Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Carsko mi je kako se začne z "that was by NO EXAGGERATION one of the worst movies I've ever seen in my live"

 

Tako, a je model pogledal samo ene 15 filmov v lajfu, ali pa callam bull na "no exaggeration" :D 

 

Pač tej angerbait jutuberji so najbolj fake&gay content na internetih, noro mi je, koliko folka to gleda in gladko požirajo jup jup smart man many argument much true

 

Also, barbie je sranje, ni pa niti približno feministično, v bistvu je sporočilno tako nefokusirano in prej spodbija feminizem kot ga podpira

  • Račka +1 5
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Interceptor (2022)

Netflix mi ga je tolikokrat ponudil, da sem rekel "pa ajde" ... over the top akcija, ke veš da je far-fetched. In definitivno ne gre v področje priporočil. Mi je pa kul, kako so uspel dati notri noto spolnega nadlegovanja in kako se ženske s tem soočajo.

 

The bubble (2022)

Trailer je imel po mojem mnenju najbolj smešne fore. Mi je pa kul, kako Maria Bakalova postaja prepoznavna.

 

Day Shift (2022)

Sploh ni bil tolk švoh, me je malo presenetil. Ni vrhunec, ampak za zabit soboto ali nedeljo pa dost kul.

Povezava do prispevka

Civil war - ma zmerno okej. Vsebinsko povsem prazen. Dobro pa prikaže družbo sredi državljanske vojne in kako se začnejo hitro dogajati zločini raznih takšnih in drugačnih milic prot folku, s katerimi so bili pred kratkim še sosedje, sošolci etc. Kar sem odnesel kot nek mesiđ = novinarji so prizadeti I guess?

Povezava do prispevka

Brskam zadnjič po kanalih, kaj bi pogledal. Vse nove ok zadeve sem dal skozi, prav dobrega nič, v kinu dolgčas.... hm...... Pobrskam po predalu s starinami. 

 

25 let od Matrice.... ajde, da vidim koliko se je čas obrnil in kak je ogled filma danes. 

 

Poženi Neo, tablet sem vzel!

 

EPSKO!!! Film je še boljši kot ob nastanku. Kako lepo se poveže s sedanjimi začudenji ob možnosti AI uporabe v vsakdanjem življenju :D  Carsko. 

 

Jaz sem užival mnogo bolj, kot ob ogledu "uspešnic" zadnjega časa. 

 

10/10

 

image.thumb.png.207bd3503c90b9f42e3f258ac3f43030.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...