki meri samo sladkorčki, ki jih dobiš, da se omili visoke davke na plače v Sloveniji. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...