Skoči na vsebino

Prey


cin der

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
Sovica reče Dne, 28. 8. 2022 at 20:22:

Evo gledam

 

Hahah tok slabo da ce bi mal delal na "b tier cheese movie kvaliteti" bi blo ze dobr

Sem zdaj dvakrat pogledal Prey (najprej sam, pol je pa še v družbi padel)

 

Evo, meni ni slab film. Mislim, ja, je na polno trashy, ampak na liniji "trashy akcijskih filmov" sem precej užival, gladko je zraven enke najboljši Predator

 

Pa ženski lik mi je bil res ekstra kul in seksi, komot bi še naprej gledal, ker mi je bila tako všeč :D

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 33 minutami:

 gladko je zraven enke najboljši Predator

 

 

Samo da je prvi Predator masterpiece, ki je še danes eden vrhuncov akcijskega žanra, ta novi pa lol trash s polno feminističnih buč in ostalih neumnosti. Že ta da daš ta dva filma v isti stavek, te v moji knjigi povsem diskreditira kot kakršnegakoli resnega filmskega kritika. 

 

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 19 minutami:

Že ta da daš ta dva filma v isti stavek, te v moji knjigi povsem diskreditira kot kakršnegakoli resnega filmskega kritika. 

Pomoje so dobesedno vsi filmski kritiki vsaj enkrat omenili Prey in Predator v isti povedi :lol:

 

Drugače pa sam nekega jakega feminizma nisem zaznal. V bistvu je film poln takšnih ali drugačnih stereotipov

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 3. 9. 2022 at 17:00:

Evo, meni ni slab film. Mislim, ja, je na polno trashy, ampak na liniji "trashy akcijskih filmov" sem precej užival, gladko je zraven enke najboljši Predator

Pa ženski lik mi je bil res ekstra kul in seksi, komot bi še naprej gledal, ker mi je bila tako všeč :D


Evo, to je izjava pod katero se dvakrat podpišem. To je to!

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...