Skoči na vsebino

[multi] Mass Effect


Priporočeni prispevki

Na N4G.com sem iskal kake kul članke o ME Remasterju, pa sem naletel na novico, da so v igrici spremenili Talino "kontraverzno" sliko (baje je bila prej stock fotka neke bejbe, zdaj je vesoljka), da so nekemu liku zdaj pravilno nastavili raso (zdaj je taurijec, prej je bil napačno človek) in da so enega od devov, ki je bil prej moški, zdaj je pa ženska, pravilno podpisali z novim imenom.

 

Se bom vzdržal komentarja, bi pa mogoče vseeno še tukaj vprašal: ALI KDO DEJANSKO IGRA TA  ŠPIL IN KAKŠEN JE? :D 

 

A veš une v resnici nepomembne zadeve kot kako se igra ME 1, kako feel daje combat, kakšen je Mako exploration in podobno...

Povezava do prispevka

Gunplay v enki sigurno ni na nivoju preostalih dveh delov a je krepko izboljšan napram originalu. Tudi sama grafična podoba - predvsem texture in osvetlevanje sta kot dan in noč napram prej. AI kompanjonov tud mislim da je bil slabši v originalu, ker mi tud na Veteran težavnosti zelo redko umrejo. Sicer pa evo vam DF video. 60$ je definitivno kul cena za tole trilogijo z vsemi DLCji vred. Edino škoda da ni native next gen verzij. 

 

 

Povezava do prispevka

Končno par dni nazaj skončal enico. Zdaj sem na začetku dvojke.

 

So pa zgleda easy platine, pri enki mi fali samo archivist, ker na začetku nisem Andersona vprašal o Proteancih. Saj ne da se dotakneš njihovega beacona, pogovarjaš se z Vigilom ipd lol. 

 

In seveda sem rešil Kaidana, ko jebe tisto nesigurno Ashley. Enkrat se menim z Liaro že vsa nadrkana.

Povezava do prispevka

Zdej igram dvojko in res ne razumem kako lahko ista firma ki je naredila to igro naredi skrpucalo z naslovom Andromeda... Fucking shadowbroker dlc je boljši ko cela igra no... 

 

Je pa kar malo frustrirajoče kako so collectorji zajebani na insanity težavnosti... 

Povezava do prispevka
  • 6 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...